29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Jednodlaždice

Miniaturní trať dlouhá 3-4 km. Jedna stanice, jedna zastávka a jedna vlečka. To vše na jediné dlaždici. Kdo má rád staniční posun může si zde vyhrát. Trať je vhodná i jako trenažér pro začínající stavitele a tvůrce aktivit. Text převzán z autorovi homepage.

Autor:
Celý článek » | download [8.8 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Vlečka

Nazvat tohle tratí lze jen s velikou nadsázkou. Ono je to opravdu jen vlečka. Vychází ze středně velké (sedm kolejí) stanice, která leží na dvoukolejné neelektrifikované trati. Širá trať zde končí pár set metrů za vjezdovými návěstidly. Vy byste se však na ni neměli pouštět dál, než po označník "konec posunu". Zato po vlečce můžete jezdit jak vás napadne. Vlečka vede do dvou továren. Asi v polovině je malá výhybna, kde se vlečka rozdělí. Celková délka vlečkových kolejí (mimo hlavní stanici a fragment širé tratě) je 8.8 Km. Návěstidla ve stanici jsou světelná. Jejich skripty jsou speciálně upraveny pro posun. Všechny výhybky jsou manuální. V této trati není položena žádná dynamická kolej, v adresáři tratě není soubor "tsection.dat". Doporučení pro tvorbu aktivit: V trase hráče se v hlavní stanici pokudmožno vyhněte přímým kolejím číslo 1 a 2. Jsou na nich odjezdová návěstidla, která nemají posun povolem "bíle světlo". Tyto koleje plně přenechte počítačovému trafficu. Text převzán z autorovi homepage.

Autor:
Celý článek » | download [10 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Vogelsberger Westbahn

Remake původní německé traťě"Vogelsberger Westbahn". Vyměnil jsem vegetaci, texturu povrchu a trochu upravil koleje (počet dynamických kolejí jsem zredukoval asi na třetinu). Dále jsem trať zbavil všech nepoužitých souborů. Z celkem 5075 jich ve skutečnosti bylo použito pouhých 565. Původní velikost tratě 480 MB se tak smrskla na 38 MB (na méně, než desetinu). Používaní souboru "install.bat" s hromadou xcopy, kopírujícího vše odevšad má i své stinné stránky. Zachoval jsem původní německá mechanická návěstidla. Text převzán z autorovi homepage

Autor:
Celý článek » | download [15.9 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Zapadlá

Zapadlá je dlouhá 24.5km, vede pahorkatou zemědělskou krajinou, s listnatými lesy. Je to vyložená lokálka, s maximální rychlostí 50 km/h, s ostrými oblouky, kde je rychlost snížena na 30-40 km/h. Kompletně se řídí podle předpisu D3. Ve stanicích, kde se předpokládá křižování vlaků jsou skryté návěsti. Jsou viditelné jen v track monitoru. Všechny výhybky jsou manuální. V této trati není položena žádná dynamická kolej, v adresáři tratě není soubor "tsection.dat". Návěstidly je osazena pouze výchozí stanice a ta jsou světelná. Hlavní nádraží výchozí stanice naznačeno ze skutečných kolejí a je možné si po nich pouštět počítačový traffic. Text převzán z autorovi homepage.

Autor:
Celý článek » | download [20.4 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

31. března 2006 Download - Train Simulator

Trať Ztracená pro MSTS

Mnozí z Vás si určitě v diskuzi všimli odkazu na další českou trať pro Microsoft Train Simulátor. Autorem traťe je Křupan, alespoň pod takovým nickem ji zde uveřejnil. Jedná se o povedenou fiktivní trať o délce 33km, která neodpovídá žádné realitě. Jak sám autor prohlásil, "Celá trať je fikce, kompletně vycucaná z palce.". Podrobnější info o trati najdete přímo na autorově stránce, kde si ji můžete rovněž stáhnout. Tímto patří autorovi poděkování za umožnění umístit trať i do lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [32.3 MB] | Diskuse k článku [15 komentářů]

30. listopadu 2004 Download - Train Simulator

Fiktivní trať Lokálka

Prvně bych měl asi napsat co mě ke stavbě vedlo. Jednak moje pokusy s DEMem a programem DEMEX díky kterému jsem získal kvalitní terén pro stavbu. Pro začátek jsem použil jen několik kilometrů terénu pro položení kolejí. Rozvrhl jsem si to takto… trať bude začínat elektrifikovanou stanicí a dál bude motorová trakce. Stanice Hradec jako první ve které budete taky většinou začínat je malá přepřahací stanice s tříkolejným odstavným ranžírem a dílnou ve které jsou deponovány vozy řady 810 a Hradecká dispečerka řady 742 která slouží pro vozbu manipulačních vlaků pro obsluhu nádraží Hradec a jako záloha v případě poruchy hnacích vozů řad 810. Stanice leží v předhorské oblasti kde jsou jen louky a pole.

Autor: Pavel Vlček
Celý článek » | download [191.8 MB] | Diskuse k článku [44 komentářů]

8. března 2004 Download - Train Simulator

Timákov - Podhůří v0.2

Další česká trať pro Microsoft Train Simulátor. Autorem je Filip B., který svou trať zveřejnil volně k downloadu. Balíček o velikosti 47 MB si samozřejmě můžete stáhnout z lokálního downloadu. Jedná se o trať z Timákova do Podhůří ve verzi 0.2.

Autor:
Celý článek » | download [49.1 MB] | Diskuse k článku [12 komentářů]

15. ledna 2004 Download - Train Simulator

Czech Route 024 - ArtLoKo

Jedna z prvních českých reálných tratí pro Microsoft Train Simulator. Mnohým ne jedenkrát zkomplikovala život při snaze uvést znovu Train Simulator do fungujicího stavu. Celý balíček s tratí (mimochodem má to nějakých 300 MB) si zde můžete stáhnout. Než vůbec žačnete stahovat, směřujte prosím svůj zrak do sekce recenze, kde můžete najít recenzi na tuto trať. Autorem této tratě je PaV. [více »]

Autor: PaV
Diskuse k článku [2 komentářů]

28. srpna 2003 Download - Train Simulator

Křížany - Borová

Pídíte se po další české trati ať už fiktivní nebo reálné? Určitě Vám neunikl projekt Vysočina, kde se bude jednat o fiktivní trať. Přijde mi ale vcelku troufalé od autorů chtít za fiktivní trať 300,- v době ADSL kdy si může téměř každý trať stáhnout z internetu. A pokud nemáte ADSL, pak nezoufejte, Telecom připravuje i normální paušální internet, ale o tom všem se dozvíte později. Nu co, dneska tady budu mít pro Vás mnohem levnější variantu. K downloadu je totiž připravena freeware fiktivní trať od Básníka. Jedná se o trať Křížany - Borová (15MB). Podrobnější info o trati najdete přímo na autorově homepage, kde si mimochodem můžete stáhnout i první misi pro tuto trať. Díky Básníku za info.

Autor:
Celý článek » | download [17.8 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

25. května 2003 Download - Train Simulator

Hisatsu_CZ

Česká verze tratě Hisatsu Line pro Microsoft Train Simulátor. Jedná se o upravenou originální Japonskou trať, kterou najdete standartně ve Vašem Train Simulátoru. Instalaci tratě začnete spuštěním souboru s koncovkou BAT. Před samotným začátkem instalace si nejdříve pročtěte cti.me. Uvnitř archivu najdete i opravný patch, ten zase obsahuje soubor cti.to. Velikost downloadu je 30 MB. A autorem této konverze je J. Polák.

Autor: Polak
Celý článek » | download [28.7 MB] | Diskuse k článku [11 komentářů]