SimRail update + DLC

Ač se to zdá být u SimRailu vždy nekonečné čekání, tak autoři i tak dokáží překvapit a pevně stanovili datum vydání další aktualizace včetně prvního nákladního DLC. Tím magickým datem je 22. dubna (což je za pár týdnů). No a co vlastně tato aktualizace přinese ?
- ETCS levels 1 a 2 budou implementovány pro CMK
- nová testovací trať v Żmigród, kde si můžete vyzkoušel všechny vlaky, vlastnosti a funkce (zda bude součástí i multiplayeru se mi zatím nepodařilo z autorů vypáčit... jisté je, že nebude obsahovat právě stanici Żmigród
- něokolik nových dispečerských stanovišť včetně tratě 62 (trať přes Tunel do Sosnowiec Główny).
- no a samozřejmě spoustu oprav
Druhá část aktualizace nás měla posunout z předběžného přístupu do finální verze hry... bohužel v textu se o tom momentálně moc nepíše. Stejně tak mnozí očekávali i posunovací funkce (taktéž zatím ticho po pěšině). No a v neposlední řadě měl být vypuštěn i editor scénářů... - opět nic nepotvrzeného pro tuto aktualizaci.

Co se prvního DLC týče... to už má i svou Steam stránku, kde se bohužel to nejdůležitější - cenu - nedozvíte. Co ale bude tenhle Cargo pack obsahovat ?
- lokomotivu ET-22, kterou bude možné řídit
- lokomotiva bude mít funkční technickou místnost
- "Falns 441V" hopper vozy, které budou převážet 64 tun různého materiálu jako například uhlí
- "Zaes" tanker s kapacitou 83,000 litrů může převážet benzín, diesel... Simulace nákladu je samozřejmostí - pohyb 83,000 litrů tekutiny v tankeru bude mít vliv na chování soupravy a samozřejmě na brždění.
- několik misí pro single player - spousta hráčů dá přednost multiplayeru - vadou na kráse je zatím chybějící režim posunovačů.

22. dubna si tedy zakroužkujeme v kalendáři.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Maty | 5. dubna 2024 | 14:42 |

Herní moderátoři zatím napsali, že update by měl obsahovat i pokročilý editor scénářů v jazyku LUA.