TSW 2 - jak to bude se saršími DLC ?

Při oznámení TSW 2 DTG vyřvávalo, že veškerý obsah z TSW přejde do TSW 2. Že o svou kolekci DLC nepřijdete... a teď tomu začíná být trochu jinak. Sice některé DLC půjdou portovat do TSW 2, ale najdou se i nějaké DLC, které prostě portovat nepůjdou. A už jsou známé i konkrétní případy, kdy se tak skutečně může stát. Pokud tedy očekáváte Rapid Transit a NEC, potom je možné, že se zrovna těchto dvou DLC nedočkáte (zatím se více mluví o NEC). Stejně tak dopadne možná i loco DLC GP40-2. Ostatně to jsou taktéž jediné DLC, které nemají pořád Journey režim. Zde je jen další důkaz toho, že DTG nejdříve naslibuje jak to vše mají zmáknuté a ve finále to dopadne jinak.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [3]

pampaliny | 21. července 2020 | 23:21 |

to ccs: já za to neutratím ani korunu, já si TSW 2 nepořizuji... na mé modifikace mi stačí bohatě TSW1 a pokud se octne TSW2 v mé knihovně tak to maximálně jen protože mi jej někdo z komunity daroval. Na to abych si osobně pořídil TSW2 by musely všechny staré DLC fungovat (což teda nebudou) a hra by musela mít slibovaný multiplayer (což minimálně do TSW 3 nebude :) Já už na to autorům znovu neskočím...
Hlavně mě dostávají sliby jako: ano víme, že jsme oznámili pro TSW1 věci, které nešly splnit a proto takovou chybu znovu neuděláme. Veškerá oznámení ohledně TSW2 budou jen taková na čem se zrovna pracuje a je ve stádiu funčkním (proto to bude oznámeno)... a hned po tom Všechna DLC budou fungovat ve novém TSW 2 :) Takže na jednu stranu řeknou, že tu chybu znovu neudělají a na druhou stranu napíšou že vše bude fungovat a teď zjišťují, že prostě nebude :)

Highlander | 21. července 2020 | 17:50 |

Pro DTG platí pravidlo, že "přehnané očekávání jest matkou všech zklamání". Proto je potřeba zachovat maximální opatrnost a zdrženlivost při nákupu. Raději počkat a teprve po prvních nezávislých recenzích zjišťovat pravý stav věcí. Nevěřit oficiálním proklamacím DTG. Za posledních 5 let je tu fůra negativních zkušeností. Kdo uvěří, může se snadno opět napálit, jako v případě TSW-1. Pak už si však může stěžovat jedině sám na sebe.

ccs | 21. července 2020 | 16:20 |

stejne za to zase utratis desitky tisic a pak se bude brecet, jak na ne tvurci kaslou a neplni sliby...inu, to jsou ty desitky tisic