Hamilton - Oakville DLC venku

Dneska je venku nové DLC pro TSW. Od mapy, která byla na internetu již včera (xbox hráči v Austrálii měli již tu možnost hrád včera), jsem si sliboval opravdu hodně. Spousta chvály na internetu od PC komunity na sebe nenechala dlouho čekat. Ostatně trať zaměřená na průmysl a posun podle toho konečně i vypadala. Jenže dneska přišla studená sprcha a PC komunita již tak nejásá. Z velké mapy, která vypadala, že přinese hodně zábavy, se stalo něco malého. Většina částí, které jsou na mapě totiž nejsou přístupné a hra Vás tam prostě nepustí. Tomuhle se říká opravdu FAIL. Ostatně mrkněte sami kam vlastně nemůžete. Opravdu skvělá práce DTG... tohle DLC za tuhle reklamní kampaň maximálně palec dolů. Věřím, že i tak se dá na trati udělat spousta zábavy, ale přeci jen takový potenciál a vše zamčeno. Mimochodem ta oblast nění ani postavená... pouze položené koleje (to aby se to zobrazilo na mapě) a na nich zemina, domy, apod... Lépe uděláte, když si peníze schováte na nějakou akci za 5 euro :) Díky bohu, že Steam nabízí refund.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

Pavel | 22. února 2020 | 13:00 |

To je docela možné. A nebo zjistili že nestíhají termín vydání a poslali to do světa opět nedodělané, a budou následovat (jako skoro vždy) updaty.

Highlander | 21. února 2020 | 10:51 |

To co je nepřístupné, bude určitě doděláno za půl roku v samostatném DLC. Za dalších 30 éček. Přesně v duchu obchodní politiky DTG.