TSW - US modifikace - 80%

Práce na US modifikaci jsou v plném proudu. Momentálně mám cca 80% hotovo (všechny loko i vagóny jsou modifikované) a schází dodělat již jen formace. I když je formací hodně tak nezaberou takovou dobu jako celková příprava lokomotiv a vagónů. Na přiloženém obrázku je GP38-2 ve verzi Union Pacific na trati Sand Patch Grade (SPG). Má představa je taková, že na SPG bude pouze nákladní doprava (pokud přidám osobní tak zřejmě v podobě Caltrain). Trať NEC obsahuje nákladní i osobní a tedy u nákladní využiji všechny dostupné loko (stejně tak i na trati SPG), u osobní bude fungovat nahrazení celé soupravy a tak na trati NEC budete potkávat i Caltrain a to jak samostatný vlak tak i s CabCar jednotkou.
Jediná trať, kde bohužel nebude jiná doprava je LIRR, protože tam se toho opravdu moc vymyslet nedá. Maximálně můžeme nasadit Caltrain a Amfleet+diesel lokomotivu (trať není elektrifikovaná) jako náhradu, která se bude zobrazovat náhodně (nechám si projít ještě hlavou). No a poslední DLC obsahuje opět nákladní a osobní dopravu což znamená, že zde bude opět vše kromě ACS-64 (Amfleet vozy připojíme na jiný diesel).
Práce ještě hodně, ale to nejhorší mám za sebou. No a protože US toho nemá tolik, tak se zaměřím i na náhodně generované soupravy jako tomu bylo u DE modifikace. Předpokládané dokončení této modifikace by mohlo být 15.1.-17.1.2020. Po vydání se konečně pustím do oprav DE a UK modifikací.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.