TSW - DE modifikace a její stav

Zřejmě netrpělivě očekáváte finální verzi DE modifikace (bude vydána jako verze 1.0). No a protože jsem o ní dlouho nepsal tak teď prozradím aktuální stav. K dnešnímu dni je 100% hotové Leipzig S2 DLC, RSN DLC a MSB DLC (přiložený obrázek zobrazuje právě náhodnou formaci z MSB). Schází ještě tak 50% z RRO a modifikace může jit ven. Předpokládám, že těch 50% bych mohl stihnout ještě dneska s tím, že vydání by proběhlo zítra jako Vánoční dárek :D
No a co můžete od této modifikace očekávat ?
Verze 0.5 přinesla pouze osobní vlaky s tím, že jsem ještě pořádně nevěděl jak funguje nahrazování mašin, takže i když jste si zvolili v menu jinou loko pro danou formaci tak na trati jste se Vaše formace projevila, ale ostatní zůstaly s defaultní lokomotivou. V nové verzi tomu již bude jinak. Navíc jsem všechny modifikace upravil aby lokomotivy fungovaly náhodně. Dokonce i osobní vozy se budou skládat náhodně do formací.
Stejná aplikace proběhla i pro nákladní vozy, každá mixovaná formace by měla být jiná (zanechal jsem jen některé se stejnými vozy). Do nákladních formací jsem přihodil i osobní vozy. Osobně musím říct, že jsem s výsledkem spokojen, ale finální hodnocení nechám na Vás.
Pro správnou funkčnost budete potřebovat zřejmě všechny DE DLC (momentálně jsou na Steamu v akci tak proč toho nevyužít). Nefunkčnost předchozí verze (0.5) pro některé byla zapříčiněna právě formacemi Talent2 a 422 i pro jiné tratě. Vzhledem k tomu, že je hra nemohla najít tak prostě padla (v této verzi tomu nebude jinak, protože modifikace má přinést téměř vše z DE co v TSW existuje na všechny DE tratě).
Takže zatím příjemné prožití Vánočních svátků a vydržte do zítra :)

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Anonymní | 23. prosince 2019 | 18:41 |

Wow! :)