Rail Simulator
23. února 2010 Novinka - Densha de GO!

PSP Train Simulator

Už nějaký ten pátek mám to štěstí si hrát s Train Simulatorem pro PSP, který vychází v edici Densha de Go (pro PSP jako Densha De Go Pocket). Tento Train Simulator pro PSP, zabírající na své placce přes 2 GB, vypadá úplně stejně jako oznámený Train Simulator pro PS2 či PS3. Ano dokonale provedená realistická grafika, perfektní zvuk i chování vlaku (i když pořád je to taková trošku arkáda). Otázkou je, proč zrovna taková malá krabička s procesorem 333 Mhz dokáže něco tak úžasně vypadajícího rozpohybovat a na PC se nic takového neplánuje ? Je to škoda... každopádně snad se mi podaří ze hry udělat obrázky a jednoho dne snad přinesu i recenzi. Zatím jsem z této hry velice nadšen. Ostatně na PC si tuhle hru můžete zahrát jen s pomocí PSP Emulátoru (google bude určitě vědět).

Diskuse k článku [14 komentářů]

26. prosince 2005 Novinka - Densha de GO!

Další densha v přípravě

Již příští měsíc, konkrétně 13. ledna, se dočkáme dalšího vlakového simulátoru z japonských dílen. Na naše monitory se totiž dostane PC verze simulátoru By Street Car Go!. Nejedná se o nic jiného, než o další předělávku arkádového konzolového simulátoru ve stylu Densha de Go! Tentokrát se ale podíváme na městskou dopravu, zejména na tramvaje. Jako jeden z mála těchto simulátorů Vám nabídne konečně i možnost plného pohledu z kabiny a né jen pohled na průhledné budíky po stranách obrazovky. K dispozici budou 4 velké mapy na kterých bude hned několik tras. Samozřejmě ke každé mapě budou i specifické tramvaje. Více informací a několik obrázků ze hry můžete najít tady.

Diskuse k článku [1 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Densha de GO!

Densha de GO! Shinkanzen - instalace

Jak jsem předpokládal, tak i tahle verze simulátoru Densha de Go! Shinkanzen, se bude potýkat s problémy při instalaci. Jak jsem zjistil, tentokráte nestačí zkopírovat adresář temp s instalátorem a potom v souboru setup.ini změnit číslo jazyku (language 0011 na 0001). Je pravda, že potom Vám instalátor naskočí anglický, ale instalace neproběhne. Zde budete muset improvizovat trošku jinak. Já Vám mohu jen prozradit, že k tomuto fíglu budete potřebovat našeho milého strýčka googla, ve kterém zadáte k vyhledání slovo i6comp. Až program najdete a stáhnete, tak pokračujete jako by jste rozbalovali ještě stařičkým dos rarem. Napíšete i6comp x data2.cab a soubor cab se Vám rozbalí bez instalace. Hra pak bude normálně fungovat. Tenhle návod je zřejmě potřeba jen na operační systémy WIN 9X. Majitelé windows 2000 a windows XP by neměli mít s instalací žádný problém, ale není to na 100%.

Diskuse k článku [0 komentářů]