4. října 2017 Novinka - Densha de GO!

Densha de GO: Plug and Play

Aby toho ohledně Densha de GO! dneska nebylo málo, je tady ještě jedna zajímavost. Taito se chystá uveřejnit konzoli, která nebude vyžadovat nic extra. Jen ji připojíte do HDMI v televizi a můžete vyrazit. Konzole bude obsahovat pouze hru Densha de GO!. Mimochodem tohle není ledajaká konzole, ale klasická řídící jednotka pro ovládání soupravy přímo ve hře. Cena je stanovena na US$ 316 a překvapivě ji bude možné přes Japan Trend Shop zakoupit i tady. K dispozici by měla být v únoru 2018. Osobně jsem nad Densha de GO! proseděl spousty hodin, ale zase tolik do toho nedám za jednu hru s ovladačem.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. října 2017 Novinka - Densha de GO!

Densha de GO! Arcade na UT4

Japonská firma Taito, která vydávala a stále vydává vlakový simulátor Densha de GO, přispěchala na trh s další novinkou. K oslavám 20ti let Densha de GO vypustila novou arcade verzi (automatovou) hry Densha de GO sestavenou na Unreal Enginu 4. Představení proběhlo kde jinde než v Japonsku. Pokud tam tedy budete mít někdy cestu, potom si tuhle hru nenechte ujít. Bylo by hezké tohle vidět na PC i když o tom pochybuju. A pokud ano, tak bude obtížné to sehnat i zde. Každopádně jak hra vypadá se můžete podívat na přiloženém videu (je třeba jej posunout).

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. února 2010 Novinka - Densha de GO!

PSP Train Simulator

Už nějaký ten pátek mám to štěstí si hrát s Train Simulatorem pro PSP, který vychází v edici Densha de Go (pro PSP jako Densha De Go Pocket). Tento Train Simulator pro PSP, zabírající na své placce přes 2 GB, vypadá úplně stejně jako oznámený Train Simulator pro PS2 či PS3. Ano dokonale provedená realistická grafika, perfektní zvuk i chování vlaku (i když pořád je to taková trošku arkáda). Otázkou je, proč zrovna taková malá krabička s procesorem 333 Mhz dokáže něco tak úžasně vypadajícího rozpohybovat a na PC se nic takového neplánuje ? Je to škoda... každopádně snad se mi podaří ze hry udělat obrázky a jednoho dne snad přinesu i recenzi. Zatím jsem z této hry velice nadšen. Ostatně na PC si tuhle hru můžete zahrát jen s pomocí PSP Emulátoru (google bude určitě vědět).

Diskuse k článku [14 komentářů]

26. prosince 2005 Novinka - Densha de GO!

Další densha v přípravě

Již příští měsíc, konkrétně 13. ledna, se dočkáme dalšího vlakového simulátoru z japonských dílen. Na naše monitory se totiž dostane PC verze simulátoru By Street Car Go!. Nejedná se o nic jiného, než o další předělávku arkádového konzolového simulátoru ve stylu Densha de Go! Tentokrát se ale podíváme na městskou dopravu, zejména na tramvaje. Jako jeden z mála těchto simulátorů Vám nabídne konečně i možnost plného pohledu z kabiny a né jen pohled na průhledné budíky po stranách obrazovky. K dispozici budou 4 velké mapy na kterých bude hned několik tras. Samozřejmě ke každé mapě budou i specifické tramvaje. Více informací a několik obrázků ze hry můžete najít tady.

Diskuse k článku [1 komentářů]

22. září 2005 Recenze - Densha de GO!

Densha De Go! FINAL - recenze

Jeden z nejzábavnějších arkádových vlakových simulátorů pochází z Japonska od firmy Taito. Jeho prvotiny jste mohli spatřit snad na všech herních konzolích a v poslední době se za pomoci firmy Unbalance dostávají i na PC. Ano, řeč je o komerčním vlakovém simulátoru Densha De GO, jehož poslední verze má za sebou slůvko FINAL - (demoverze). Co takové final slůvko může charakterizovat zatím nevím, ale odhaduju že se nejedná o závěrečnou sérii. Pojďme se tedy podívat jak vypadá právě tenhle simulátor. (screeny budou doplněny během odpoledne, mám poruchy s uploadem) [více »]

Autor:
Diskuse k článku [10 komentářů]

18. ledna 2005 Download - Densha de GO!

Densha de GO! FINAL demo

Japonská firma Taito, známá především na poli automatů, pro Vás připravila další verzi japonského simulátoru Densha de GO! FINAL. Opět k Vám budou mise a čas nemilosrdné. Tato arkádová simulace tvořená primárně pro automaty a konzole opět přilétá i na PC. Vašim úkolem není nic jiného než dojet s vlakovou soupravou do další stanice na čas, kde musíte i co nejpřesněji zastavit. Zde hraje roli každá sekunda spoždění a každý milimetr který Vám nemilosrdně ukradne Vaše bodíky. Pokud skončíte s bodíkama na nule hra pro Vás končí. I při jízdě na trati Vás čeká spousta záludností. Jenže s vlakovou soupravou nestavíte jenom v jedné zastávce, ale máte jich samozřejmě po cestě hned několik. Věřím že se při hraní budete dokonale bavit stejně jako se u hraní tohoto arkádového simulátoru baví Japonci. Bohužel se jedná o komerční projekt a tak si před koupí můžete vyzkoušet alespoň 40MB demo. Přeji hodně zábavy.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [12 komentářů]

15. ledna 2004 Recenze - Densha de GO!

Densha de GO!

Nedávno jsem Vám nabídl 2 linky k downloadu dema na skvělou automatovou a konzolovou hru. Jedná se o vlakový simulátory, který spíše připomíná arkádové pojetí hry. Proč arkádové? Densha De GO! byla původně koncipována jen na automatové použití a tam na ní potřebovali vydělávat a né, aby každý hrál i 3 hodiny. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

15. září 2003 Návod - Densha de GO!

Jak nainstalovat Simulátor Tramvaje ?

Včera jsem Vám nabídl k downloadu japonský arkade simulátor tramvaje, kdy se s tramvají proháníte po kolejích jednoho města a zastavujete na zastávkách. K byly hned 2 verze. Pokud jste si stáhli nedočkavostí verzi z japonského serveru a nepovedla se Vám nainstalovat (majitelé Win9X), potom mám pro Vás následující návod. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [14 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Densha de GO!

Densha de GO! Shinkanzen - instalace

Jak jsem předpokládal, tak i tahle verze simulátoru Densha de Go! Shinkanzen, se bude potýkat s problémy při instalaci. Jak jsem zjistil, tentokráte nestačí zkopírovat adresář temp s instalátorem a potom v souboru setup.ini změnit číslo jazyku (language 0011 na 0001). Je pravda, že potom Vám instalátor naskočí anglický, ale instalace neproběhne. Zde budete muset improvizovat trošku jinak. Já Vám mohu jen prozradit, že k tomuto fíglu budete potřebovat našeho milého strýčka googla, ve kterém zadáte k vyhledání slovo i6comp. Až program najdete a stáhnete, tak pokračujete jako by jste rozbalovali ještě stařičkým dos rarem. Napíšete i6comp x data2.cab a soubor cab se Vám rozbalí bez instalace. Hra pak bude normálně fungovat. Tenhle návod je zřejmě potřeba jen na operační systémy WIN 9X. Majitelé windows 2000 a windows XP by neměli mít s instalací žádný problém, ale není to na 100%.

Diskuse k článku [0 komentářů]