18. listopadu 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - walls a out of bounds remover 1.0.1

Toužíte se i po novém DLC proběhnout i mimo vyznačený koridor ? Potom je pro Vás tahle modifikace jako dělaná. Odstraňuje totiž ze hry neviditelné stěny (bohužel ploty, keře a jiné předměty blokující průchod tato modifikace neodstraňuje). Modifikace odstraňuje i trigger Out of Bounds, který Vás vždy nemilostrdně pošle do hlavního menu hry. Opět není potřeba vlastnit žádné extra DLC, modifikace funguje vždy jen na DLC které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [13.7 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

18. listopadu 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.3

Jako vždy po vydání nového DLC přichází i pravidelná várka aktualizací módů. Do mastery unlockeru jsem přidal overlay v podobě lodí na řece (či kanálu). Nová verze unlockeru obsahuje veškeré již existující mastery. Měla by fungovat jak na epic verzi tak i na steam verzi. Ke správné funkčnosti nic nevyžaduje (pro livery editor budou fungovat všechny dostupné mastery). Pro overlay je potřeba vlastnit vždy dané DLC, pokud jej nemáte, potom se dané mastery neaktivuje, ale aktivují se jen ty, od kterých máte DLC.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [62.2 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

2. listopadu 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.2

Pro TSW 3 se chystají další DLC (prachy jsou prachy a zdlouhavé opravy hry stojí prostě peníze a nic to nepřináší). Jedním z DLC je UK trať a druhým je DE trať. I když u prvního DLC již známe datum vydání (15. listopad 2022) tak u druhého víme pouze, že je v přípravě a vydáno bude také již brzy (DTG většinou vydá 2 DLC před koncem roku). No a protože vydání se blíží tak je již teď možné najít věci pro livery editor i z těchto dvou DLC přímo v jádru hry. Pro samotné odemčení tedy budete potřebovat tento mod. Modifikace obsahuje všechny předešlé mastery a overlays.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [61.8 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

28. září 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - Loco pack extra layers (updated)

Update:
Do balíčku byla přidána i extra vrstva pro Kassel jízdní řád. Pro správnou funkčnost bude potřeba vlastnit i HBK MRCE 182.

DTG oznámilo vydání nového DLC, které by mělo být k dispozici 4. října. Mělo by obsahovat 3 nové loko (nové není ale tak úplně nové, protože všechny loko již v TSW existují). Kromě 3 loco se pro SEHS dočkáme i nákladního vagónu (4 varianty). No a protože DLC opět odemkne extra vrstvy již v existujících jízdních řádech, tak není nic lepšího, než si ty servisy zahrát už teď :) Pro správnou funkčnost této modifikace budete potřbovat SEHS Class 66, CRR F7 a LMC BR TEA. No a samozřejmě ještě TSW 3 s tratí SEHS a Cajon Pass. Oficiální balíček má obsahovat i loko pro německou trať. Pro tuto variantu jsem ale v jízdním řádu extra vrstvu nenašel (možná po updatu). Je dobré vědět, že tenhle mód odemkne jen extra vrstvy, ale nepřidá další scénáře, které budou k dispozici s oficiálním DLC.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [21.1 KB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

27. září 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - TOD v4 pro ostatní tratě

S vydáním TSW 3 DTG představilo i nový skybox TOD v4, který obsahuje i volumetrické mraky. Samozřejmě novinka se vztahuje jen na nové tratě a ostatní tratě mají pořád TOD v3. No a protože to vždycky trvá několik měsíců či dokonce let, než DTG aktualizuje skybox i u starších tratí, tak je zde připraven jednoduchý mód, který TODv4 zapne i u starších. Má to samozřejmě zatím své nedostatky v podobě špatného nočního osvětlení stanic a nebo nefunkčního PIS, který funguje, ale nejde díky jinému osvětlení vidět. Všechno je samozřejmě dočasné a na dořešení pracuji :) Potíže se světlem zřejmě zaberou o něco více času :)

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [8.2 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

7. září 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.1

Po včerejším oficiálním vydání TSW 3 se i některé starší tratě dočkaly svého mastery v podobě Overlay. Jedná se tedy konkrétně přímo o 3 tratě, které měly to štěstí (už jich i tak moc neschází). Do balíčku, který Vám všechny existující overlay odemkne je tedy přidáno overlay pro Wuppertal (RRO), Marseille Avignon a San Fran San Jose. Decals jsou pro tyto tratě přístupné již delší dobu. Balíček samozřejmě obsahuje i všechny předchozí mastery a troufám si tvrdit, že bude v pohodě fungovat i na TSW 2 (pokud tedy DTG i zde tratě aktualizuje).

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [59.8 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

3. září 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - walls a out of bounds remover 1.0.0

S TSW 3 přišly i 2 nové tratě + training centrum. Třetí trať, která je taktéž součástí, není potřeba aktualizovat, protože ta už remover obsahuje z předešlé verze :) Každopádně do balíčku byla přidána podpora pro nové 2 tratě a pro ono training centrum (osobně nemám odzkoušeno zda training centrum vůbec nějaké neviditelné stěny obsahuje). Kromě neviditelných stěn modifikace odstraňuje i out of bound spínač, který Vás vždy nekompromisně pošle do menu hry. Modifikace podporuje všechny existující DLC (ostatní Vám začnou fungovat hned jak se aktivují na steamu).

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [13.6 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

3. září 2022 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.0

S vydáním TSW 3 v předběžném přístupu je k dispozici i mastery unlocker. Momentálně nemůžete využít jeho kompletní potenciál, protože jsou k dispozici pouze core tratě pro TSW 3 (balíček samozřejmě obsahuje všechny mastery - tedy i z TSW 2020 a TSW 2). Po vydání ostatních tratí se Vám automaticky overlay ukáže vždy pro danou trať. Jiné je to s decals, které jsou k dispozici hned, protože jsou součástí jádra hry. Modifikace nevyžaduje nic extra dalšího... aktivuje se jen u DLC, které skutečně vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [58 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

19. července 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Out of Bounds a Wall remover 1.10

Jako vždy je tady s novou tratí i oblíbený Wall Remover a Out Of Bounds Remover. Co je nového v této verzi je asi všem jasné :) Ano byla přidána možnost pro nové DLC IoW v2. I když bych to nemusel pořád opakovat, tak znovu připomenu, že Wall remover odstraní pouze neviditelné stěny (tedy ty, kde není žádný jiný plot, keř či něco podobného. Pokud Vám cestu blokuje jiná překážka, tak si budete muset najít místo bez překážky, kde se v klidu dostanete mimo určený koridor. Modifikace nevyžaduje nic extra, funguje jen na DLC které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [13.1 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

19. července 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Mastery Unlocker 3.8.1

Dnešní aktualizace Mastery balíčku není veliká, protože vše již bylo dáno v minulé verzi 3.8. Nová verze 3.8.1 obsahuje pouze Mastery Overlay pro nově vydanou trať IoW v2 od Rivet Games. Modifikace nevyžaduje žádné extra DLC, pokud dané DLC totiž nevlastníte, tak se mastery prostě neukáže :) Balíček obsahuje všechny předešlé verze.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [54.5 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]