1. dubna 2019 Novinka - Mechanik

Mechanik HD

Různých remaků vzniká poměrně mnoho, ale u vlakových simulátorů se jich moc nedočkáme. Teď to ale vypadá, že se dočkáme alespoň HD verze jednoho z prvních vlakových simulátorů, který kdy byl. Tehdá fungoval pod DOSem a obsahoval dokonce generátor tratí. Navíc hra neobsahovala editor, ale tratě mohl dělat každý (vše se hezky psalo). Teď se můžeme těšit na HD verzi, která bude obsahovat lepší textury, opět generátor tratí (4 roční období). Je dobré vědět, že si hra zachová způsob hraní jako tomu bylo v minulosti. Nepočítejte tedy s jiným pohledem, kamera je pouze v kabině. Co bude pouze jiné je okolní doprava, která v originální DOS verzi nebyla. Datum vydání HD verze je stanoveno na polovinu tohoto roku a pravděpodobně se bude jednat o placenou verzi (cena do $10)

Diskuse k článku [1 komentářů]

1. dubna 2005 Novinka - Mechanik

Mechanik XP

Už od vzniku operačního systému Windows XP se množí čím dál více informací ohledně nefunkčnosti freeware simulátoru Mechanik pod tímto systémem. Polští autoři o tomto problému samozřejmě vědí a stále se na něm snaží pracovat jen o tom nedávají tak vědět. Už je to hodně dávno co se na jejich stránkách objevila poslední aktualizace. Jenže autoři mají své ICQ a zde občas prozradí nějaké to info co se vývoje nebo tvorby týče. Stačí se jen slušně zeptat. Jejich poslední připravovaný projekt na kterém dělají je Mechanik XP. Jedná se o přejmenovaný Mechanik 2, který zatím stále nevyšel. Jak již samotný název napovídá, nová verze mechanika bude krásně fungovat i pod operačním systémem XP. Jen doufám, že bude funkční i pod systémem Longhorn. Přece jen mají autoři ještě podle slov spoustu práce a tak by je Longhorn mohl krásně předběhnout.

Diskuse k článku [10 komentářů]

17. ledna 2004 Download - Mechanik

Generátor Tratí

Nová verze genetárotu tratí, počasí, vlaků pro Mechanika 1.5. Obsahuje noční modifikace, zasněženou krajinu. Možnost si zvolit vlakovou soupravu jako rychlík nebo courák co zastavuje úplně všude.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]

17. ledna 2004 Download - Mechanik

Kabina METRA

Nechce se Vám stahovat celá modifikace Mechaniku jako METRO PRAHA a toužíte mít kabinu metra v Mechaniku? Potom si stáhněte tento maličký souborek, který obsahuje právě kabinu METRA jezdícího v Praze.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [18 komentářů]

17. ledna 2004 Download - Mechanik

Editor tratí

Editor tratí pro freeware simulátor Mechanik. Nenabízí zrovna 3D možnosti stavění tratí, spíše se poperete se spoustou čísel a znaků. Ostatně jako vhodný editor se nabízí i notepad ve windows, pokud ovšem dokonale ovládáte strukturu trk souborů k Mechaniku.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [4 komentářů]

17. ledna 2004 Download - Mechanik

Metro PRAHA

Jedna z nejlepších českých modifikací freeware simulátoru Mechanik Vás zavede do podzemní v Praze. Můžete si projet krátký úsek na trase "C" se vším co k tomu patří. Modifikace nevyžaduje původního Mechanika. Více informací o této modifikaci najdete v sekci recenze.

Autor: Marek
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]

16. ledna 2004 Download - Mechanik

Metro Bratislava

A tohle je tak trošku vize do budoucnosti, jak by snad jednoho dne mohlo vypadat METRO v Bratislavě.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

16. ledna 2004 Download - Mechanik

Tramvaj

Další česká modifikace Mechanika. Tentokráte se podíváte jak se mají řidiči tramvají. Sami usednete za jeden stroj a vydáte se na cestu přes zastávky.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [35 komentářů]

16. ledna 2004 Download - Mechanik

Firasoft 1.0

Jedna z prvních českých modifikací, do které byly vkládány velké ambice, bohužel se vše nepovedlo splnit. Modifikace obsahuje český vozový park na kolejích, trošku rozsypanou grafiku, pár českých zvuků, ale i tak určitě není na škodu si ji stáhnout. Možná Vám cvakne proč není vše jak bylo slíbeno, když Vám napíšu, že autorem je PaV. Pokud stále váháte s downloadem, potom si můžete zkusit přečíst takové preview.

Autor: PaV
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

15. ledna 2004 Download - Mechanik

Mechanik 1.5

Nejnovější verze mechanika exkluzivně pro tyto stránky ke stažení. Má mnoho změn a stojí za to. Velikost downloadu je 5 Mb, ale za to obsahuje kompletně všechny mody. Ostatně jak tenhle freeware simulátor obstál se můžete dočíst v recenzi.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [8 komentářů]