14. dubna 2019 Download - ZD Simulator

ZD Simulátor 5.5

ZD Simulátor asi není třeba představovat, ale pokud by zde byl někdo kdo o tomto simulátoru slyší poprvé, potom připomenu, že se jedná o jeden z nejrealističtějších vlakových simulátorů. Pochází z ruska a důležité je, že se nejedná o freeware. Na druhou stranu licence je téměř zadarmo (15 dolarů). Naposled jsem o tomto simulátoru psal, když byl ještě ve verzi 5.2. Pár měsíců uplynulo a je tady verze 5.5. Bohužel anglická stránka hry obsahuje stále verzi 5.0.0. Původní verze byla pouze v ruštině, ale autoři zapracovali i na anglické mutaci. Co se licence týče, po jejím zakoupení máte ostatní aktualizace zdarma (tedy i verzi 5.5).

Autor:
Celý článek » | download [1.6 GB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

18. prosince 2014 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 5.2

Ven se dostala nová verze ruského vlakového simulátoru ZD Simulator s označením 5.2. Novinky obsažené v této verzi se mi zatím nepodařilo zjistit, ale věřím, že je zde jednoho dne sepíše Leonell, který se na tento simulátor specializoval. Já jen dodám, že ač je simulátor zcela zdarma tak pokud zaplatíte celkem směšný poplatek, otevřou se Vám ve hře ještě další možnosti. Co se velikosti týče, už se blížíme k hranici 2 GB. K dispozici je i menší demo, které má 380 MB, to jsem ale na server neumístil. Pokud patříte mezi fanoušky tohoto simulátoru, potom je tahle verze určena právě pro Vás. Ostatním minimálně doporučuji vyzkoušet, protože ZD Simulátor patří mezi to nejlepší co můžeme ohledně vlakových simulátorů najít.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [1.7 GB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

23. července 2014 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 5.0.1

Není to tak dávno co se Leonell zmínil o testovací verzi 5.0.1. Teď už je nová verze k dispozici a stahovat ji můžete opět z lokálního downloadu. Je to stále macek 1500 MB macek i když na oficiálních stránkách je k dispozici i taková demo verze, která dosahuje velikosti 250 MB. Novinky v této poslední verzi určitě rozebere Leonell, já jen dodám, že se jedná o ruský simulátor, který od určité verze obsahuje i angličtinu. Hra je freeware s tím, že pokud chcete odemknout nějaké další věci, tak je potřeba za hru zaplatit (free verze obsahuje tuším jen jednu trať, ale nemám otestováno). Cena za tento simulátor je malá a dá se zaplatit přes PayPal. Na email potom dorazí aktivační kód, kterým hru odemknete celou. Na anglické verzi stránek stojí hra $15, na ruské potom $12.50. Ostatně všechny tyto podrobnosti už minimálně jednou napsal i Leonell.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [1.4 GB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2014 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 5.0.0

Autoři ZD Simulátoru se finálně dostali na verzi 5.0.0. S novou verzí přinášejí opět několik novinek a oprav, ale hlavně i jednu dobrou zprávu pro uživatele, kteří nechtějí stahovat celý téměř 1500 MB soubor. Konečně je k dispozici i DEMO, které má pouze 250 MB. Jen podotknu, že 1500 MB soubor je kompletní hra, která se tváří jako lepší demo s tím, že některé možnosti si můžete odemknout pouze za peníze. Oba soubory najdete zde k downloadu s tím, že onen menší soubor najdete pod článkem pokud kliknete na nadpis článku.

Autor: pampaliny
Celý článek » | | Diskuse k článku [24 komentářů]

11. října 2013 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.9.9

Již nějaký ten pátek je venku nová verze ruského ZD Simulátoru s označením 4.9.9. Pomalu se tak autoři blíží k číslu 5.0 (pokud nepřekvapí ještě s verzí 4.9.9.1 apod...). Co se nových a nových verzí týče, hra pokaždé naroste o nějakých 100 - 200 MB. Hádám, že většina velikostních novinek je hlavně v tratích. Jako vždy si můžete novou verzi stáhnout přímo z lokálního downloadu (opět pouze celý download, pokoušel jsem se vytvořit pouze aktualizační balíček, ale ten měl pomalu stejnou velikost jako kompletní download). Připomenu jen, že simulátor je sice freeware, ale zakoupením si odemknete ještě další možnosti hry.

Autor: pampaliny
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

25. července 2013 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.9.8

Autoři ZD Simulátoru se pomalu ale jistě blíží k verzi s označením 5.0, ale ještě před tím tady máme novou verzi 4.9.8. Novinky Vám zde zřejmě popíše Leonell v nějakém z budoucích článků. Novou verzi můžete stahovat přímo z lokálního downloadu. Jak jste si mohli všimnout, verze 4.9.8 nám pěkně narostla, protože předchozí verze měly 800 - 900 MB nová verze má 1,2 GB. Bohužel stejně jako dříve i teď si musíte celý balíček stáhnout. Já jen připomenu, že ač je simulátor zdarma tak je možné jej i zaplatit a odemknout si tak ještě další herní možnosti.

Autor: pampaliny
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

23. května 2013 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.9.7

Venku je nová verze ruského realistického vlakového simulátoru ZD Simulator s označením 4.9.7. Jedná se o volně šiřitelný projekt, který můžete podpořit zakoupením. Při zakoupení se Vám odemknou ještě další možnosti simulátoru, které tady Leonell už rozepisoval. Novinky této verze Vám určitě prozradí Leonell v nějakém příštím článku. Jen dodám, že budete muset stáhnout opět celý balíček, který tentokráte narostl do rozměrů 980MB.

Autor: pampaliny
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]

20. dubna 2013 Download - ZD Simulator

ZD Simulator - novinky 4.9.6 + download

Autoři ruského ZD Simulátoru vypustili novou verzi s označením 4.9.6. Stejně jako v předchozích případech i teď je potřeba stáhnout celý balíček, který narostl na krásných 816MB. Učinit tak můžete přímo z lokálního downloadu nebo přímo z homepage projektu. A teď už k novinkám této verze, které Vám v tomto článku popsal Leonell.

Autor: Leonell
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]

9. ledna 2013 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.9.5

I přestože autoři nevydávají nové verze tohoto simulátoru jak na běžícím páse tak na něj nezanevřeli, ale pomalu na něm dále pracují. Důkazem může být jejich nová verze, která nese označení 4.9.5 (zase o něco blíže k verzi 5.0). Co je ve hře nového nechám zase na Leonellovi. Smutná zpráva je, že se jedná opět o kompletní 750 MB balíček a není žádný update. Nezapomeňte, že hra je sice zdarma, ale pokud autory podpoříte a hru si zakoupíte tak jako bonus se Vám zpřístupní další možnosti ve hře.

Autor: pampaliny
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

21. října 2012 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.9.4

Pomalu, ale jistě se ruský projekt zvaný ZD Simulátor blíží k číslovce 5. Zatím jejich poslední verze nese označení 4.9.4. Novinky, které přináší Vám určitě podrobněji objasní Leonell. Pro Vás bude momentálně důležitá informace, kde si tuto verzi můžete stáhnout. V první řadě je to jejich homepage. Potom si samozřejmě můžete tuto hru stáhnout i z těchto stránek. Důležité je vědět, že se jedná sice o freeware simulátor, ale je možné zakoupit licenci, která odemkne nějaké další zajímavé možnosti hry. Jinak pokud čekáte informaci o update balíčku tak Vás asi nepotěším. Žádný update autoři neudělali, takže Vás čeká download kompletního 700 MB balíčku.

Autor: pampaliny
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]