10. února 2012 Download - RailWorks

Train Simulator 2012 - čeština v0.3

Vzhledem k tomu, že do jádra hry naskákalo několik nových stringů a více jak polovina překladu ve zdrojovém souboru přeskákala o několik řádků (různě) tak sem se rozhodl tuto češtinu pojmenovat zatím jako v 0.3 dokud nesrovnám všechny nesrovnalosti. Přeloženo je 90% jádra hry i když se můžete setkat s chybějícím překladem, který je jednak způsoben chaosem v daném souboru a dále špatným exportem (na opravě se pracuje). Co jsem měl možnost testovat, tak většina důležitých funkcí v samotné hře je přeložena a několik nedostatků můžete najít maximálně v editoru. Každopádně pokud by se Vám nějaký český výraz nepozdával, nesouhlasil s tím co je ve hře tak jej nahlaste do diskuse a já se jej pokusím co nejdříve opravit.
Další věc jsou tratě. V současné verzi najdete 4 přeložené tratě, které mají z 80% přeložené všechny mise a tutoriál. V současné době jsou už všechny tratě přeložené, ale testují se. Připravují se pro oficiální cestu přes Steam takže tato verze už nebude tady k downloadu - to je také důvod, proč se tato verze češtiny jmenuje 0.3 a proč jsem ji vypustil. Důležité upozornění... tuto češtinu můžete nainstalovat jen na verzi v10.9a.
Popis instalace:
- stáhnout soubor ts2012cz.exe a spustit jej
- přečíst si podmínky a potom zadat cestu přímo do složky Railworks, kterou máte někde ve Steamu
- ve vaší složce RailWorks se vytvoří nové soubory (necti.to a update.exe). Tento instalátor slouží pouze pro kontrolu zda máte legální verzi hry.
- spusťte soubor update.exe (předchozí updater.exe můžete klidně smazat) a systém by měl zahlásit, že byla nalezena nová verze 0.3. Dejte update a tradá... nová verze je nainstalována.
Toto je poslední verze češtiny s instalátorem, další verze se budou instalovat už jen přes onen update.exe nebo přímo přes Steam.

Autor:
Celý článek » | download [365.4 KB] | Diskuse k článku [44 komentářů]

3. prosince 2011 Download - RailWorks

Train Simulator 2012 - Čeština v0.1

Je to tady, dočkali jste se první zkušební verze (nemá smysl to oddalovat, protože je potřeba nejdříve vyzkoušet jak se to bude chovat). Pro instalaci budete potřebovat daný soubor rw3cz.exe a originální verzi hry Train Simulator 2012. Při spuštění instalátoru si zadáte cestu, kde se nachází Váš Train Simulator 2012 a češtinu nainstalujete. Po skončení instalalace bude Vaše hra obsahovat jádro hry v češtině (je to verze jaká se mi povedla obnovit z pevného disku při ztrátě dat takže nemusí být všechno přeloženo. Co jsem testoval tak základní prvky zůstaly OK). Důležité upozornění: instalátor nemodifikuje žádné originální soubory z Train Simulatoru 2012. Ve výsledku to znamená, že se klidně můžete přepínat mezi jazyky... Tedy pokud Vám nebude čeština vyhovovat tak můžete kdykoliv přepnout na angličtinu.
Ještě jedno upozornění... nejedná se o finální češtinu! V adresáři se hrou najdete soubor Updater.exe, který když spustíte tak se stáhne další verze a takhle můžete ten soubor zkoušet spouštět třeba co druhý den a ona se Vám zase stáhne další a další verze...
Pozor!, i když je zde čeština volně ke stažení tak to není freeware a je zakázáno ji jakkoliv modifikovat a dále šířit bez souhlasu autora. Download je povolen pouze ze serveru www.trainsim.cz!
Jakékoliv problémy s instalací apod... hlaste v diskusi. Jedná se skutečně o test, zda všechno bude fungovat podle plánu tak mě prosím neukamenujte :)

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [1015 KB] | Diskuse k článku [48 komentářů]