21. září 2011 Download - RailWorks

Train Simulator 2012 trailer

Railsimulator.com zveřenili trailer na připravovaný update Train Simulator 2012 a musím říct, že se jim opravdu povedl. Není to jen pár záběrů na jedoucí loko jako to bylo dříve, ale tentokrát tomu dali i opravdu hezký příběh s malým chlapcem, který vždycky snil řídit vlaky a ten sen se mu díky Train Simulatoru 2012 může splnit. Teď už může řídit vlakové soupravy každý den... V takovém duchu se nese tento nový opravu povedený trailer, který si zde můžete prohlédnout. Pokud Vás natolik zaujme, že si jej budete chtít uchovat, potom si jej můžete z lokálního downloadu i stáhnout. Train Simulator 2012 vyjde v pátek 23.9.2011 kolem 18h a to jako free update. Pro nemajitele předchozích dílů bude samozřejmě možnost si tuto hru zakoupit. Jako bonus k nové verzi dostanou nováčci i novou trať, kterou si ostatní budou moci zakoupit za zvýhodněnou cenu. Ten trailer mě tak natěšil, že teď přijde opravdu to nekonečné natěšené čekání.

Krom toho stejně jako loni je k dispozici i rozhovor s autory, kteří prozradili zase něco navíc co v traileru nebylo. Pro neangličtináře bude sice ono 30 minutové video k ničemu, ale tak alespoň v pár větách Vám nastíním o co se jedná. Vděčni tomu budou určitě i ti, kteří nemají čas koukat 30 minut na rozhovor. V podstatě první část videa je o nových technologiích, děšť, reálná obloha, světelné efekty a možnosti enginu. Proběhne pár ukázek z hraní včetně ukázky pohupující se cabview. Od druhé části se začínají zajímat i multiplayerem a zde prozradili, že není těžké multiplayer udělat, ale co je pro ně vývza je udělat jej atraktivní aby to hráče lákalo... tzn. žádná rychlokvaška jako v Trainz Simulator 12, kde je opravdu náhoda, když člověk narazí na multiplayer session. Autoři chtějí zajistit aby na serveru fungoval svět 24h denně a to ať jsou nebo nejsou na serveru hráči. Výzvou je pro ně tedy časový harmonogram, jízdní řády apod... Zní to zajímavě a jsem zvědav až to skutečně předvedou v akci. Celý záznam rozhovoru můžete shlédout přímo zde:

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [30.8 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

11. srpna 2011 Download - RailWorks

Railworks 3 - video 4

Bez dlouhých řečí je pro Vás připraveno již čtvrté video z připravovaného Railworks 3. A přesně jak jsem oznámil už během dne, video ukazuje práci v editoru, konkrétně pokládání objektů a snadnou práci s nimi.

Autor:
Celý článek » | download [13.3 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

4. srpna 2011 Download - RailWorks

Railworks 3 - video 3 (světla)

Přesně jak se předpokládalo, třetí video z připravovaného Train Simulatoru 2012 přinesl ukázku světel. Nějaká extra světelná show se nekonala, ale i to málo co video ukazuje dokáže alespoň mě potěšit. Jak normální souprava řízená hráčem tak i AI souprava má plně funkční světla. Je důležité vědět, že světlo ve videu není plně nakonfigurováno, stejně tak je ve videu vypnut anti-aliasing, obloha a další efekty. Slouží opravdu jen jako demonstrace, že světlo opravdu funguje. Těším se čím dál víc... K nahlédnutí je youtube verze videa, pokud by měl někdo zájem o download, potom jej najde jako vždy pod tímto článkem.

Autor:
Celý článek » | download [13.3 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

28. července 2011 Download - RailWorks

Railworks 3 - video 2

Venku je druhé ukázkové video z připravovaného Train Simulatoru 2012 (Railworks 3). Jedná se o tech demo, kde jsou vypnuty další efekty. Video má ukázat klopené oblouky na trati. Kromě klopených oblouků můžete postřehnout i ono kolébání kabiny. Video o délce 1min20sec si můžete prohlédnout tady. Pokud by měl někdo zájem ono video uchovat, potom je možnost i downloadu. Osobně musím autory pochválit, protože to vypadá úchvatně.

Autor:
Celý článek » | download [25.3 MB] | Diskuse k článku [13 komentářů]

21. července 2011 Download - RailWorks

Train Simulator 2012 - video 1

Jak Railsimulator.com řekli tak učinili a venku je první video z připravovaného free updatu Train Simulator 2012 (free update jen pro již existující zákazníky). Na videu můžete vidět efekt deště na oknech. Je lepší si při pohledu na video podepřít bradu aby Vám neupadla až někde na zem. Efekt deště tekoucího po okně včetně kapek, které taktéž tečou, je opravdu úžasný. A to máme vydržet do září ? No to nevím nevím :)

Video si můžete stáhnout i z lokálního downloadu v HD kvalitě (720p) jako mp4 soubor.

Autor:
Celý článek » | download [13.1 MB] | Diskuse k článku [10 komentářů]