6. září 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

TS 20009 - Treez addon

Ani Auran nelení a vypouští do světa addon za a addonem. Tentokrát se jedná o addon plný stromů, stromků a keřů. Addon Treez obsahuje přes 20 různých dřevin včetně sezónních textur (jaro, léto, podzim a zima). Dále obsahuje na 25 tropických stromů a několik druhů nových povrchů. Více informací o tomto addonu najdete tady a to včetně možnosti předobjednání za krásných 10 dolarů. Stále platí, že tento addon můžete získat zdarma pokud i objednáte jeden z následujících addonů: Classic Cabon City, Murchison 2, Settle & Carlisle.

Diskuse k článku [5 komentářů]

16. srpna 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

TS 2009 addony

Jistě si pamatujete (teda mnozí z Vás určitě) na simulaci města pro Trainz Railroad Simulator 2004/2006 se jménem Mogul City. Auran v dnešních dnech začíná prodávat addon s názvem Classic Cabon City a stejně jako u Mogul City i zde půjde zejména o tramvaje. Město si žije svým životem a Vy se tak podíváte do několika pěkných lokací. Pokud si addon předobjednáte tak dostanete jako bonus balíček stromů zdarma (taktéž addon). Addon Classic Cabon City je pro Trainz Simulator 2009 ale i pro Trainz Classic. Hra to samozřejmě nevyžaduje, protože se jedná o samostatný produkt.
Kromě Classic Cabon City si můžete předobjednat i addon Settle and Carliste. Zde se podíváte na jednu z hlavních britských tratí. Dostanete 10 různých lokomotiv a to parních ale i diesel a spoustu nových objektů. Trať o délce 87 mil se táhne od Skiptonu do Carlisle. I tenhle addon můžete použít pro Trainz Simulator 2009 nebo jej používat zcela samostatně. Předobjednávat můžete zde.

Diskuse k článku [14 komentářů]

2. srpna 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

Trainz Simulator: Murchison 2

I když už nedočkavě čekáme na nový projekt Auranu, tedy druhou část Trainz Simulatoru 2009, tak nás Auran alespoň potěší addonem pro zatím existující Trainz Simulator 2009. Nebude se jednat pouze o addon, ale stejně jako u ProTrainu bude hra fungovat i jako samostatná hra nevyžadující ke spuštění TS 2009. Bude možné ji přidat i do TS 2009 jako addon. Autory to stálo 2 roky tvorby což spočítali na nějakých 3500 hodin. Addon obsahuje několik stovek km tratí a slibuje přes 100 hodin hraní. Cena a datum vydání zatím není stanoveno.

Diskuse k článku [6 komentářů]

20. června 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

TS 2009 - sleva

Do české republiky se někdy v příštím týdnu dostane česká verze hry Trainz Simulator 2009 a to za cenu 899,-. Pokud ale nepotřebujete k životu českou verzi hry potom pro Vás Auran připravil speciální akci za cenu 30 dolarů. Říkáte si 30 dolarů což je nějakých 600 Kč (pokud se jedná o americký dolar). Jenže za těch 30 dolarů dostanete dvě hry a to už je myslím pěkná sleva. Pokud tedy máte někoho s kým si hru zakoupit potom neváhejte a tuto skvělou akci využijte (dvě české verze hry = 1800 Kč, dvě originální verze hry od Auranu = 600 Kč - jednoduchý výpočet nám dává, že u Auranu si zakoupíte za tu samou cenu co u nás 2 verze hry 6 verzí TS 2009). Speciální akci můžete využít v Auran shopu.

Diskuse k článku [1 komentářů]

26. května 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

Trainz Simulator 2009 - obal české verze

Už 26. června by se měla do obchodů dostat česká DVD verze hry Trainz Simulator 2009, kterou pro Vás připravil CD Projekt a to za cenu 899,-. Už teď je nějaký ten pátek možné hru předobjednat. Kromě data vydání hry CD Projekt zveřejnil také grafiku obalu. Českou verzi tak místo dieselové loco ozdobí parní klenot jménem "Šlechtičná". Nutno podotknout, že se bude jednat o World builder edition - tedy klasickou verzi, která už je od loňského listopadu k dostání v angličtině. Tento rok (datum není znám) by se měla ukázat ještě doplňková verze Engineers Edition(nejdříve opět v angličtině) a koncem roku alespoň podle minulých zpráv od Auranu se dočkáme Trainz Simulatoru X. Osobně tomu moc nevěřím a spíš si myslím, že TS X bude až příští rok. Auran si vzal teď hodně velké sousto, protože přídavná verze už měla být venku v únoru tohoto roku.

Diskuse k článku [11 komentářů]

30. března 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

Spekulace ohledně češtiny pro TS 2009

Vzhledem k tomu, že se v minulém článku ohledně češtiny pro Trainz Simulator 2009 rozpoutala diskuse napadající mou osobu tím, že čeština do Trainz Simulatoru 2009 už dávno existuje a bude jen od Auranu (viz. tajuplný člověk říkající si majkrosoft) a to bez podložených důkazů, sem se rozhodl napsat přímo CD Projektu, aby se k této novince vyjádřil.
...společnost CD Projekt právě připravuje lokalizovanou verzi této hry. Lokalizace od Auranu je skutečně jenom částečná, neboť obsahuje pouze ty texty, které byly přeložené pro předchozi díly série TRS...
...Překlad od CD Projektu bude kompletní - tj. budou přeložené všechny texty...

Doufám, že osoba jež rozpoutala tuto bouřlivou diskusi napadáním si příště zjistí více faktů na kterých potom své tvrzení postaví. Pro ostatní je to doufám dobrá zpráva, že se opět dočkáme profesionální češtiny. Česká verze by se měla dostat na trh až v červnu, ale předobjednat si ji můžete už teď.

Diskuse k článku [9 komentářů]

20. března 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

Trainz Simulator 2009 v češtině

Auran vypustil finální verzi Trainz Simulatoru 2009 - world builder již loni v listopadu. Bohužel pro některé se jedná o verzi anglickou a na nákup je potřeba mít kreditní kartu, kterou hru zaplatíte přes internet. Teď už nad tímto problémem moc přemýšlet nemusíte, protože stejně jako předchozí verze i tuhle pro Vás do ČR přiveze a profesionálně přeloží CD Projekt. Překlad bude obsahovat české titulky ve hře a český manuál. Možná se dočkáme stejně jako v předešlých verzích i českého mluveného slova. Česká verze by měla stát 899 Kč a na pultech obchodů by se měla ukázat už v červnu. V současné době si ji můžete předobjednat tady.

Diskuse k článku [24 komentářů]

30. ledna 2009 Novinka - Trainz Simulator 2009

TS 2009 čeká SP2

Trainz Simulator 2009: World Builder Edition (WBE) vyráží do světa. Asi se teď zarazíte, když už je v prodeji od prosince loňského roku, ale zakoupit jste jej mohli pouze přes Auran. Teď už by měl být TS 2009 distribuován po celém světě (zda bude i česká verze není zatím známo).
Auran dále oznámil práce na dalším Service Packu. Krátce po vypuštění Trainz Simulatoru 2009 Auran zveřejnil Service Pack 1 a během několika následujících měsíců bude vypuštěn i Service Pack 2. Zatím se na něm stále pracuje a Auran se snaží aplikovat do SP všechny připomínky od hráčů i beta testerů. Připomeňme, že Auran změnil politiku Service Packů a už to nejsou několika set megové opravy obsahůjící i spoustu dalších addonů, ale mají pouze několik MB (SP1 - 15 MB) a opravují pouze důležitý kód ve hře. V tomto roce se ještě od Auranu dočkáme druhé verze Trainz Simulatoru 2009 a čistě teoreticky koncem roku i jejich již dříve oznámeného Trainz Simulatoru X.

Diskuse k článku [11 komentářů]

5. prosince 2008 Novinka - Trainz Simulator 2009

SP1 pro TS 2009 už brzy

Přesně jeden týden starý Trainz Simulátor 2009 od Auranu oslavil už přes 2000 digitálních downloadů což je pro ně veliký úspěch. Díky předčasnému vydání se ale nestihl jejich buglist kompletně vyšistit a tak je na řadě první Service Pack, který by měl veškeré dříve i současné nahlášené chyby opravit. Jejich první Service Pack se tak do světa dostane už v polovině prosince což je jestli dobře počítám během příštího nebo dalšího týdne. Tomu se říká rychlost (doufám že se Kuju probudí a alespoň jako vánoční dárek nám dodá update Mk3, který ze zabugované betaverzy udělá konečně finální produkt a my tak budeme moci po roce testování zajásat :). Auran už dříve uveřejnil, že jejich Service Packy se tentokráte změní a nepůjde o velké balíčky plné dalších addonů, ale čistě o kódové věci hry (nové možnosti, opravy chyb, apod...), tím se značně zmenší jejich velikost (pamatujeme jejich Service Packy i o 300 MB velikosti).
Jinak DVD verze na sebe nenechá dlouho čekat, už je v současné době natisknutá a již brzy bude připravena do prodeje.

Diskuse k článku [31 komentářů]

20. listopadu 2008 Novinka - Trainz Simulator 2009

TS 2009 skoro venku, SP1 v přípravě

A už je známo oficiální datum vydání Trainz Simulatoru 2009. Před vydáním bude ještě RC verze a potom už jen 26. listopadu uveřejněna finální verze k downloadu. DVD verze bude samozřejmě později, protože gold verze se musí nejdříve na DVD dostat. V přípravě už je samozřejmě i první Service pack, který by měl opravit spoustu dalších chyb, na které už autoři momentálně nemají čas (vydání by se tak oddálilo). Nevím zda je to krok správným směrem, ale zase chápu Auran, že se chcou na trh dostat dříve než Train Simulator 2. Kuju se taktéž snažilo se svým Rail Simulatorem a dopadlo to tak, že i po více jak roce mám pocit že jsme stále součástí placeného beta testu a finální verze zatím nikde.

Diskuse k článku [11 komentářů]