2. června 2011 Download - World of Subway

World of Subway vol.3 update 1.20

TML Studio vypustilo po shlédnutí několika videí na youtube nový update 1.20 a nasypali tak na hlavu popel Aerosoftu. Aerosoft totiž vypustil starou verzi hry pro download, která právě způsobovala takové problémy a neměla se vůbec dostat ven. Patch opravuje právě ono vykolejení soupravy i při rychlostech nižších než jsou předepsané. Bylo opraveno i několik kosmetických chyb (co kde a jak, to už se v updatu nepíše). Mě osobně by spíš potěšilo, kdyby přidali právě onu jízdu na směny.
Já si jen říkám, jak je možné že Aerosoft vypustil nějakou betu svým zákazníkům. Otázkou je, zda verze na Simmarketu byla rozdílná ? Jisté akorát je, že DVD verze bude ta správná.
Update 1.20 si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [15 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

27. února 2009 Download - World of Subway

World of Subways vol.2 trailer

TML Studio vypustilo trailer pro jejich připravovaný World of Subways vol. 2 v hororovém stylu. Ze začátku jsem si připadal jako by TML Studio připravovalo hororovou hru z podzemního prostředí. Nejdříve záběry tunelů s temnou atmosférou, potom chlapík s baterkou prohlížející soupravy zda se neskrývá něco pod soupravou nebo uvnitř soupravy a až na samotný konec konečně jízda. Musím říct, že tenhle trailer je opravdu povedený a jejich první vol.1 strčí hravě do kapsy a i kde jaký hollywood trailer by se mohl chvílema stydět :) V traileru jdou vidět lidé na nástupišti, ale souprava je zatím prázdná. Jen doufám, že možnost chození s baterkou na obracešti zůstane. Nemusela by být špatná ani údržba soupravy. Seznam co všechno nová verze bude umět TML Studio zatím tají. Samotná hra by měla být k dispozici již v březnu a to jako download verze. Krabicová o měsíc později. Hororově lazený trailer si můžete stáhnout z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [32.5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

30. října 2008 Download - World of Subway

World of Subways vol.1 update 1.20

Týden dalšího čekání se vyplatil a opravný patch 1.20 pro World of Subways vol.1 je tady. Oprav není mnoho, ale i tak tenhle patch přijde vhod zejména všem, kterým se nelíbila fyzika chování souprav. Opravena byla i signalizace na některých místech, kde svítila nepřetržitě červená, apod... Stahovat můžete z Aerosoft.com, večer i na homepage hry a nebo přímo z lokálního downloadu. Velikost patche je slabých 10 MB. Každopádně majitelé krabicové verze hry už mají opravný patch obsažen přímo ve hře.

Autor:
Celý článek » | download [10.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

20. září 2008 Download - World of Subway

World of Subway - video

Určitě mnozí z Vás netrpělivě očekáváte nějaké to video z hraní nového World of Subways simulátoru od TML Studia. Nabídnu Vám rovnou 2 verze tohoto videa. Jedna je download o velikosti 16 MB (což je ta lepší kvalita) nebo druhá verze je YouTube video, které se Vám zobrazí při kliku na nadpis této novinky. Budete tak moci pořádne sledovat co všechno dokáží světla a další efekty v této hře. Celkem zamrzí, že né všichni pasažéři jsou animovaní, ale snad se to opravným updatem změní. Na konci videa můžete sledovat i výstup ze samotné soupravy s procházkou po nástupišti. Jen jedna nevýhoda celého videa je, že si nemůžete vychutnat celkovou simulaci ale i tak to vypadá zajímavě.

Autor:
Celý článek » | download [17.7 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

13. července 2008 Download - World of Subway

World of Subway - trailer 1

A je to venku. TML Studio uvolnilo první trailer z jejich připravovaného simulátoru World of Subway. Celkem 3 minutové video o velikosti 65MB toho zrovna moc neukazuje. Pár střihů kamery na prázdnou soupravu, pár střihů na světelné efekty v tunelu a několik zajímavých záběrů ze zastávky WTC. Bohužel video neukazuje jak reálná bude simulace celé soupravy. Jediné co mě zarazilo byli stojící lidé na nástupišti, kteří se ani nehli. Vzhledem k tomu, že se jedná o trailer z opravdu ranné verze hry tak doufám, že animovaní lidé na zastávkách se ve finální verzi objeví.

Autor:
Celý článek » | download [62.8 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]