21. ledna 2020 Download - EU07

Maszyna 20.01

Autoři polského freeware vlakového simulátoru Maszyna nám každý rok servírují minimálně jednu novou verzi, která obsahuje jak několik novinek či oprav, tak i sem tam nějakou novou lokomotivu, vagóny či dokonce tratě. No a teď je právě ten čas, kdy je venku verze 20.01 (20 značí rok a 01 je první měsíc). Kompletní seznam novinek najdete v přiloženém en-readme.html uvnitř archivu. Stahovat můžete přímo z lokálního downloadu. Na oficiálním fóru je potom k downloadu torrent, pokud by Vám klasický download dělal problém.

Autor:
Celý článek » | download [3.8 GB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

12. dubna 2015 Download - EU07

Maszyna 15.04

Po roce a půl je k dispozici nová verze polského freeware simulátoru Maszyna, který se dříve označoval jako EU07. Z oficiálních stránek si tak můžete celý balíček stáhnout pomocí torrentu. Pokud nefandíte torrentům a raději preferujete download bez sdílení, potom je nová verze pro Vás připravena i k lokálnímu downloadu. Každopádně podle jejich FB stránky by hra měla komunikovat i v češtině. Osobně jsem ještě nezkoušel. Jinak tento simulátor rozhodně stojí minimálně za vyzkoušení.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [1.1 GB] | Diskuse k článku [17 komentářů]

18. ledna 2014 Download - EU07

Maszyna 08-13

Stala se taková malá věc. Na serveru je tato verze nahraná již od vydání, ale bohužel jsem nedopsal novinku, která by tuto verzi publikovala pro ostatní uživatele. Tady je tedy pro Vás připravena Maszyna 08-13, tedy verze ze srpna loňského roku. Za toto malé nedopatření se omlouvám. Každopádně jsem soubor vyzkoušel a je plně funkční. Aktuální verze pro tento roku bude k dispozici někdy v první třetině tohoto roku, ostatně v takovém čase to vychází téměř každý rok.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [931.7 MB] | Diskuse k článku [18 komentářů]

26. ledna 2013 Download - EU07

Maszyna 2013

Autoři polského freeware simulátoru Maszyna vypustili do světa další verzi. A stejně jako minulý rok i tento připravili pro novou verzi mega balíček, který má téměř 1 GB. Tento balíček si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu nebo z domácích stránek simulátoru. Seznam novinek a vylepšení autoři bohužel nepřiložili. Za mě se zatím jedná o jeden z nejlepších vlakových simulátorů. Pokud jste jej ještě nezkoušeli tak bych určitě neváhal a minimálně jej zkusil. Simulátor se neinstaluje, jen je důležité soubor 7z, který si stáhnete, někam extrahovat. Potom už jen stačí přečíst přiložený readme a spustit eu07.exe.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [906.5 MB] | Diskuse k článku [23 komentářů]

19. května 2012 Download - EU07

Maszyna 2012

Autoři freeware polského simulátoru Maszyna vypustili finální balíček Maszyna 2012. Obsahuje spoustu addonů pro tento simulátor. Celý je ke stažení na homepage autorů nebo přímo z lokálního downloadu. Velikost downloadu je krasných 842 MB. Balíček je potřeba nejdříve extrahovat, potom si přečtěte readme a nakonec je potřeba spustit soubor Rainsted.exe.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [803.7 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

24. února 2012 Download - EU07

EU07 v X.212, v X.231 a v X.291

Od poslední verze EU07 uběhlo několik měsíců a já jsem opět později zaregistroval, že kromě onoho velkého MEGA balíčku, který autoři vydávají jednou za rok, se zaměřují i na menší updaty. Od srpna loňského roku (onen mega balíček pochází ze začátku roku 2011) jsou k dispozici hned 3 nové verze. Nejdříve verze x.212, která byla označena za jeden z majoritních updatů. Bohužel né všechny starší animované modely budou fungovat bez problémů. Jenže to už je daň za lepší verze hry. Později vychází verze x.231, která opravuje chyby předešlé verze a přidává nějaké další nové věci (všechno jde najít v textovém souboru uvnitř každého archivu). Pro správné fungování této verze je potřeba stáhnout i verzi x.212, protože ta obsahuje důležitý .e3d soubor. A poslední verze x.291 (místo x si dosaďte 1.6.289.). Toto je poslední verze před velikým mega balíčkem 2011, takže se jedná o takovou finální verzi. Autoři upozorňují, že změny provedené v těchto verzích nejsou plně zpětně kompatibilní. Hlavní změny jsou hlavně v AI. Při kliku na download pod článkem se Vám stáhne verze x.212. Pokud chcete i další verze, potom je potřeba kliknout na Celý článek, popřípadě na nadpis článku. Důležité upozornění, jedná se pouze o EXE soubory což znamená, že budete k funkčnosti potřebovat MEGA balíček 2010!

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [444.4 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

6. prosince 2011 Download - EU07

EU 07 Maszyna 2010

Doplňuji své dlouhy i když věřím, že fanoušci tohoto simulátoru už tuto verzi dávno mají. Jedná se o kompletní skoro 2 GB balíček polského freeware simulátoru známého dříve jako EU07 a později přejmenovaného na Maszyna. Nevím jestli si pamatujete i dávné záblesky ze hry Maszyna 2, která se sice tvořila, ale zatím se nedostala do zdárného konce. Projekt momentálně stojí a tvoří jej jen malá řada nadšenců takže můžem říct veliké díky alespoň za tento veliký balíček, který vychází každý rok. Balíček obsahuje i onen Patch, který autoři vypustili později.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [1.6 GB] | Diskuse k článku [9 komentářů]

24. prosince 2003 Download - EU07

EU 07 (Maszyna)

Freeware simulátor Maszyna (EU07), který se začátkem prosince dočkal zřejmě posledního opravného patche v tomto roce. Ze zcela maličkého simulátoru se vyklubal pořádný macek, který na Vašem disku nemilosrdně ukrojí 70 MB. A svou kvalitou předčí i dnešní komerční simulátory. Zejména realističností v ovládání. Nutno říci, že simulátor už je na světě 2 roky a od své první verze se docela změnil.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [13 komentářů]

24. prosince 2003 Download - EU07

EU 07 - první verze

Sehnal jsem pro Vás zcela první verzi tohoto simulátoru. Ke správné funkčnosti budete potřebovat ještě následující soubor, který obsahuje dvě DLL knihovny. DLL knihovny stačí překopírovat do základního adresáře s EU07 simulátorem. Autorům za tuto první verzi děkuji a přeji jim hodně úspěchu při přepracovávání tohoto simulátoru do zcela nového a rychlejšího enginu, který je připraven i pro multiplayer. V budoucnu by jsme se mohli konečně dočkat skupinové hry, ale to už předbíháme. Před autory je teď hromada práce.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [14 komentářů]

22. dubna 2003 Download - EU07

EU 07 - 19.3.2003

Pokud sledujete pravidelně i polskou scénu, kde také vznikají freeware simulátory, potom Vám určitě neunikla nová verze freeware simulátoru EU 07 ze dne 19.3.2003. Už minulá verze měla něco kolem 10ti MB a teď Vaše modemy zapotíte ještě více, protože tahle verze má už 15 MB. Pokud máte zájem jen o lite verzi, použijte k downloadu homepage. Velikost lite verze je 10 MB a stahování Vám bude trvat zhruba stejně jako tohohle 15ti MB balíčku, protože stránka nemá zrovna excelentní rychlost downloadu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]