29. března 2023 Novinka - EU07

742 pro Maszynu

Jak to tak vypadá, v další aktualizaci polského simulátoru Maszyna se dočkáme posunovací dieselové lokomotivy CD 740, CD 742. Alespoň o tom informuje tahle zpráva. Pokud Maszynu neznáte, potom věřte, že se jedná o velmi kvalitní polský simulátor, který je mimochodem kompletně zdarma. Než se ze simulátoru stala Maszyna tak starší uživatelé si jej můžou pamatovat jako EU07.

Diskuse k článku [0 komentářů]

21. ledna 2020 Download - EU07

Maszyna 20.01

Autoři polského freeware vlakového simulátoru Maszyna nám každý rok servírují minimálně jednu novou verzi, která obsahuje jak několik novinek či oprav, tak i sem tam nějakou novou lokomotivu, vagóny či dokonce tratě. No a teď je právě ten čas, kdy je venku verze 20.01 (20 značí rok a 01 je první měsíc). Kompletní seznam novinek najdete v přiloženém en-readme.html uvnitř archivu. Stahovat můžete přímo z lokálního downloadu. Na oficiálním fóru je potom k downloadu torrent, pokud by Vám klasický download dělal problém.

Autor:
Celý článek » | download [3.8 GB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

10. srpna 2019 Novinka - EU07

Maszyna na Steamu

Jak to tak vypadá, polští tvůrci se rozhodli získat pro svůj freeware Maszyna simulátor větší publikum. Jejich krokem je tam zveřejnění vlakového simulátoru Maszyna na Steamu. Hra je samozřejmě stále zdarma, ale o další aktualizace se tak budete starat i Steam. Momentálně není na Steam stránce produktu žádný odkaz ke stažení či přidání hry do knihovny (hra je tam přidána teprve krátkou dobu). Věřím, že download bude k dispozici co nejdříve. Ostatně simulátor si stále můžete stáhnout i na domovské stránce..

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. srpna 2016 Novinka - EU07

15 let se simulátorem Maszyna

Zní to až neuvěřitelně, ale tento měsíc oslaví polský freeware simulátor Maszyna již 15 let. Simulátor byl dříve znám pod názvem EU07 a vznikal v době, kdy zde vládnul Microsoft Train Simulátor nebo dokonce BVE a Mechanic. No a protože se jedná o 15 let, tak autoři připravují novou kompletní verzi k downloadu, která nese označení 16.08. Dostupná by měla být již brzy. Nemusím asi připomínat, že se jedná o kvalitní simulátor, který se nerozjede jen stiskem šipky nahoru, ale je potřeba udělat několik důležitých kroků, než se souprava dá do pohybu. O vydání Vás budu informovat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

7. ledna 2016 Novinka - EU07

Maszyna - cestující

Je pár simulátorů, kteří nabízejí animované cestující na peronu a jde vidět že nastupují do vlaku. Maszyna měla na peronu cestující pokud je tam autoři dodali, ale ti nenastupovali a spíš byli ozdobou peronu. Jenže teď autoři ukazují první verzi rozpracovaného chování cestujících, když vlak zastaví u peronu. Zatím to vypadá trošku zvláštně jako by souprava lidi přitahovala nějakou nadpozemskou silou, ale věřím že se vše do finální verze podaří sladit tak, že cestující budou plně animovaní. Mimochodem jen tak pro informaci, Maszyna je polský vlakový simulátor, který se opět vyznačuje dobrou realističnostní a hlavně je zdarma. A teď už se mrkněte na to video.

Diskuse k článku [0 komentářů]

12. dubna 2015 Download - EU07

Maszyna 15.04

Po roce a půl je k dispozici nová verze polského freeware simulátoru Maszyna, který se dříve označoval jako EU07. Z oficiálních stránek si tak můžete celý balíček stáhnout pomocí torrentu. Pokud nefandíte torrentům a raději preferujete download bez sdílení, potom je nová verze pro Vás připravena i k lokálnímu downloadu. Každopádně podle jejich FB stránky by hra měla komunikovat i v češtině. Osobně jsem ještě nezkoušel. Jinak tento simulátor rozhodně stojí minimálně za vyzkoušení.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [1.1 GB] | Diskuse k článku [17 komentářů]

18. ledna 2014 Download - EU07

Maszyna 08-13

Stala se taková malá věc. Na serveru je tato verze nahraná již od vydání, ale bohužel jsem nedopsal novinku, která by tuto verzi publikovala pro ostatní uživatele. Tady je tedy pro Vás připravena Maszyna 08-13, tedy verze ze srpna loňského roku. Za toto malé nedopatření se omlouvám. Každopádně jsem soubor vyzkoušel a je plně funkční. Aktuální verze pro tento roku bude k dispozici někdy v první třetině tohoto roku, ostatně v takovém čase to vychází téměř každý rok.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [931.7 MB] | Diskuse k článku [18 komentářů]

10. února 2013 Články - EU07

EP07 v Maszyna 2013

Můj první článek k simulátoru Maszyna seznámí s vedením nákladního vlaku mezi městy Alakowice a Baltyk. Je určen primárně pro ty, kteří si chtějí simulátor vyzkoušet. [více »]

Autor: Leonell
Diskuse k článku [4 komentářů]

26. ledna 2013 Download - EU07

Maszyna 2013

Autoři polského freeware simulátoru Maszyna vypustili do světa další verzi. A stejně jako minulý rok i tento připravili pro novou verzi mega balíček, který má téměř 1 GB. Tento balíček si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu nebo z domácích stránek simulátoru. Seznam novinek a vylepšení autoři bohužel nepřiložili. Za mě se zatím jedná o jeden z nejlepších vlakových simulátorů. Pokud jste jej ještě nezkoušeli tak bych určitě neváhal a minimálně jej zkusil. Simulátor se neinstaluje, jen je důležité soubor 7z, který si stáhnete, někam extrahovat. Potom už jen stačí přečíst přiložený readme a spustit eu07.exe.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [906.5 MB] | Diskuse k článku [23 komentářů]

21. srpna 2012 Novinka - EU07

Maszyna 2012 - SP1

Pro polský freeware simulátor Maszyna je v testování nový Service Pack 1, který je určen pro mega balíček 2012. Mega balíček má v originále číslovku 2011, ale díky tomu, že je to k dispozici až v tomto roce, tak jsem jej přejmenoval na 2012. Moje chyba, malé nedopatření, ale proto to zde píšu, aby nedošlo ke komplikacím a dotazům, že zde je verze 2012 a autoři mají ten service pack určen pro verzi 2011. Jsou to tedy stejné verze hry. Kdy bude SP1 k dispozici není známo, ale jak už jsem uvedl na začátku, SP1 je ve stádiu beta testování.

Diskuse k článku [2 komentářů]