15. dubna 2009 Download - Rail Simulator

ReDem

Společnost ZugWare tvořící addony pro Rail Simulator vydala svou první utilitu. Jedná se o program ReDem, který generuje dokonalejší a reálnější terén. Data se stahují v opravdu vysokém rozlišení z institutu USGS (což je americké geologické výzkumné centrum). Ostatně jak tato utilitka funguje si můžete vyzkoušet sami. Připravena je ukázková verze, která převede jen polovinu terénu (registrované samozřejmě celý). Pokud se Vám bude program zamlouvat, potom si jej můžete za směšných 7 dolarů zaregistrovat. ReDem ke své funkčnosti vyžaduje OS XP nebo Vista a to s nainstalovaným .NET Framework 3. Ukázkovou verzi si můžete stáhnout z lokálního downloadu nebo přímo na homepage.

Autor:
Celý článek » | download [492.6 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

16. března 2008 Download - Rail Simulator

Kickstart 1.045

Autor utility Route Riter a programu na modifikování bin souborů pro Rail Simulator vypustil novou verzi utility s názvem Kickstart. Utilita slouží k modifikování existujících scénářů a consistů před samotným spuštěním hry. Pomocí utility hru pak spustíte (stejně fungovalo spuštění Berlin Subway pro MSTS). Můžete tak změnit startovací čas, počasí, vagóny a lokomotivy v consistech. Díky utilitě je snadnější vybrat si vagóny, které je možné plnit nebo vyprázdnit. Podrobnosti o funkčnosti najdete v přiloženém ReadMeKickstart.txt. Stáhnout si jej můžete z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [1.4 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

13. března 2008 Download - Rail Simulator

KRS Consist Editor 2.04

Mnozí uživatelé určitě znají již z dob Microsoft Train Simulátoru. Ale pro případ že by někdo neznal. Pomocí tohoto programu si vytvoříte svůj vlastní consist (celou soupravu) pro scénáře. Můžete zároveň volně editovat i modifikovat již stávající. Vše se potom uloží a výsledek poznáte až po spuštění Rail Simulátoru. Myslím, že mnozí z Vás tuhle utilitu uvítají. Autorem je timetraveller.

Autor:
Celý článek » | download [958 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

13. března 2008 Download - Rail Simulator

KRS Route Analyzer 1.54

Užitečná utilita pokud Vás zajímají detailní informace o tratích a scénářích pro danou trať. Zobrazí consisty souprav, váhu jednotlivých vagónů, váhu celé soupravy. Je potřeba jen zvolit adresář s tratí a víte všechno potřebné. Autorem této utility je timetraveller.

Autor:
Celý článek » | download [901.5 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

13. března 2008 Download - Rail Simulator

KRS Bin Converter 1.08

KRS Bin Converter není nic jiného než editor a modifikátor souborů, které dokáže modifikovat už několik podobných programů. Vyberete soubor v Rail Simulatoru, otevře se Vám nabídka v čem jej chcete otevřít, soubor pěkně editujete (modifikujete) a uložíte. Program automaticky soubor převede zpátky a přepíše původní. Můžete tak editovat i zvuky (.dav) a grafické soubory s texturou (.TgPcTx). Vždy stačí zvolit soubor a v jakém programu jej chcete modifikovat. Autorem tohoto programu je timetraveller.

Autor:
Celý článek » | download [418.7 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

13. března 2008 Download - Rail Simulator

KRS PAK delete v0.08

KRS Pak delete je utilitka modifikujici Rail Simulator. Může změnit chování hry až k samotnému pádu. Autor ani samotný trainsim.cz nezodpovídá za způsobené škody.Autor před použitím doporučuje zálohovat. Utilitka prohledává a maže soubory Blueprints.pak. Nejdříve je potřeba nastavit správnou cestu k exe souboru od Rail Simulatoru a pak už to celé začne. Autorem tohoto prográmku je Timetraveller.

Autor:
Celý článek » | download [398.3 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

5. února 2008 Download - Rail Simulator

RS Tools 3131 beta

Autor Route Riteru a prvních prográmků pro Rail Simulator vypustil do světa novou verzi jeho RS Tools. Jedná se o beta verzi, ve které je za úkol vyzkoušet funkčnost a chování. Nyní je možné si díky tomuto prográmku vyzkoušet mise za jiného počasí s jinou loko, apod... Nejdříve je potřeba spustit samotný RS Tools, navolit pár věcí, které chcete změnit a hurá do hraní. Beta verzi RS Tools si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [909.3 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

12. prosince 2007 Download - Rail Simulator

ArtPlugins pro RS

Modeláři mohou zajásat, Kuju totiž uveřejnilo pluginy pro 3D modelovací program 3D Max v 5,6,7 a 8. Dále balíček obsahuje pluginy pro aplikace Photoshop a ACDsee. Podrobné instrukce, jak balíčky nainstalovat se dozvíte v install.txt uvnitř archivu. Pro správnou funkčnost potřebujete samozřejmě vlastnit jeden z uvedených programů (nehledejte žádné exe soubory) pomocí kterých konverzi provedete. Download pluginu najdete po zaregistrování na domácí stránce. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [2 komentářů]

11. prosince 2007 Download - Rail Simulator

RS - Tracks content

Kuju vypustilo další content použítelný s Asets v DevTools packu. Tentokráte se jedná o nové koleje. V balíčku jsou kromě kolejí i samotné zdrojáky pomocí kterých by se dalo zpracovat i kolejivo u nás. Jen je škoda, že se Kuju stále zaměřuje na tyhle věci a opravný patch zatím nic. Kež by nám udělali alespoň na Vánoce radost :)

Autor:
Celý článek » | download [9.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

27. listopadu 2007 Download - Rail Simulator

Train Couples Source material

Kromě samotných editorů vypouští Kuju do světa Assets některých vlastností hry pro snadnější modifikaci loko nebo vagónů. Již po vydání DevTools packu vypustilo Kuju soubory pro elektrickou loko a parní loko. Tentokráte se dočkaly i spřáhla. Soubory se dají použít v Asset editoru, který je součástí DevTools packu. Popis instalace najdete v přiloženém readme.txt souboru.

Autor:
Celý článek » | download [2 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]