12. července 2007 Novinka - TRS 2006

Trainz Railwayz

V přípravě je nový přídavek pro Trainz Railroad Simulátor 2006. Stejně jako v německu vyšla speciální edice TRS tak se chystá speciální edice i pro USA s názvem Trainz Railwayz. Bude obsahovat 2 přídavky i s vylepšenou verzí TRS 2006 spustitelnou i pod Win Vista. Prvním přídavkem má nést jméno The Harlem Line Edition a bude obsahovat newyorskou linku Metro-North´s Harlem Line. Druhý přídavek nese název Metropolis Edition, který bude obsahoavt moderní městské tramvaje. Trainz Raylwayz vyjde v USA už v říjnu tohoto roku. Více informací a obrázky najdete na Games Tiscali.

Diskuse k článku [0 komentářů]

26. března 2007 Novinka - TRS 2006

TRS 2007 pro Německo v dubnu

V polovině února jsem Vám přinesl informace ohledně plánovaného TRS 2007. Tehdá se jednalo pouze o pracovní název, dneska už je jisté, že se tak hra určená pro Německo bude jmenovat. Jedná se o klasickou verzi TRS 2006 se service packem 1. Hra ale bude obsahovat pouze německý vozový park a německé tratě. Datum vydání je stanoven na duben. Další informace můžete v podobě screenů najít tady.

Diskuse k článku [15 komentářů]

20. února 2007 Novinka - TRS 2006

Plány Auranu na tento rok

Auran v rozhovoru pro Gamespot oznámil své připravované projekty pro tento rok. Kromě již zmíněné německé verzi TRS 2007 (jedná se pouze o pracovní název) se můžeme těšit na další 3 projekty:
Trainz Classics - měl by obsahovat nové i starší tratě převedené pro engine TRS 2006
Trainz Routes - měl by obsahovat věci od komunity, které jsou volně k downloadu na Planet Auranu
Trainz Driver - simulace řízení vlaku (něco jako MSTS nebo připravovaný KRS), neplést s addonem Train Driver.

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. února 2007 Novinka - TRS 2006

TRS 2007 (trošku upravené TRS 2006 pro Německo)

Auran plánuje novou verzi jejich modelové železnice s pracovním názvem Trainz Railroad Simulator 2007 (TRS2007). Mělo by se jednat o německou jazykovou verzi (pamatujete jak Auran pro německo připravoval i verzi s ProTrain tratí), která by měla obsahovat část tratě Drážďany - Praha plus několik dalších nových tratí. Verze hry by měla obsahovat německou singalizaci, objekty i loko. Půjde vlastně o upravený TRS 2006 plný pouze německých věcí. Třeba jednou udělá Auran i českou verzi hry se vším všudy.

Diskuse k článku [0 komentářů]

19. června 2006 Novinka - TRS 2006

Service Pack 1 pro TRS2k6

Po dlouhém beta testování dnes oficiálně vyšel první Service Pack pro Trainz Railroad Simulator 2006. Tento 640MB balíček plný oprav a novinek si můžete stáhnout přímo z oficiálních stránek. Nezapomeňte si přečíst i instrukce k instalaci. Jen se obávám, že tenhle Service Pack 1 funguje pouze na anglickou verzi hry. Pokud má někdo zkušenost s tímto SP1 i na českou verzi hry, potom ať se o ní podělí v dískusi pod článkem. Thx Cybgate za info

Diskuse k článku [2 komentářů]

17. prosince 2005 Novinka - TRS 2006

Trainz Railroad Simulator 2006 DEMA

Pokud Vás zajímá, jak takový nový Trainz Railroad Simulator 2006 před koupí vypadá, potom jsou pro Vás určené právě tyto 2 dema, které Auran včera vypustil. Nejedná se bohužel o žádné miniaturní dema a tak Vás velikost asi mírně odradí. Každé demo má přes 600 MB a moc toho nenabízí kromě jedné tratě v každém demu a dvou misí v každém demu. Obě dema si můžete stáhnout tady. Česká verze hry od CD Projektu by se měla objevit již po víkendu na pultech obchodů za cenu 999,-.

Diskuse k článku [0 komentářů]

9. prosince 2005 Novinka - TRS 2006

TRS2006 CZ ještě před Vánoci

Příprava české verze hry Trainz Railroad Simulátor 2006 je v plném proudu a na pulty obchodů by měla dorazit ještě před Vánoci.
TRS 2006 výrazně vylepšuje herní zážitek novým fyzikálním enginem, díky čemuž je efektivní ovládání vlaku náročnější a zároveň zábavnější. Nástroje Trainz a systém pravidel byly také výrazně vylepšeny, takže jsou mnohem flexibilnější a tvorba vlastních tratí je výrazně propracovanější. TRS 2006 je nejrozsáhlejší vlakový simulátor všech dob! Verze od CD Projektu bude navíc obsahovat příjemný bonus zdarma v podobě 45 centimetrů široké tištěné referenční karty!
Tolik nám prozradila vydaná tisková zpráva ohledně hry. První české obrázky ze hry si můžete prohlédnout tady.

Diskuse k článku [1 komentářů]

5. prosince 2005 Novinka - TRS 2006

Vánoční akce Auranu

Auran přichází se svou omezenou Vánoční nabídkou a vypadá docela lákavě. Všichni, kdo si objednají u Auranu hru Trainz Railroad Simulator 2006 v CD verzi, dostanou od Auranu druhou CD verzi zdarma. Jen je škoda, že hra nemá multiplayer, to bych kopii zdarma uvítal víc. Akce je od 1. prosince a trvá až do 7. prosince. Už zbývají tedy jen 2 dny na možnost získání dvou her za cenu jedné.

Diskuse k článku [0 komentářů]

31. října 2005 Novinka - TRS 2006

ProTrain Perfect obrazky

O připravovaném addonu ProTrain Perfect pro Trainz Railroad Simulator sem Vás už informoval. Bluesky Interactive na své stránce uvolnili kolekcí nových screenů. Připomenu jen, že demoverzi tohoto addonu si můžou vyzkoušet všichni majitelé nového Trainz Railroad Simulátoru 2006. Kompletní verzi addonu můžeme čekat už 24. listopadu tohoto roku. Onoho 24. listopadu vyjde i addon pro tento addon :) Konkrétně se jedná o S-Bahn Leipzig od kterého Vám mohu nabídnout video ukázku a malou kolekci screenů. Ve kterém simulátoru budou vypadat ProTrain addony lépe? Na tuto otázku se již brzy dozvíme odpověď.

Diskuse k článku [1 komentářů]

17. října 2005 Novinka - TRS 2006

TRS 2006 CZ až v listopadu

Jak sem již v předchozí novince naznačil, recenze hry Trainz Railroad Simulátoru 2006 přijde hned po vydání české verze hry. Pro nadšence, kteří na hru čekají mám ale nemilou zprávu. Datum vydání se totiž o měsíc opozdí a místo konce října, kdy měla česká verze vyjít, se vše přesouvá na konec listopadu nebo možná i začátek prosince. Obsah balení bude stejný jako v předešlé verzi. Česká krabice, uvnitř český manuál, 5 CD disků (DVD se u nás nebude prodávat, byla k dispozici jen jako limitovaná edice přímo v předprodeji u Auranu). Ve hře budou české texty i mluvené slovo a to všechno za cenu 999,-.

Diskuse k článku [1 komentářů]