14. srpna 2010 Novinka - Vlakosim

San Francisco - video 3

TML Studio konečně prezentuje i testovací verzi jízdního modelu pro jejich nový simulátor San Francisco. Dříve nám prezentovali 2 videa, na kterých šlo vidět déšť, vítr či hezká krajina, řeka a parádní výhled. Dneska se můžete podívat na divokou jízdu busu v tomto enginu. Říkám divokou jen protože když se tak dívám na to video tak mám pocit, že i autoři mají problém udržet BUS ve správném jízdním pruhu a co potom budou dělat samotní hráči? Jinak samotné video má představit a ukázat odrazy od skel a autobusu a zároveď i odrazy v interiéru. Mají zde být dva druhy a to podle toho na jakém počítači to budete hrát.

Diskuse k článku [4 komentářů]

21. července 2005 Novinka - Vlakosim

Zdrojové kódy

Trošku jsem pozapomněl na freeware hříčku Vlakosim, která byla obdobou Transport Tycoona, ale měla zajímavost přepínání 3D pohledů. Byla tedy možnost projet se po své postavené trati jednou se zakoupených souprav. Poslední verze byla vypuštěna před více jak rokem. Teď ale svítí na autorově homepage, že uvolnil zdrojové kódy ze dvou verzí. Zdrojové kódy najdete tady. K mání jsou verze Vlakosim 1 a Vlakosim 2. Autor se zmínil i o verzi Vlakosim 3, ale ta je zatím pouze v ranném stádiu vývoje. Zda půjde taky o freeware verzi nebo už o onu placenou verzi, kterou měl autor již delší dobu v plánu ukáže až čas.

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. dubna 2003 Novinka - Vlakosim

Další verze Vlakosimu

Aktualizováno
Na Vaši žádost jsem se rozhodl umístit do lokálního downloadu novou verzi freeware hříčky VlakoSim. Jedná se o verzi ze 31.3.2003. Novinky si můžete přečíst na homepage projektu. A proč aktualizováno? Projekt je rozházený na několik stránek a na každé je jiná verze. Dá to celkem zabrat najít tu správnou a nejnovější. Pokud jste si stihly stáhnout verzi z datem 14.3.2003 (dočtete se v nfo souboru uvnitř archivu), potom Vám doporučuji absolvovat download znovu. Pokud jste připraveni oželet pár novinek, které nová verze nabízí, potom si můžete počkat do další verze. Aktuální verze je s datem 31.3.2003. Omlouvám se za menší nedopatření.

Diskuse k článku [0 komentářů]

19. února 2003 Novinka - Vlakosim

Opět nová verze

Freewarová česká hříčka VlakoSim se nám přehoupla do další verze. A co v ní je nového? Jak už podle screenu určitě poznáte, jedná se i o řízení vlaku jako v Mechanikovi, BVE nebo MTS. Autor opravdu na hře stále pracuje. A jako vždycky Vám k downloadu nabídnu buďto lokální link nebo se můžete pro download podívat přímo na homepage, kde ke hře najdete podrobnější popis.

Diskuse k článku [6 komentářů]