22. května 2006 Novinka - TM Train Simulator

TrainMaster Train Simulator pozastaven

Jak je vidět autoři TrainMaster Train Simulatoru si vzali moc velke sousto a odpovídá tomu i současný stav. Na jejich domaci stránce totiž svítí nápis "pozastaveno na neurčito". Všichni, kteří se těšili na to, jak si převedou věci z MSTS do tohoto nového simulátoru se zřejmě asi jen tak brzo nedočkají. Jak to tak vypadá, TrainMaster Train Simulator potkal stejný osud jako dříve propagovaný Train Simulator 2. Zda bude někdy tvorba pokračovat je zatím ve hvězdách. Ostatně dalo se to i čekat, dlouhou dobu žádné nové obrázky, žádná technologická ukázka pro E3, stále se měnící datum vydání. Tím dávají autoři více šancí připravovanému Rail Simulátoru, který ač nebude podporovat konverze z MSTS bude určitě kvalitní.

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. dubna 2006 Novinka - TM Train Simulator

TrainMaster TS na E3 zřejmě nebude

Jak to tak vypadá, TrainMaster Train Simulator svůj boj nad Rail Simulatorem docela prohrává. Ještě v březnu hrdě autoři prohlašovali, jak vše předvedou na E3 a teď to vypadá, že na E3 nepředvedou nic. Autoři na hře pracují, ale zřejmě nemají hotovo nic, co by mohli předvést. Tak to vypadá, že to s červencem dopadne stejně jako s únorem a hra bude opět odložena. Na E3 se tedy představí pouze Rail Simulator.

Diskuse k článku [0 komentářů]

22. března 2006 Novinka - TM Train Simulator

Další trať pro TMTS

P.I. Engineering oznámilo druhou US trať pro jejich připravovaný TrainMaster Train Simulator. Zatím kromě názvu Horseshoe Curve nejsou zveřejněne další informace. Trať má být pro parní i dieselové loko a pochází z 50tých let minulého století. Již brzy budou zveřejněny další informace.

Diskuse k článku [0 komentářů]

13. března 2006 Novinka - TM Train Simulator

TMTS bude letos na E3

Jako každý rok i letos se bude konat výstava E3 tradičně v květnovém měsíci, konkrétně 10 - 12 května. Letos bude na E3 představen TrainMaster Train Simulator. Autoři už připravují i stránky, na kterých budou prezentovat informace z E3. Jenom aby TMTS nedopadlo stejně jako MSTS 2, kdy nám autoři nahodili malý předkrm a pak hru nedokončili.

Diskuse k článku [0 komentářů]

19. února 2006 Novinka - TM Train Simulator

Oznámena další trať pro TMTS

A máme tady další trať, po které se budete moci prohánět v připravovaném komerčním TrainMaster Train Simulatoru. Jedná se o trať s názvem Severn Valley "The War Years" o délce 100 mil z období roku 1940. Povede přes města Kidderminster, Bridgenorth, Buildwas, Hartlebury, Worcester v Anglii. Podrobnější anglické info ohledně této tratě si můžete přečíst tady, kde mimo jiné najdete i historické fotografie a jeden screen z ptačí perspektivy. Trať pro TMTS připravuje Blue Arrow TS.

Diskuse k článku [0 komentářů]

15. února 2006 Novinka - TM Train Simulator

TMTS nový screen

Jak jistě všichni víte, tvůrci komerčního simulátoru TrainMaster Train Simulator plánují dodat ke svému simulátoru taktéž utilitu, díky které budete moci jednoduše importovat modely z MSTS přímo do TMTS. Zní to až neuvěřitelně a zrovna tahle utilita byla taktéž předváděna na nedávném DevConu 2006. Na převod si vzali model Freightliner Class 66 z MSTS a převedli jej během minuty do TMTS. Na výsledek se můžete podívat na přiloženém screenu. Myslím si, že to nevypadá vůbec špatně.

Diskuse k článku [1 komentářů]

22. ledna 2006 Novinka - TM Train Simulator

Oznámena další trať pro TMTS

V nedávno publikovaném rozhovoru na stránkách TrainMaster Train Simulatoru s autory Making Tracks byla prozrazena další trať pro tento simulátor. Netrvalo to dlouho a ze spekulací zda opravdu bude či nebude je tady oficiální oznámení i s popisem tratě. Trať South London Commuter o celkové délce 440 mil bude součástí finální verze TM Train Simulátoru.

Diskuse k článku [1 komentářů]

11. ledna 2006 Novinka - TM Train Simulator

Jaké tratě jsou v plánu ?

Na domácí stránce komerčního simulátoru TrainMaster TS si můžete přečíst rozhovor s tvůrci tratí vystupující za Making Tracks. Díky Making Tracks teď známe další trať, která je v přípravě pro TMTS. Jedná se o UK based modern route. Více informací autoři zveřejní již brzy.

Diskuse k článku [0 komentářů]

15. listopadu 2005 Novinka - TM Train Simulator

3D modelování pro TM Train Simulátor

Po nedávném zveřejnění informací ohledně editorů pro Rail Simulator nemohl druhý projekt zůstat bez povšimnutí. Autoři TrainMaster Train Simulatoru totiž přišli s informacema ohledně 3D editorů, které budete moct použít pro tvorbu modelů do jejich simulátoru. Výčet editorů není samozřejmě malý, jedná se především o ty samé, jaké jste mohli použít pro Microsoft Train Simulátor, konkrétně Trainsim Modeler, 3D Canvas, Gmax, 3DMax, atd... Na své stránce ukázali některé editory v akci, např. TSMS model editor (na editaci modelů). Pro TM Train Simulator je připraven i nový Shape Viewer, díky kterému si můžete prohlížet modely pro Microsoft Train Simulator. Nový je v tom, že má v menu i konverzi do TM Train Simulatoru. Jde vidět, že to autoři s konverzema z MSTS myslí naprosto vážně a dokazují to na některých screenech. Máme se tedy na co těšit.

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. října 2005 Novinka - TM Train Simulator

TMTS již v březnu 2006

Příští rok se máme opravdu na co těšit. Po tom co letos Auran zrovna moc nepřekvapil dalším dílem Trainz Railroad Simulátoru 2006, který se spíš tváří jen jako předražený datadisk (více v recenzi z české verze), tak Kuju a RailDriver pro Vás připravují opravdové lahůdky. Lahůdky v podobě dvou nejočekávanějších vlakových simulátorů. Kuju oznámilo, že jejich Rail Simulator vyjde v roce 2006, zatím nebylo další upřesnění a RailDriver na to šel obdobně, jenže u TrainMaster Train Simulátoru je znám i měsíc a tím je březen 2006. Připomenu jen, že TMTS má mít možnost i importu věcí z Microsoft Train Simulátoru. Jak dopadne tahle bitva dvou vlakových simulátorů a který si získá více své příznivce se dozvíme, až se oba ukáží v plné kráse. Zatím je u obou informací po skromnu.

Diskuse k článku [0 komentářů]