22. května 2006 Novinka - TM Train Simulator

TrainMaster Train Simulator pozastaven

Jak je vidět autoři TrainMaster Train Simulatoru si vzali moc velke sousto a odpovídá tomu i současný stav. Na jejich domaci stránce totiž svítí nápis "pozastaveno na neurčito". Všichni, kteří se těšili na to, jak si převedou věci z MSTS do tohoto nového simulátoru se zřejmě asi jen tak brzo nedočkají. Jak to tak vypadá, TrainMaster Train Simulator potkal stejný osud jako dříve propagovaný Train Simulator 2. Zda bude někdy tvorba pokračovat je zatím ve hvězdách. Ostatně dalo se to i čekat, dlouhou dobu žádné nové obrázky, žádná technologická ukázka pro E3, stále se měnící datum vydání. Tím dávají autoři více šancí připravovanému Rail Simulátoru, který ač nebude podporovat konverze z MSTS bude určitě kvalitní.

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. dubna 2006 Novinka - TM Train Simulator

TrainMaster TS na E3 zřejmě nebude

Jak to tak vypadá, TrainMaster Train Simulator svůj boj nad Rail Simulatorem docela prohrává. Ještě v březnu hrdě autoři prohlašovali, jak vše předvedou na E3 a teď to vypadá, že na E3 nepředvedou nic. Autoři na hře pracují, ale zřejmě nemají hotovo nic, co by mohli předvést. Tak to vypadá, že to s červencem dopadne stejně jako s únorem a hra bude opět odložena. Na E3 se tedy představí pouze Rail Simulator.

Diskuse k článku [0 komentářů]

12. dubna 2006 V obraze - TM Train Simulator

Nová SD-40 loko v obraze

Pro TrainMaster Train Simulátor je to už několikátá série obrázků se stejným modelem. Autoři na původním modelu zapracovali a vznikl z toho ještě detailnější model dieselové loko SD40. Jak tato novější verze vypadá zjistíte z následujících 5ti nových screenů (zbytek najdete při kliku na nadpis u tohoto článku). Já už sem jen zvědav až nám bude představena parní loko v plné parádě stejně jako tenhle model. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [2 komentářů]

2. dubna 2006 V obraze - TM Train Simulator

Parní loko pro TMTS (screeny)


Stejně jako Kuju zveřejnilo screeny svého dalšího vlakového modelu tak i P.I. Engineering zveřejnilo nové screeny připravovaného modelu pro jejich TrainMaster Train Simulator. Jedná se o parní loko GWR 93XX se kterou se budete prohánět po trati Severn Valley War Years. Na screenech můžete vidět zatím renderovanou verzi. Zřejmě screen ze hry bude až přímo z tratě, která se taktéž připravuje. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

22. března 2006 Novinka - TM Train Simulator

Další trať pro TMTS

P.I. Engineering oznámilo druhou US trať pro jejich připravovaný TrainMaster Train Simulator. Zatím kromě názvu Horseshoe Curve nejsou zveřejněne další informace. Trať má být pro parní i dieselové loko a pochází z 50tých let minulého století. Již brzy budou zveřejněny další informace.

Diskuse k článku [0 komentářů]

13. března 2006 Novinka - TM Train Simulator

TMTS bude letos na E3

Jako každý rok i letos se bude konat výstava E3 tradičně v květnovém měsíci, konkrétně 10 - 12 května. Letos bude na E3 představen TrainMaster Train Simulator. Autoři už připravují i stránky, na kterých budou prezentovat informace z E3. Jenom aby TMTS nedopadlo stejně jako MSTS 2, kdy nám autoři nahodili malý předkrm a pak hru nedokončili.

Diskuse k článku [0 komentářů]

12. března 2006 V obraze - TM Train Simulator

Koleje pro TMTS v obraze

Na domácí stránce TrainMaster Train Simulatoru autoři zveřejnili dva nové screeny. Tentokráte se můžete podívat jak budou vypadat otexturované koleje. Vypadají hodně zajímave a doufám jen, že si autoři připraví hned několik verzí textur, ať nejezdíme po stereo typu. Na TMTS se můžeme těšit ještě tento rok, čistě teoreticky někdy v létě, datum vydání se totiž stále mění. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [8 komentářů]

24. února 2006 V obraze - TM Train Simulator

5 nových screenu z TMTS

Tvůrci komerčního TrainMaster Train Simulatoru vypustili další pětici nových screenů přímo ze hry. Můžete si tedy prohlédnout nerovnostní terén u kolejí nebo řeku nad kterou projíždí vlak. Mě to připadá jako bych se díval stále na to samé už od prvních screenů. Čekal bych spíše obrázky z nových tratí a souprav. TMTS vyjde ještě tento rok, přesné datum není známo. Kompletní galerii screenů si můžete prohlédnout při kliku na nadpis u této novinky. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [2 komentářů]

19. února 2006 Novinka - TM Train Simulator

Oznámena další trať pro TMTS

A máme tady další trať, po které se budete moci prohánět v připravovaném komerčním TrainMaster Train Simulatoru. Jedná se o trať s názvem Severn Valley "The War Years" o délce 100 mil z období roku 1940. Povede přes města Kidderminster, Bridgenorth, Buildwas, Hartlebury, Worcester v Anglii. Podrobnější anglické info ohledně této tratě si můžete přečíst tady, kde mimo jiné najdete i historické fotografie a jeden screen z ptačí perspektivy. Trať pro TMTS připravuje Blue Arrow TS.

Diskuse k článku [0 komentářů]

15. února 2006 Novinka - TM Train Simulator

TMTS nový screen

Jak jistě všichni víte, tvůrci komerčního simulátoru TrainMaster Train Simulator plánují dodat ke svému simulátoru taktéž utilitu, díky které budete moci jednoduše importovat modely z MSTS přímo do TMTS. Zní to až neuvěřitelně a zrovna tahle utilita byla taktéž předváděna na nedávném DevConu 2006. Na převod si vzali model Freightliner Class 66 z MSTS a převedli jej během minuty do TMTS. Na výsledek se můžete podívat na přiloženém screenu. Myslím si, že to nevypadá vůbec špatně.

Diskuse k článku [1 komentářů]