7. června 2019 Novinka - Zusi

ZUSI 3 přijíždí na Steam

O tom, že bude ZUSI 3 na Steamu jsem již psal. V té době nic konkrétnějšího nebylo, ale teď už je to jasné. Hra se na Steamu odemkne 18. června. Za distribuci na Steam můžeme poděkovat Aerosoftu, který pro hru připravil i angličtinu. Cena zatím nebyla stanovena, ale dá se předpokládat, že bude stejná jako na oficiálních ZUSI stránkách. Navíc Steam verze nese v názvu Aerosoft Edition, ale podle všeho je stejná jako hobby edice. Každopádně tím, že se ZUSI 3 dostalo na Steam tak se můžeme někdy v akcích těšit i na nějakou tu slevu. Jinak ZUSI 3, na rozdíl od TSW, bude obsahovat hned všechny nástroje na tvorbu (ono už je obsahuje od samotného vydání na oficiálních stránkách). Pokud jste tedy po ZUSI 3 již dříve pokukovali a nemožnost mít hru v knihovně na Steamu byla pro Vás překážkou, potom je tento problém vyřešen a do své knihovny si hru můžete již 18. června přidat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

26. prosince 2018 Novinka - Zusi

ZUSI a Steam

Po Eisenbahn simulátoru (EEP) se na Steam podívá i ZUSI. Zřejmě se tak stane v průběhu roku 2019. Oficiální datum uvedení zatím není známo, ale myslím si, že to bude během první poloviny roku. Pro ZUSI to může znamenat zlepšení prodejů, protože Steam má v sobě velký potenciál a spousta hráčů dá přednost Steamu před jejich vlastním obchodem. Steam je taky jeden z mála důvodů proč si třeba hráči nekoupí Run8 Train Simulátor. Jen připomenu, že ZUSI 3 je komerční německý vlakový simulátor, který kromě samotné hry obsahuje i editor tratí.

V tomto textu se schovává třetí část kódu. Dneska je to trošku těžší, ale budeme to postupně stupňovat. Věřím, že se i tak najde spousta dobrých luštitělů (jsou to 2 písmena, číslo a písmeno).

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. března 2016 Novinka - Zusi

Zusi 3 venku

Po několika letech vývoje a několika testovacích demo verzích je tady konečně finální verze německého simulátoru ZUSI 3. Je dobré zmínit, že se jedná o komerční simulátor, který je ve dvou verzích. Professional a Hoby. Pro hráče je samozřejmě určena verze hobby, kterou si můžete zakoupit za 64 euro na jejich stránce. Hra není ve formě downloadu, ale po zakoupení dostanete USB FLASH disk na kterém najdete instalaci. Z jiného média nebude hru možné nainstalovat. Co se operačních systémů týče, uspokojeni budou téměř všichni od XP nahoru. Ostatně jak Vám hra bude fungovat si můžete vyzkoušet v posledním demu. Osobně mě zatím odrazuje ta cena, protože je téměř dvojnásobná od jiných simulátorů.

Diskuse k článku [7 komentářů]

10. října 2012 Novinka - Zusi

Zusi 3.0.4 DEMO

I přestože to vypadá, že se na tomto simulátoru moc nepracuje, tak opak je pravdou. I když finální verze hry zatím venku není, tak je alespoň k dispozici nové hratelné demo ve verzi 3.0.4. Od poslední verze uběhlo několik měsícu i když verze 3.0.3 byla venku v září tohoto roku. Aktuální demo verzi si můžete stáhnout přímo na homepage projektu. Jen připomenu, že Zusi je německý komerční simulátor.

Diskuse k článku [1 komentářů]

20. září 2011 Novinka - Zusi

Zusi 3 se představuje

Jen málo kdo by věřil tomu, že nás ještě tento rok něco překvapí. O to více by nikdo nevěřil tomu, že se bude jednat o Zusi 3. Ostatně na různých fórech kolují sázky co vyjde dříve... jestli nový simulátor od Cascade Game foundry nebo Zusi 3. Teď si dovolím tvrdit, že Zusi 3 získalo náskok, protože už je ve stádiu DEMO BETA, které se prezentuje na následujícím videu.

Kromě samotného videa padla i další informace... ještě více nečekaná než samotné video. Jak jistě víte, 23.9. (pátek) bude update pro Railworks, který ze starší verze hry udělá mega změnu. Komu by to bylo málo, potom věřte, že 23.9.2011 (tento pátek) bude k dispozici hratelné demo Zusi 3! Po douhých letech vývoje si budeme moci nové Zusi 3 konečně osahat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. srpna 2009 Novinka - Zusi

Zusi 3 - powerpoint prezentace a pdf

Už dlouho autoři ZUSI nepřinesli žádné nové info, ale teď se to mění. Po dlouhé době autoři zveřejňují další velmi zajímavé informace. Smůla jen, že jsou veškeré informace psané v němčině. K dispozici jsou 2 dokumenty, které popisují celý simulátor s tím, že jeden je dokonce předváděn jako prezentace v powerpointu. Oba dokumenty si můžete stáhnout tady. Powerpoint prezentace vyžaduje Powerpoint 2007 (OpenOffice nedokázal tuto prezentaci otevřít).

Diskuse k článku [0 komentářů]

20. listopadu 2008 Novinka - Zusi

ZUSI 3 video

Na stránce simulátoru Zusi můžete najít 7 minutové video z nové verze tohoto simulátoru. Kdy bude Zusi 3 venku není známo (spekulovalo se o něm už 2 roky zpátky a pořád nikde). Trať, kterou je možné ve videu vidět není reálná a jedná se jen o demonstrační úsek. Snad se brzy dočkáme, protože koncem roku zde bude TS 2009 od Auranu a příští letní prázdniny dokonce Train Simulátor 2.

Diskuse k článku [0 komentářů]

10. června 2008 Novinka - Zusi

Zusi 3 už brzy

Vypadá to, že po boku Rail Simulátoru a Train Simulátoru 2 přibude ještě dlouho očekávané Zusi 3. Práce na tomto německém projektu stále pokračují, ale podle všeho to vypadá, že již brzy skončí a finální verze se dostane mezi fanoušky. Oproti klasického Zusi dozná Zusi 3 hned několika změn a to k lepšímu. Stačí se jen podívat na jejich forum a projít si několik aktuálních topiců. Spousta z nich obsahuje aktuální screeny podle kterých se dají poznat kvality tohoto projektu. Už aby tady byla nějaká kvalitní konkurence pro Rail Simulator, který by mohl potom pěkně narazit.

Diskuse k článku [15 komentářů]

17. února 2007 Novinka - Zusi

Práce s DEM v Zusi 3

O komerčním simulátoru Zusi se toho moc nepíše. Ostatně o jeho připravované verzi Zusi 3 se zde psalo naposledy v lednu loňského roku, kdy jsem Vám nabídnul screeny a info. Uplynul rok a Zusi 3 stále nikde. Už to vypadalo, že autoři nechají projekt nenápadně v poklidu zrušit. Nedávno se ale na oficiální stránce objevilo nové info ohledně tohoto simulátoru. Konkrétně o editoru tratí s podporou DEM. Kromě spousty německého povídání si můžete prohlédnout i screeny přímo z editoru v akci. Kdy pak se nového Zusi dočkáme zatím autoři neprozradili.

Diskuse k článku [1 komentářů]

25. prosince 2005 Novinka - Zusi

Nove updaty pro Zusi

Na oficiální stránce simulátoru ZUSI jsou k dispozici 4 nové updaty. Update pro samotný simulátor z verze 2.4.4.2 na verzi 2.4.5.0. Update pro editor tratí z verze 2.3.7.1 na verzi 2.3.7.2 a k tomu další dva updaty. Popis veškerých novinek co updaty přináší najdete tady.

Diskuse k článku [0 komentářů]