7. června 2019 Novinka - Zusi

ZUSI 3 přijíždí na Steam

O tom, že bude ZUSI 3 na Steamu jsem již psal. V té době nic konkrétnějšího nebylo, ale teď už je to jasné. Hra se na Steamu odemkne 18. června. Za distribuci na Steam můžeme poděkovat Aerosoftu, který pro hru připravil i angličtinu. Cena zatím nebyla stanovena, ale dá se předpokládat, že bude stejná jako na oficiálních ZUSI stránkách. Navíc Steam verze nese v názvu Aerosoft Edition, ale podle všeho je stejná jako hobby edice. Každopádně tím, že se ZUSI 3 dostalo na Steam tak se můžeme někdy v akcích těšit i na nějakou tu slevu. Jinak ZUSI 3, na rozdíl od TSW, bude obsahovat hned všechny nástroje na tvorbu (ono už je obsahuje od samotného vydání na oficiálních stránkách). Pokud jste tedy po ZUSI 3 již dříve pokukovali a nemožnost mít hru v knihovně na Steamu byla pro Vás překážkou, potom je tento problém vyřešen a do své knihovny si hru můžete již 18. června přidat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

26. prosince 2018 Novinka - Zusi

ZUSI a Steam

Po Eisenbahn simulátoru (EEP) se na Steam podívá i ZUSI. Zřejmě se tak stane v průběhu roku 2019. Oficiální datum uvedení zatím není známo, ale myslím si, že to bude během první poloviny roku. Pro ZUSI to může znamenat zlepšení prodejů, protože Steam má v sobě velký potenciál a spousta hráčů dá přednost Steamu před jejich vlastním obchodem. Steam je taky jeden z mála důvodů proč si třeba hráči nekoupí Run8 Train Simulátor. Jen připomenu, že ZUSI 3 je komerční německý vlakový simulátor, který kromě samotné hry obsahuje i editor tratí.

V tomto textu se schovává třetí část kódu. Dneska je to trošku těžší, ale budeme to postupně stupňovat. Věřím, že se i tak najde spousta dobrých luštitělů (jsou to 2 písmena, číslo a písmeno).

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. března 2016 Novinka - Zusi

Zusi 3 venku

Po několika letech vývoje a několika testovacích demo verzích je tady konečně finální verze německého simulátoru ZUSI 3. Je dobré zmínit, že se jedná o komerční simulátor, který je ve dvou verzích. Professional a Hoby. Pro hráče je samozřejmě určena verze hobby, kterou si můžete zakoupit za 64 euro na jejich stránce. Hra není ve formě downloadu, ale po zakoupení dostanete USB FLASH disk na kterém najdete instalaci. Z jiného média nebude hru možné nainstalovat. Co se operačních systémů týče, uspokojeni budou téměř všichni od XP nahoru. Ostatně jak Vám hra bude fungovat si můžete vyzkoušet v posledním demu. Osobně mě zatím odrazuje ta cena, protože je téměř dvojnásobná od jiných simulátorů.

Diskuse k článku [7 komentářů]

11. srpna 2015 Download - Zusi

ZUSI 3.0.7

Venku je již nějaký ten pátek nová verze dema německého vlakového simulátoru ZUSI. Novou verzi jsem zaregistroval až teď, ale myslím si, že lepší je alespoň informovat pozdě než vůbec :) Bohužel autoři nejsou moc sdílní s informacemi co je v této verzi nového, takže přihodím pouze soubor k downloadu a jedno nové video, které je k dispozici.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [62.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

22. září 2014 Download - Zusi

Zusi 3 DEMO 3.0.6 (10.9.2014)

Autoři německého simulátoru ZUSI 3 vydali po dvou letech další hratelnou demo verzi. Novinek od předchozí verze zřejmě nebude málo, bohužel autoři na webu nezveřejnili žádný log ohledně oprav a novinek. Zároveň se zřejmě blíží i vydání finální verze hry, kterou si budete moci zakoupit. Na ZUSI 3 se pracuje už nějaký ten rok a vzhledem ke konkurenčním simulátorům to nebude mít tak lehké. Samozřejmě si své příznivce najde, určitě minimálně z řad hráčů ZUSI 2. Pokud ale toužíte po reálnosti, potom bude dobré sáhnout po ZD Simulatoru, Maszyně nebo Run8 Train Simulatoru.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [62.1 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

10. října 2012 Novinka - Zusi

Zusi 3.0.4 DEMO

I přestože to vypadá, že se na tomto simulátoru moc nepracuje, tak opak je pravdou. I když finální verze hry zatím venku není, tak je alespoň k dispozici nové hratelné demo ve verzi 3.0.4. Od poslední verze uběhlo několik měsícu i když verze 3.0.3 byla venku v září tohoto roku. Aktuální demo verzi si můžete stáhnout přímo na homepage projektu. Jen připomenu, že Zusi je německý komerční simulátor.

Diskuse k článku [1 komentářů]

11. listopadu 2011 Download - Zusi

Zusi 3 DEMO BETA

Autor německého simulátoru ZUSI se po několika letech tvorby odhodlal vypustit první beta demo pro veřejnost. Takže teď máte šanci si tento simulátor vyzkoušet. Zusi asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o simulátor i v našich končinách oblíben, protože obsahuje i české modely. Je pravda, že graficky je hodně pozadu, ale co se hratelnosti týče tak tam drží laťku s ostatníma. Ve třetí verzi je hra značně vylepšena co se vzhledové i simulátorové stránky týče. Modely vozového parku si ovšem zachovávají stále tu lehkost takže nějak extra neoslní, ale dá se na ně koukat. DEMO si můžete stáhnout z lokálního downloadu nebo přímo na homepage.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [54.3 MB] | Diskuse k článku [4 komentářů]

20. září 2011 Novinka - Zusi

Zusi 3 se představuje

Jen málo kdo by věřil tomu, že nás ještě tento rok něco překvapí. O to více by nikdo nevěřil tomu, že se bude jednat o Zusi 3. Ostatně na různých fórech kolují sázky co vyjde dříve... jestli nový simulátor od Cascade Game foundry nebo Zusi 3. Teď si dovolím tvrdit, že Zusi 3 získalo náskok, protože už je ve stádiu DEMO BETA, které se prezentuje na následujícím videu.

Kromě samotného videa padla i další informace... ještě více nečekaná než samotné video. Jak jistě víte, 23.9. (pátek) bude update pro Railworks, který ze starší verze hry udělá mega změnu. Komu by to bylo málo, potom věřte, že 23.9.2011 (tento pátek) bude k dispozici hratelné demo Zusi 3! Po douhých letech vývoje si budeme moci nové Zusi 3 konečně osahat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. srpna 2009 Novinka - Zusi

Zusi 3 - powerpoint prezentace a pdf

Už dlouho autoři ZUSI nepřinesli žádné nové info, ale teď se to mění. Po dlouhé době autoři zveřejňují další velmi zajímavé informace. Smůla jen, že jsou veškeré informace psané v němčině. K dispozici jsou 2 dokumenty, které popisují celý simulátor s tím, že jeden je dokonce předváděn jako prezentace v powerpointu. Oba dokumenty si můžete stáhnout tady. Powerpoint prezentace vyžaduje Powerpoint 2007 (OpenOffice nedokázal tuto prezentaci otevřít).

Diskuse k článku [0 komentářů]

20. listopadu 2008 Novinka - Zusi

ZUSI 3 video

Na stránce simulátoru Zusi můžete najít 7 minutové video z nové verze tohoto simulátoru. Kdy bude Zusi 3 venku není známo (spekulovalo se o něm už 2 roky zpátky a pořád nikde). Trať, kterou je možné ve videu vidět není reálná a jedná se jen o demonstrační úsek. Snad se brzy dočkáme, protože koncem roku zde bude TS 2009 od Auranu a příští letní prázdniny dokonce Train Simulátor 2.

Diskuse k článku [0 komentářů]