Rail Simulator
28. listopadu 2005 Návod - Locomotion

Jak ovládat vlaky v Locomotion?

Jak to tak vypadá, Chris při tvorbě hry Locomotion myslel na všechno. Pokud tedy budete mít při hraní pocit, že AI Vašich vlakových souprav je poněkud divná, můžete vzít řízení soupravy do Vašich rukou. Tato možnost je ve hře pečlivě schovaná. Chcete vědět jak na to ? To se dozvíte v tomto krátkém návodu. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [8 komentářů]

12. června 2005 Download - Locomotion

Dvojté nádraží pro Locomotion

Není to tak dávno co jsem Vám pro komerční hru Locomotion, nástupce slavného Transport Tycoonu, přinesl balíček vlakových souprav zvaný High Speed Pack. Vzhledem k tomu, že se Locomotion stále hraje tak Vám do hry přináším další vylepšení v podobě dvojtého nástupiště. Věřím že toto nástupiště určitě využijete. Autorem tohoto modu je Loewe13.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [14 komentářů]

5. června 2005 Download - Locomotion

Locomotion Highspeed Pack

Pro komerční hru Locomotion vyšel neoficiální Highspeed Pack, který Vám do hry přidá různé druhy rychlo vlaků. Jedná se konkrétně o tyto vlakové soupravy:
- TGV Reseau
- First TGV Turbotrain
- TGV Duplex
- TGV La Poste
- EuroTrain Prototype
Celý balíček má pouze 1MB velikost. Stáhnout si jej můžete při kliku na download pod tímto článkem. Autorem tohoto packu je Illegal_Alien.
Je jen škoda, že zatím nebyl oznámen nějaký oficiální přídavek pro tuto hru. Přeci jen rok od vydání hry už uběhl a chtělo by to nějakou inovaci.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [7 komentářů]

1. dubna 2005 Novinka - Locomotion

Rok 2100 v Locomotion

Netrvalo to dlouho a Chris Sawyer se opět pustil do práce na Locomotion. Jak jistě víte, ve finální verzi je pouze rok 1900 - 2000. Všechno je tak kulatě zakončené, protože Chris už měl dávno v plánu do hry přidělat další věcičky stejně jako tomu bylo u RollerCoaster Tycoonu. A na jaký že se to teď můžeme těšit rok ? Kdo by čekal, že to vezme Chris od zadu, tak je teď bude zklamán, datadisk se jménem Locomotion FUTURE bude od roku 2000 až do roku 2100. Vy si tak budete moci po tomto datadisku projet místo jednoho století rovnou dvě. Já osobně se těším i na dobu 1800 - 1900, kterou nám možná také Chris představí. Datadisk FUTURE by měl vyjít na konci tohoto nebo začátkem příštího roku.

Diskuse k článku [0 komentářů]

9. března 2005 Download - Locomotion

Scenario Changer

Jednoduchá utilitka pro hru Chris Sawyer Locomotion pomocí které si můžete vytvořit scénář ve kterém roce jen budete chtít. Tedy volba startovacího roku je od roku 1800až do roku 9999. Podrobný návod jak na to najdete tady. Vrhněte se tedy na tvorbu zcela originálních scénářů zasazených do roku 1800 nebo do daleké budoucnosti, třeba rok 3100 :)

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [4 komentářů]

9. března 2005 Návod - Locomotion

Jak změnit datum u scénáře ?

Určitě si pamatujete první scénáře pro hru Chris Sawyer Locomotion, kde jste mohli začínat i před rokem 1900. Určitě všichni víte, že v samotném editoru jde změnit datum jen v rozmezí, které hra povoluje. A hra funguje vlastně v rozmezi roku 1900 - 2000. Jak tedy dostat do hry i jiné datum ? Třeba 1800 nebo 2100 ? [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

18. října 2004 Download - Locomotion

Eurotunnel V2

Velice zajímavá mise pro strategickou hříčku Locomotion. Název mise myslím odpovídá za vše co asi tak můžete v mapě čekat. A pokud nevíte co očekávat, potom zkuste kliknout na download a můžete to zjistit.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [3 komentářů]

18. října 2004 Download - Locomotion

Company Owner Editor

Zajímá Vás jak dostat do Locomotionu svůj xichtík jako fotku majitele společnosti ? Potom není nic jednoudužšího než sáhnout po téhle skvělé utilitce, která Vám tuto možnost zpřístupní.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

18. října 2004 Download - Locomotion

MapCreator

Zajímavý editor map, který je napsaný v Javě a měl by tedy fungovat všude, kde funguje java. Pomocí tohoto prográmku si můžete vytvořit svou vlastní mapu do hry Locomotion.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

18. října 2004 Novinka - Locomotion

Pro strategickou hříčku Chris Sawyer´s Locomotion tady mám pár dalších zajímavých utilitek. Pokud si chcete vytvořit vlastní kvalitnější mapu, můžete k tomu použít prográmek napsaný v Javě nesoucí název Map Creator. Určitě jste ve hře zaznamenali spoustu fotografií při výběru fotky pro Vás. Láká Vás možnost dotvořit si vlastní? Potom můžete využít utilitku Company Owner Editor. Pro šťastlivce, kterým se na hře líbí všechno a jen by rádi nějaké nové mise tady mám misi zvanou EuroTunnel V2. A aby toho nebylo pro tuto hříčku málo, přidám Vám ještě 2 utilitky, které určitě někteří z Vás využijí. Je to LocoTool v0.4.1 a LocoTool Frontend v0.3.

Diskuse k článku [0 komentářů]