21. prosince 2005 Download - Train Simulator

Berlin Subway update

Majitelé addonu Berlin Subway si můžou stáhnout první opravný patch, který opravuje chyby ve hře. Jedná se především o opravu chyb v některých aktivitách, které zpusobovaly její nemožnost dokončení. Zároveň update obsahuje i nové více realistické zvuky pro jednotku A3L92. Update si můžete stáhnout na homepage nebo přímo z lokálního downloadu. Pokud si jejich domácí stránku přepnete do německého prostředí tak najdete ještě další update, tentokráte končí jako _01 místo _02. Soubory mají ale naprosto shodnou velikost.

Autor:
Celý článek » | download [671.9 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

6. dubna 2005 Download - Train Simulator

Wupper Express 9 update

Pár dní po vydání tratě Wupper Express 9 je k dispozici první opravný patch, který opravuje nějaké textury ve hře. O tom že to nění žádná drobnost se můžete přesvědčit i z velikosti patche, protože jeho velikost dosahuje neuvěřitelných 14 MB! To Vám dá při menším přezkoumání skoro 1/3 tratě. Pokud tedy už trať máte, potom by Vám tenhle update neměl uniknout. Popis instalace a změn najdete v přiloženém DOC souboru, který je uvnitř archivu.

Autor:
Celý článek » | download [13.8 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

6. března 2003 Download - Train Simulator

Opravené ENG pro Sergeje

Pikku poslal opravené eng soubory pro jeho repainty sergeje. Hra házela chybu s cabview. Stačí si tedy stáhnout novou verzi eng souboru a máte nad MTS vyhráno :) Teď už jen záleží pro jaký skin si chcete eng stáhnout. Díky Pikku za opravu.

Autor:
Celý článek » | download [7.1 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]