26. srpna 2007 Download - Train Simulator

Wupper Express 11

A je to tady, po dlouhém čekání na novou verzi této velice kvalitní freeware tratě od Graphics 15 s názvem Wupper Express 11. Bylo o ní napsáno už několik řádků, publikováno několik screenů, ale až teď si ji konečně můžete vyzkoušet sami. Trať o velikosti 70MB je pro Vás připravena k downloadu na lokálním serveru.

Autor:
Celý článek » | download [73.4 MB] | Diskuse k článku [9 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Jednodlaždice

Miniaturní trať dlouhá 3-4 km. Jedna stanice, jedna zastávka a jedna vlečka. To vše na jediné dlaždici. Kdo má rád staniční posun může si zde vyhrát. Trať je vhodná i jako trenažér pro začínající stavitele a tvůrce aktivit. Text převzán z autorovi homepage.

Autor:
Celý článek » | download [8.8 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Vlečka

Nazvat tohle tratí lze jen s velikou nadsázkou. Ono je to opravdu jen vlečka. Vychází ze středně velké (sedm kolejí) stanice, která leží na dvoukolejné neelektrifikované trati. Širá trať zde končí pár set metrů za vjezdovými návěstidly. Vy byste se však na ni neměli pouštět dál, než po označník "konec posunu". Zato po vlečce můžete jezdit jak vás napadne. Vlečka vede do dvou továren. Asi v polovině je malá výhybna, kde se vlečka rozdělí. Celková délka vlečkových kolejí (mimo hlavní stanici a fragment širé tratě) je 8.8 Km. Návěstidla ve stanici jsou světelná. Jejich skripty jsou speciálně upraveny pro posun. Všechny výhybky jsou manuální. V této trati není položena žádná dynamická kolej, v adresáři tratě není soubor "tsection.dat". Doporučení pro tvorbu aktivit: V trase hráče se v hlavní stanici pokudmožno vyhněte přímým kolejím číslo 1 a 2. Jsou na nich odjezdová návěstidla, která nemají posun povolem "bíle světlo". Tyto koleje plně přenechte počítačovému trafficu. Text převzán z autorovi homepage.

Autor:
Celý článek » | download [10 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Vogelsberger Westbahn

Remake původní německé traťě"Vogelsberger Westbahn". Vyměnil jsem vegetaci, texturu povrchu a trochu upravil koleje (počet dynamických kolejí jsem zredukoval asi na třetinu). Dále jsem trať zbavil všech nepoužitých souborů. Z celkem 5075 jich ve skutečnosti bylo použito pouhých 565. Původní velikost tratě 480 MB se tak smrskla na 38 MB (na méně, než desetinu). Používaní souboru "install.bat" s hromadou xcopy, kopírujícího vše odevšad má i své stinné stránky. Zachoval jsem původní německá mechanická návěstidla. Text převzán z autorovi homepage

Autor:
Celý článek » | download [15.9 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

29. ledna 2007 Download - Train Simulator

Zapadlá

Zapadlá je dlouhá 24.5km, vede pahorkatou zemědělskou krajinou, s listnatými lesy. Je to vyložená lokálka, s maximální rychlostí 50 km/h, s ostrými oblouky, kde je rychlost snížena na 30-40 km/h. Kompletně se řídí podle předpisu D3. Ve stanicích, kde se předpokládá křižování vlaků jsou skryté návěsti. Jsou viditelné jen v track monitoru. Všechny výhybky jsou manuální. V této trati není položena žádná dynamická kolej, v adresáři tratě není soubor "tsection.dat". Návěstidly je osazena pouze výchozí stanice a ta jsou světelná. Hlavní nádraží výchozí stanice naznačeno ze skutečných kolejí a je možné si po nich pouštět počítačový traffic. Text převzán z autorovi homepage.

Autor:
Celý článek » | download [20.4 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

31. března 2006 Download - Train Simulator

Trať Ztracená pro MSTS

Mnozí z Vás si určitě v diskuzi všimli odkazu na další českou trať pro Microsoft Train Simulátor. Autorem traťe je Křupan, alespoň pod takovým nickem ji zde uveřejnil. Jedná se o povedenou fiktivní trať o délce 33km, která neodpovídá žádné realitě. Jak sám autor prohlásil, "Celá trať je fikce, kompletně vycucaná z palce.". Podrobnější info o trati najdete přímo na autorově stránce, kde si ji můžete rovněž stáhnout. Tímto patří autorovi poděkování za umožnění umístit trať i do lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [32.3 MB] | Diskuse k článku [15 komentářů]

9. ledna 2006 Download - Train Simulator

Wupper Express 10 download

Včera byla vypuštěna nová verze free tratě Wupper Express 10 o velikosti 66 MB a dneska Vám ji nabízím s menším spožděním k lokálnímu downloadu. Tentokrát je trať uložena jako jeden velký zip archiv obsahující popis instalace a samorozbalovací archiv. K dispozici je i balíček aktivit a souprav o velikosti 15 MB. Čeká Vás tedy download o velikosti 82 MB.

Autor:
Celý článek » | download [63.6 MB] | Diskuse k článku [4 komentářů]

26. srpna 2005 Download - Train Simulator

U79 v3 download

A je to tady, konečně se na internet dostala nová verze freeware tramvajové tratě U79 pro Microsoft Train Simulátor. Jedná se o stejnou trať jako v předešlé verzi akorát je doplněna o další linky (mapa).

Autor:
Celý článek » | download [54.2 MB] | Diskuse k článku [18 komentářů]

4. dubna 2005 Download - Train Simulator

U79 v2

Po vydání tratě Wupper Express 9 každý očekával zda autoři splní i vydání tramvajové tratě U79. Teď už je jasné po přečtění nadpisu, že autoři skutečně vydali i novou verzi tratě U79. A stejně jako v případě tratě Wupper Express 9 i zde najdete archiv obsahující 2 části o velikostech 22 MB. Samotný vozový park (27MB) pro tuto trať najdete tady.

Autor:
Celý článek » | download [43 MB] | Diskuse k článku [14 komentářů]

2. dubna 2005 Download - Train Simulator

Wupper Express 9

Očekávaná trať Wupper Express 9 skutečně vyšla v den, na který ji autoři ohlásili. Já mám tu možnost Vám ji nabídnout, stejně jako předchozí Wupper Expressy, na lokálním downloadu. Wupper Express 9 je opět zcela zdarma tak jako předešlé díly. Ale teď už dost řečiček, pokud Vás tato kvalitní freeware trať zajímá, potom nemáte jinou volbu než si ji stáhnout.

Autor:
Celý článek » | download [51.8 MB] | Diskuse k článku [6 komentářů]