18. ledna 2005 Download - Ostatní

Locomotive Simulator

Demoverze jednoho velice zajímavého vlakového simulátoru, který se používá pro profesionální potřeby na zjišťování spotřebované energie, dobu jízdy, apod... I Vy teď máte jedinečnou možnost si toto poněkud objemnější DEMO vyzkoušet. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [2 komentářů]

30. srpna 2004 Novinka - Ostatní

I u nás se kutí zajímavý komerční vláčkový projekt. Česká firma 7FX pro Vás totiž připravuje simulaci dispečera v projektu jménem Loco Mania. K dispozici budete mít 12 různých propojených tratí. Během cesty se podíváte na různá nádraží, hory a různé údolí. K dispozici bude i 18 různých lokomotiv a to s různou maximální rychlostí. Ve hře má být spousta efektů a to jak kouřových tak i světelných. Tvůrci dokonce slibují i proměnlivé počasí během jízdy. Hra má obsahovat i multiplayer. Více o hře se dozvíte přímo na její homepage. Datum vydání je stanoven na prosinec tohoto roku.

Diskuse k článku [0 komentářů]

21. srpna 2004 Novinka - Ostatní

Majitelé strategické hry Railroad Tycoon 3 můžou v těchto chvílích zajásat. Právě pro ně je totiž k mání nový addonek The Coast to Coast o velikosti 113MB. Addon obsahuje 13 nových map, nové scénáře, 8 lokomotiv a tři nové skinovací nástroje. Hru Vám zároveň opatchuje na verzi 1.04 a přidá 108 nových věcí. A co je hlavní, addon je zcela zdarma. Všichni si jej můžou stáhnout tady.

Diskuse k článku [0 komentářů]

26. června 2004 Novinka - Ostatní

Jistě si pamatujete novinky ohledně připravované strategie Transport Giant. Čistě teoreticky a podle různých ohlasů se mělo jednat o pokořitele slavného Transport Tycoonu od Chrise Sawyera. A jak pak to všechno vlastně opravdu dopadlo ? Sami si můžete udělat malý náhled na hru, pokud si vyzkoušíte demo. Pokud se Vám nechce onen 50ti MB soubor stahovat tak to nevadí. Myslím si, že o nic tak převratného nepřijdete. Na pokořitele slavného Transport Tycoonu si budeme muset ještě počkat. Ostatně podrobnější info se dočtete v připravované recenzi. Jen tak naznačím, že ve hře můžou jet 2 vlaky naproti sobě po jedné koleji a nesrazí se, jen sebou krásně projedou. Docela smutné na to jaký kolem hry byl humbuk.

Diskuse k článku [0 komentářů]

26. června 2004 Novinka - Ostatní

Na začátku června se objevila na herní scéně další vláčková hra. Představte si to jako například Transport Tycoon 3D :) No to byl samozřejmě trošku přehnaný příklad, ale opravdu si zde nejdříve vytvoříte svůj svět. Svět, který se podobá tak trošku již zmíněnému Transport Tycoonu, samozřejmě jen při troše fantazie. Po ukončení editoru začne ale pravá část hry pro Vás. Máte určitý počet financí a s těmi musíte hospodařit. Stavíte koleje, nádraží a nakupujete vlakové soupravy. Převážíte lidi, různé věci z průmyslu, apod. Za Vaše úspěchy ve hře jste samozřejmě odměňování finančními částkami. Dokážete tedy řídit svou vlakovou společnost ? Pokud si chcete tuto hříčku vyzkoušet, potom můžete sáhnout po demoverzi, určitě to stojí alespoň za vyzkoušení.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. dubna 2004 Novinka - OstatníV přípravě je další vlakový simulátor. Zda se bude jednat o konkurenční projekt k freeware simulátoru EU07 (MasZyna) ukáže až čas. Nový simulátor ponese název SST Simulátor. První verze by jsme se měli dočkat 30 června nebo začátkem července. Co bude skutečnou náplní simulátoru se mi zatím nepodařilo zjistit. Simulátor vytvářejí ve švédsku. Vy se teď můžete na pár screenů. A na jakém systému vlastně simulátor poběží? Můžou jásat jak majitelé Windows tak i majitelé Tučňáků. Na další info si budeme muset ještě chvíli počkat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

8. března 2004 Novinka - Ostatní

Nový freeware simulátor v ranném stádiu vývoje. Nový simulátor ponese název ltrain. Hlavním rysem tohoto simulátoru je, že vzniká pro různé operační systémy. Zobrazení simulátoru bude kompletně 3D! Můžete se těšit dokonce na podporu multiplayeru. V současné době neexistuje žádná spustitelná verze tohoto simulátoru, ale podrobnější info najdete na jeho homepage.

Diskuse k článku [0 komentářů]

22. února 2004 Novinka - Ostatní

Na této stránce se objevilo preview z připravované hry Rail3D 2k3. Podle screenů vypadá hra zajímavě. Jak si podle screenů můžete všimnout, ve hře bude i monorail železnice, která ve většině případů povede nad tramvajovou tratí. Kdy bude finální verze k dispozici zatím není známo. Pokud ale chcete, můžete si vyzkoušet předchozí verzi, kterou najdete přímo na homepage.

Diskuse k článku [1 komentářů]

11. února 2004 Download - Ostatní

Modern Czech and Slovak Railwais Part 1 and 2

Na jednom anglickém webu jsem našel docela zajímavé pdf soubory, které se týkají naší české železnice. Jedná se zřejmě o zpracovanou knížku, která má 2 díly a nese název Modern Czech and Slovak railways Part One (1,1MB) a Modern Czech and Slovak railways Part Two (1,2MB). Pro otevření pdf souborů potřebujete mít nainstalovaný nějaký pdf prohlížeč. Můžu Vám jen doporučit Adobe Acrobat Reader, který je volně ke stažení přímo z homepage Adobe. Autorem těchto publikací je Philip Chesters. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [4 komentářů]

8. února 2004 Novinka - Ostatní

V loňském roce jsme se dočkali nemalého množství vláčkových her a v letošním roce tomu určitě nebude jinak. Můžeme se těšit na pokračování Microsoft Train Simulátoru 2 nebo na strategii podobnou Tycoon Transportu se jménem Transport Giant. A aby ten rok začal dobře, je tady už první letošní vláčková nadílka v podobě strategické hry jménem Railroad Pioneer. Ve hře najdete 13 různých profesí, 25 historických lokomotiv, 22 různých továren, 10 různých tipů vagónů a 18 různých druhů zboží. Zahrajete si na 5ti různých dokonale zpracovaných krajinách a pokud využijete i síťovou hru, pak se můžete utkat až se 4mi hráči. Pokud máte rádi vláčkové strategie, potom by Vám tahle strategie ve Vaší sbírce neměla chybět.

Diskuse k článku [0 komentářů]