Trainz Classics
30. září 2003 Novinka - Ostatní

Raildriver

Vzpomínáte si na info ohledně speciálního ovládacího panelu pro vlakové simulátory ? Ovládací panel se dal zakoupit jen mimo naší republiku, ale od prosince 2003 tomu bude jinak. Firma High in the sky, která se zajímá zejména o letecké simulátory, pro Vás připravila distribuci tohoto zařízení jménem Raildriver. Herní zařízení by mělo být k dispozici od prosince tohoto roku, ale bude v omezeném množství. Cena je stanovena na 6590,- a rezervovat si jej můžete už dnes přímo na jejich stránce. Díky Martine H. za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

24. září 2003 Novinka - Ostatní

Co na to PaV ?

Ke včerejšímu článku jsem od autora tratě 024 získal omluvu. Účelem článku nebylo pošpinit trať 024, ani autorovu práci. Byla to, a stále i je, první česká "reálná" trať pro Microsoft Train Simulátor. Autora jeho počínání mrzí a vzkazuje Vám tohle:
Všem poškozeným se omlouvám a slibuji nápravu. Chtěl bych poprosit všechny kterým trať nepřišla a poslali onen dobrovolná příspěvek, aby se ozvali na mé telefonní číslo: 723 270 698. Situaci hodlám co nejdříve vyřešit a všem trať poslat. Samozřejmě se můžou ozvat i nový zájemci o trať.
Já doufám, že se za měsíc nedočkáme stejné situace jaká je teď a že PaV bude Vaše objednávky zodpovědně a pořádně vyřizovat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. září 2003 Novinka - Ostatní

Railroad Pioneer v připravě

O tom, že je v přípravě hra Railroad Tycoon 3 už všichni víme. Tedy informoval sem o tom již před prázdninami. Max mi ale poslal link na další připravovanou vláčkovou strategii, která se Railroadu Tycoonu 3 velice podobá. Kdyby na mě nevykoukl nápis Railroad Pioneer, věřil bych, že se jedná o RT 3. A co Vás v téhle strategii čeká? Podle informací na homepage se můžete těšit na několik hodin zábavy. K dispozici budete mít 25 historických lokomotiv, 10 různých vagónů pro transport a 18 druhů zboží, historické kampaně s 10ti misemi a to všechno v krásném 3D prostředí. Screeny k této strategii můžete najít tady. Díky Maxi za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. září 2003 Články - Ostatní

024 vs Ostatní

Je tomu už půl roku, kdy se pro Microsoft Train Simulátor objevila první česká "reálná" trať. Jednalo se o trať 024 a autorem je PaV ze serveru ArtLoKo. Jak jistě víte trať nebyla tak úplně zadarmo. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

21. září 2003 Download - Ostatní

SimuTrains

Kill007, autor povedeného Bix modelu a nedokončeného Falls modelu, mě informoval o jedné freeware hříčce podobné Tycoon Transportu. Jedná se o Simutrans a jeho hlavní předností je funkčnost i pod operačním systémem Linux. Já Vám nabídnu k downloadu obě verze. Majitelé operačního systému windows mají svůj balíček tady (500kb) a majitelé operačního systému Linux sáhnou po odkazu tady (500kb). Základní balíček celé hry, který je nutný pro všechny najdete tady (1 MB). Díky Kille za info.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

28. srpna 2003 Novinka - Ostatní

Vbuilder 3D

Sháníte nějaký 3D modelovací program pro Trainz a Microsoft Train Simulátor? Potom je tady snadná pomoc. Někteří z Vás už určitě modelují v TrainSim Modeleru (není freeware), jiní zkouší 3D Max (není freeware), další našli variantu modelování ve freeware editoru gMax. Dneska Vám nabídnu ještě jeden freeware editor se jménem Vbuilder3D. Editor by měl podporovat oba simulátory i když pro hru Trainz bude nutná konverze přes gMax. A jak je to vlastně s tím slovíčkem freeware ? Editor je skutečně freeware, ale můžete ho vyzkoušet jen na 100 modelech, potom musíte zaplatit nějakou symbolickou částku autorovi. Za vyzkoušení editoru ale nic nedáte a download onoho 4 MB souboru Vám také mnoho nezabere. Hodně štěstí při modelování.

Diskuse k článku [0 komentářů]

9. května 2003 Novinka - Ostatní

Microsotoss Train Spotting Simulator

Na internetu se dá najít opravdu ledacos. Pokud si dobře pamatujete homepage hry Microsoft Train Simulátor, potom by Vám neměla uniknout ani její zajímavá podobizna. Na této stránce můžete najít Microtoss Train Spotting Simulator :)) Není potřeba nic stahovat, všechno funguje skvěle online, tak se dejte do hraní :)

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. dubna 2003 Články - Ostatní

Kam pak jde ArtLoko ?

Dneska tu mám pro Vás exkluzivní informaci. Serveru ArtLoKo se evidentně na webu vlakpage.cz nelibí. Důkazem toho může být i nová grafika, kterou PaV připravuje pro nový hosting. A kam že se to PaV a celé ArtLoKo vlastně stěhuje? No zkuste se na to podívat sami. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

2. března 2003 Download - Ostatní

Steam Locomotive Simulator 4.0

Někdy v listopadu nebo prosinci loňského roku jsem Vás informoval ohledně nové verze freeware testovacího simulátoru Steam Locomotive Simulation ve verzi 3.1 (6MB). Oficiálně tahle verze vyšla v červnu loňského roku. Téměř po 9ti měsících si pro nás autoři připravili další verzi tohoto simulátoru. Jedná se o verzi 4.0 (9MB). Nová verze potřebuje ke svému chodu Direct X9. Minimální konfigurace není známa, ale doporučená je Pentium 4 na 1,3 Ghz, nebo nějaký jiný podobný procesor, nVidia Geforce 3 nebo obdobně kvalitní grafická karta. Po instalaci Vám ukousne cca. 60 MB na Vašem disku. Veškeré novinky se dočtete v readme.txt, který se nachází uvnitř archivu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [3 komentářů]

2. března 2003 Download - Ostatní

Trains

Pamatujete si na stařičký freewarový Loco Comotion ? Pokud si jej dobře pamatujete, potom víte, že nebyl doveden do konce. Dneska tady mám pro Vás připravenou obdobnou hru, taktéž freeware. Po grafické stránce nevypadá nejhůře, ale po zvukové stránce ji může konkurovat kde jaká blbost, protože zde zvuk není :( Pokud Vám absence zvukového doprovodu nevadí, potom se pusťte do downloadu onoho 500kb balíčku.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]