Trainz Classics
29. prosince 2017 Novinka - RailWorks

Train Simulator 2016 - gift #2

Po včerejším matematickém úkolu, kdy řešením byl kompletní aktivační kód pro Train Simulator 2016, je tady dneska něco pro luštitele. V tajence najdete opět aktivační kód pro Train Simulator 2016 a opět platí to co včera... prosím po aktivaci hry alespoň poděkujte v diskusi ať se o to nemusejí pokoušet i ostatní. Doporučuji uložit obrázek, vytisknout a nebo ho otevřít v malování a písmenka pěkně přeškrtávat. Písmenka co zůstanou jsou součástí tajenky. Pro správný výsledek se postupuje od prvního neškrtnutého písmenka až po poslední. Pokud někdo stále neví jak se luští osmisměrky, potom je dobré si někde přečíst nějaké pravidla. A teď už Vám jen mohu popřát hodně štěstí při luštění.


Diskuse k článku [1 komentářů]

28. prosince 2017 Novinka - RailWorks

Train Simulator 2016 - gift

25.12. jsem zde dal první kód pro hru Train Simulator 2016, která se aktualizuje na verzi 2018 a to zcela zdarma. Nevím zda se někomu povedlo kód již aktivovat, protože do diskuse toho moc nenaskákalo. Každopádně dneska je tu kód druhý a aby to opět nebylo jednoduché ho jen zkopírovat a rychle vložit do Steamu tak jsem pro Vás připravil vyřešení dalšího úkolu. Máme tři množiny (MW05V), (YDYNZ) a (98MNA). Každá množina obsahuje znaky dané části klíče pro Steam. Jediný problém je, že nejsou přesně seřazeny a ke správnému výsledku se budete muset dopočítat. Berme tedy v potaz, že Váš momentální kód vypadá takto MW05V-YDYNZ-98MNA, kdy M je na pozici číslo 1, Y na pozici číslo 6 a 9 je na požici číslo 11. Pro správné řešení je zde několik matematických příkladů :)
M1 = 2+2+2+2*2-4
W2 = M1+M1+M1-4
03 = W2:2+2*3
54 = W2-M1+4
V5 = (M1^2-W2):2
Y6 = M1:2
D7 = 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1-W2+1+1+1+1+1
Y8 = Y6 < Y8 ale také D7 > Y8
N9 = Y8-D7+2
Z10 = N9^2+1*1
911 = (W2+2):2
812 = M1 < 812 a 911 > 812
M13 = M1+M1+Y6
N14 = V5-D7+Y8
A15 = Y6^3-W2-Y8
Hodně štěstí při luštění a stejně jako v prvním případě i zde poprosím o poděkování v diskusi pod článkem od správného luštitele, který si hru aktivuje.

Diskuse k článku [1 komentářů]

25. prosince 2017 Novinka - RailWorks

Veselé Vánoce

Opět nadešel čas roku, kdy jsou domácnosti vybaveny stromky, cukrovím a kupou dárků. Celé to dokreslují různé koledy. A stejně tak jako loni i letos bude pár dárečků i od trainsim.cz. Tentokrát jsem se zaměřil přímo na vlakový simulátor. Není to sice žádná pecka, ale věřím, že ten kdo tento simulátor ještě nemá, tak ho Steam aktivační kód jistě potěší. Jde o hru Train Simulator 2016, která se samozřejmě aktualizuje automaticky na verzi 2018. Pokud tedy již Train Simulátor máte, potom prosím přenechte kód někomu, kdo jej ještě nemá a hru by opravdu chtěl. A aby to nebylo tak jednoduché, kód jsem přepsal podle následujícího klíče:
5=N O=0 9=I 7=L ,=- J=P 1=D Z=A Q=6 2=Y R=4 3=R T=4 a kód pro Train Simulator 2016 je tedy následující:
5O9O7,J11ZO,Q2R3T. Prosím o toho, kdo kód aktivuje ať alespoň poděkuje v diskusi pod článkem. Pomůže to ostatním od smutných pohledů, že kód je již aktivován a nebudou se tedy o to pokoušet dále. Během následujících dní budou ještě minimálně další dva kódy. Hezké Vánoce :)

Diskuse k článku [1 komentářů]

13. prosince 2017 Novinka - Ostatní

Runaway Train

Představte si situaci, že stojí vlaková souprava na nádraží, ale indiáni vytrhali všechny koleje. Vaším úkolem je zajistit hladký provoz soupravy přes všechny nádraží na mapě tím, že ty koleje prostě postavíte. A aby to nebylo až snadné, vlak pořád jede a hlavně s každým položením nových kolejí i pěkně zrychluje. Dokážete projet všechny nádraží bez vykolejení ? Tahle výzva na Vás čeká ve hře Runaway Train, kterou si můžete pořídit na Steamu za 3 eura.

Diskuse k článku [0 komentářů]

11. prosince 2017 Novinka - Ostatní

Train Station Simulator

I když nejde o řízení vlaků i tahle hra si zde info zaslouží. Train Station Simulátor je simulátor řízení vlakového nádraží. Čekají Vás hodiny zábavy při stavbě a modernizace nádraží a veškeré managerské činnosti k tomu. Budete stavět automaty na lístky, lavičky, podlahu, stěny... prostě celé rozložení nádražní budovy je jen na Vás. Aby toho nebylo málo tak pro celý chod si musíte najmout i personál, který bude dohlížet na úklid či správnou funkčnost všech zařízení. Předběžný přístup se odemkne již 14. prosince tohoto roku (cena zatím není stanovena). Autoři plánují postupně dodat počasí, nehody, popadané stromy na trati, apod... Myslím si, že se z toho stane zajímavý simulátor. Více info můžete najít přímo na Steam stránce projektu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. prosince 2017 Novinka - Train Sim World

TSW: Leipzig S2 Line

DTG oznámilo již třetí trať pro Train Sim World. Tentokrát se podíváme do Německa (koho to nepřekvapuje ?) a to přímo do města Leipzig. Aby toho nebylo málo tak se bude jednat o jednu z S linek a tou je konkrétně S2. Trať by měla mít 70km a měla by mít opět reálné jízdní řády jako tomu bylo u předchozích tratí. DLC vypadá zajímavě a už teď si jej můžete předobjednat za krásných 18 euro. Potom se cena zvedne na 30 euro, takže tahle akce se momentálně vyplatí. Datum vydání je stanoveno na 14. prosince (věřme, že tomu skutečně tak bude). Více informací můžete najít na oficiální stránce.

Diskuse k článku [13 komentářů]

16. listopadu 2017 Novinka - RailWorks

Train Simulator 2018 venku

A je to venku, Dovetail Games vypustilo další verzi jejich Train Simulatoru s označením 2018. Nová verze má obsahovat pouze pár kosmetických úprav, opravy předchozích chyb, nová menu, tři nové tratě a spoustu zábavy. Pro existující zákazníky je aktualizace zdarma. Stejně jako každý rok i letos je problém hru na Steamu zakoupit, protože ji již máte v knihovně. Zatím je možné ji zakoupit jako dárek a darovat si ji :) Věřím, že chyba bude brzo odstraněna.

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. listopadu 2017 Novinka - Ostatní

Rise of Industry

Nedávno nám na počítače zavítal zajímavý český projekt Mashinky a v březnu příštího roku se můžeme těšit na další zajímavý projekt s názvem Rise of Industry. Po grafické stránce samozřejmě nemůže Mashinkám konkurovat, protože vypadá jak hůře nakreslený Transport Tycoon, ale taktéž se momentálně může jednat o jednoduchou grafiku pro účely alfa verze. Hra by měla nabídnout automobilovou, vlakovou i lodní dopravu (možná i leteckou). Opět budete stavět velkou síť průmyslu a obchodu, kdy navozíte suroviny do továrny a z tama odvezete nějaký produkt přímo do měst nebo do další továrny, apod... Hru je možné momentálně koupit již ve své třetí alfa verzi za 18 dolarů. Uživatelé, kteří si hru zakoupí z daného serveru a před zakoupením si vytvoří účet, dostanou automaticky po vydání na Steam číslo pro Steam zdarma. Je nutné se opravdu před nákupem zaregistrovat. Do předběžného přístupu na Steam se hra dostane v březnu příštího roku. Hra vypadá zajímavě a trošku mi to připomíná Industry Giant. Na krátkou video ukázku se můžete podívat tady

Diskuse k článku [2 komentářů]

17. října 2017 Novinka - RailWorks

Train Simulator 2018 oznámen

Je to venku, Dovetail Games potvrdilo, že i letos se dočkáme updatu na novější verzi jejich Train Simulátoru. Veškeré novinky (předpokládám, že jich nebude mnoho) budou autoři zveřejňovat průběžně. Předpokládané datum vydání listopad 2017. Zatím byla oznámena první trať, která bude v balíčku Train Simulator 2018 obsažena. Jako vždycky bude jádro hry zdarma. Je od DTG hezké, že stále aktualizují a snaží se vylepšit jejich hlavní projekt, protože s TSW to zatím není tak růžové jak by se zdálo.

Diskuse k článku [2 komentářů]

8. října 2017 Články - Ostatní

Mashinky - první dojmy

Je pátek (nemyslím tím dneska :) a na Steamu vyskakují Mashinky. Neváhám, protože na hru dlouho čekám, a konečně kupuji. Download zabere pár stovek MB, ale to při rychlosti mého internetu nehraje vůbec žádnou roli. Jsem natěšený jak mimino na svou vysněnou hračku a pouštím se do hry. Vyskočí nastavení (dáme maximum, nebudeme troškařit) a jde se hrát. No a jak to dopadlo se dočtete v celém článku... [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]