TML Studio vypustilo už třetí video z připravovaného projektu World of Subway z prostředí Londýna. A co vlastně toto video přináší nového ? Především jste opět jako pasažér ve stanici, kde už nejste sami, ale stojí kolem Vás několik dalších čekajících. Ve finální verzi jich bude podle posledních informací podstatně více. Čeho si taktéž můžete všimnout je testovací souprava, která má ukázat jak lidé nastupují dveřmi a sedají si uvnitř soupravy (zatím použito z jejich San Francisca proto si lidé sedají za sebe ve směru jízdy :) Co Vás při pohledu na toto video napadne ? Ano, TML Studio zapracovalo i na modulu pasažéra a tak budete mít možnost i jako pasažér čekat na soupravu, nastoupit, procházet se po soupravách i stanicích a jen tak se nechat vozit. Druhý modul řidiče zde bude přítomen také, na něm se stále pracuje a videa by na sebe nemusely dlouho čekat. Osobně se mi tohle líbí (jako taková náhrada za VG Metro 2.5 a jejich loading před každou stanicí).
janproch (11. června 2026 - 14:07) Už jsem nevěřil, že se někdy k VlakoSimu vrátím. Ale vzhledem k dnešním možnostem programovacích AI jsem neodolal, výsledkem je ...
pampaliny (5. června 2026 - 13:52) to baureihe: zkusím na to mrknout, jen nevím zda jsem si TSW 6 přidal zdarma do epic knihovny když byl k dispozici.
baureihe (4. června 2026 - 20:37) Zdravím, plánujete niekedy vydať aj Epic verziu, ak to vôbec bude možné? Bohužiaľ mi hra po vyskočení okna a načítaní módu crash...