TML Studio vypustilo další video z připravovaného World of Subway vol.3 z prostředí Londýna. Stejně jako první video i tohle video obsahuje pouze stanici a postavu která po ní běhá a ukazuje jak stanice ve hře vypadá. Opět žádní lidé, projíždějící soupravy... nic. WoS vol3 by měl být hotov někdy v první polovině tohoto roku i když ty jejich data je potřeba prát s nadhledem. Stačí si vzpomenout jak bylo opožděno vol2 o více jak 6 měsíců.
janproch (11. června 2026 - 14:07) Už jsem nevěřil, že se někdy k VlakoSimu vrátím. Ale vzhledem k dnešním možnostem programovacích AI jsem neodolal, výsledkem je ...
pampaliny (5. června 2026 - 13:52) to baureihe: zkusím na to mrknout, jen nevím zda jsem si TSW 6 přidal zdarma do epic knihovny když byl k dispozici.
baureihe (4. června 2026 - 20:37) Zdravím, plánujete niekedy vydať aj Epic verziu, ak to vôbec bude možné? Bohužiaľ mi hra po vyskočení okna a načítaní módu crash...