TM Train Simulator přeci jen na E3

Tak a je to potvrzeno. Train Master Train Simulator bude letos představen na výstavě E3! A jak to tak dokonce vypadá, tak o distribuci na evropský trh se postará firma Aerosoft. Kompletní anglickou zprávu si můžete přečíst při kliku na nadpis. Je jasné že nebude představena finální verze, ale právě rozpracovaná verze. Autoři předvedou již to co už mají hotovo. Osobně se už těším na nějaký video report z této výstavy nebo na nějaké nové screeny, které nám opět ukážou jak projekt vypadá.
Připomenu jen, že veškeré tratě a modely by měly být plně exportovatelné z Microsoft Train Simulátoru. Zda tato exportovací utilita vyjde zároveň s tímto simulátorem, nebo ji najdeme k volnému downloadu později, to ukáže čas. Datum vydání zatím není stále stanoveno.

Train Master Train Simulator Progress Report

Work continues on the new simulator. We really are getting our heads down into this thing and are sure its going to be a great sim for you all to enjoy. Although we are not a huge company on the scale of Microsoft, TMTS is being crafted by many hands all over the world. This electronic age is both enhancing and assisting in the development of the simulator with daily conversations on development issues taking place by phone, e-mail, and instant messaging.

The sim is progressing with a strong focus on content creation. There is little point in having a sim if you do not have the means to create the world you drive in. We are working with the best developers out there to bring you outstanding content right from the start.

A sneak preview of our latest progress will be shown at the E3 Convention in Los Angeles thanks to our European RailDriver distributor, Aerosoft. Tim Court, who is currently leading the TMTS project, will be on hand in booth 6015 to exhibit our work—in—progress.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.