TSW 2 - scenario planner bez limitu

Při vydání TSW 2 se uživatelé mohli dočkat i editoru scénářů, který je pojmenován jako Scenario Planner. Bohužel editor přináší několik limitů, jednak 30 scénářů pro jednu trať a druhým limitem je potom počet unikátních jednotek na trati. Počítají se jen unikátní, tedy když dáte na trať stejný vlak 10x, potom limit nemáte šanci překročit a nejste ničím limitováni. Jak se ale do hry dostává více a více vozidel, tím se stává tento limit celkem malý. No a k tomu Vám pomůže tato modifikace :) Instalace je trochu složitější, ale věřím že z popisu ji každý zvládne. Nutno říci, že vyžaduje zřejmě všechny německé DLC ze starého TSW. No a teď už k instrukcím:
- nikam zatím tento .pak soubor nekopírujte a jen spusťte hru
- vyberte si trať, jděte do nástrojů a zde najdete scenario planner
- začněte tvořit scénář, v nastavení scénáře zvolte off rails a začněte přidávat první servis
- nastavte to nejdelší nádraží (jak startovní tak i cílové) a při volbě loko zvolte BR 185.2, zde najděte formaci DB BR 185.2 + 30 mixed freight!
- dokončete scénář, opusťte editor, ukončete hru
- .pak soubor z tohoto archivu nakopírujte do DLC složky a spusťte znovu hru
- jděte znovu do stené tratě, vyberte si svůj scénář (nespouštět) a znovu editujte!
- přidávejte soupravy které chcete, při poslední nabídce zjistíte, že jste přes limit 31/30 :), hra už na to přes limit kašle, takže pokračujte...
- nutné říci, že daná formace obsahuje RRO 422, HRR 422 a 425, RT Talent 2, SKA ICE 3 a 8 německých elektríckých loko - proč to píšu ? Protože všechny tyhle jednotky při přidání budou vykazovat číslo 0, ale ve finále až tuhle modifikovanou formaci odeberete, tak se dané formace započítají následujícím způsobem: RRO 422 (4), HRR 422 (4) a 425 (4), SKA ICE3 (8), Talent2 (3) a k tomu 8 německých elektrických lokomotiv. Proto minimálně těchto pár multi jednotek Vám dá ve výsledku číslo 23. Pokud k tomu přidáte Talent2 ze SKA (4), potom budete na čísle 27 no a už Vám schází vybrat jen nějaké další 4 unikátní vozy (nutné přesáhnout číslo 30!!)
- po dokončení všech servisů je nutné tuhle formaci odebrat - můžete si ji samozřejmě nechat, ale ukončete hru a odeberte .pak soubor z DLC adresáře
- teď už můžete znovu nastartovat hru a zahrát si svůj scénář - takhle si můžete předpřipravit několik scénářů (nutné překročit číslo 30!) k pozdějšímu dokončení :)

download - [TSW2-ScenarioPlannerHack.zip] [4.6 KB]

Staženo: 278x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.