TSW 2 - München – Augsburg

Včera došlo k představení dalšího DLC pro TSW 2 a to rovnou ve velkém stylu. Nejdříve novinka a večer rovnou stream z daného DLC. Vše bylo představováno na vývojářské verzi hry. Na trati dlouhé 80 km se dočkáte jednotky 423 a ICE 3. Pro hru to tak bude již druhá verze ICE 3. Během streamu bylo možné vidět funčkní informační tabule pro cestující (vylepšená verze z BKL). V základní verzi bude k dispozici cca 150 servisů a 5 scénářů. Pokud vlastníte i starší DLC, potom budete mít přes 400 servisů. DLC, která tato trať využívá - RRO, MSB a HRR (nepadlo slovo o RSN). Datum vydání nebylo zatím zveřejněno (dá se počítat tak 2 - 3 týdny). Každopádně tahle trať díky rozsáhlosti jízdního řádu přináší konzolím nemalý problém... ti se kompletního jízdního řádu nedočkají (vždy si budou moci vybrat jaká DLC si pro trať aktivují).
Rád bych doplnil, že pokud nevlastníte některé z potřebných DLC tak nemusíte zoufat, protože rád zase připravím mód, který i pro Vás jízdní řád odemkne celý.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

Rostdor | | 19. října 2020 | 11:50 |

Nebude to drahšie lebo nieje zlava ani teraz ako ludia na fore bukali prečo je zľava len na pc verziu tak teraz nedali vôbec zlavu. Ono asi tieto vysokorýchlostne trasi budú všetky také že rovina :P
Uprimne dake extra nadeje nevkladam do tej hry od poliakov nevyzera to dako uzasne extra. Iked ano TSW nevyzera dako extra nadherne na to ze to bezi na unreale... Ale bolo by dobre aby to za daco stalo aby sa uz konecne dovetail zacal snazit a nevydaval take patvari co potom este pol roka fixuje

Highlander | 18. října 2020 | 11:46 |

Oni to v DTG asi vážně myslí tak, že budou postupně recyklovat všechny SVÉ (už jednou vydané) tratě z TS20xx do TSW (2,3,4...).
A že jim to takto na dlouhá léta vydrží...!!
Navíc, čtyřkolejná trať M-A je jednou z nejnudnějších tratí v TS20xx vůbec. Absolutní rovina s dvojím mimoúrovňovým křížením. Jedině snad to mnichovské velkonádraží... A k tomu teď ta nabízená předprodejka za úžasných 30E... - kolik potom to veledílo bude koštovat standardně??
Osobně se těším na příští rok, kdy snad konečně na trh přijde konkurence pro DTG:
https://store.steampowered.com/app/1422130/SimRail_2021__The_Railway_Simulator/
V seznamu přání tohle už mám. Snad to opět nebude zklamání.