TSW 2 - včerejší a dnešní stream

Ve včerejším Streamu došlo na představení UK tratě (podzemky), která v první verzi bude obsahovat cca 200 servisů, ale později se dočká aktualizace, která přinese dalších 250 servisů. Tím bude na trati 450 funčkních servisů a trať by měla vypadat živě. Zda se tomu tak opravdu stane je zatím ve hvězdách, protože stejný slib byl i pro LIRR a ani po dvou letech tady není žádný update pro LIRR a jeho počet servisů. Celý stream vypadal zajímavě. Vše bylo prezentováno na buildu, který by měl jít ven (dočká se jen pár menších oprav - mají na to ještě týden). Osobně mě překvapilo několik chyb - lidé stojící na hlavě jiným, potíže při nástupu a výstupu ze soupravy, po jezdících schodech (sice nejsou animované) jezdí pasažéři oběma směry a ve finále jedna perla - katapultující pasažéři ze soupravy :) (viz. přiložené video)


Dnešní stream by měl být věnován posledním otázkám před vydáním. Bude představen livery editor - ten je zatím velkou neznámou. Určitě bude opět na co koukat... stream začne ve stejnou dobu jako v předešlé dny, tedy ve 21h našeho času. Pak by jsme se měli dočkat ještě streamu ohledně SPG. Hra vychází 20. srpna a seznam připravovaných věcí vyjde 18. srpna (v úterý). Seznam by měl být potom aktualizován vždy co týden či co 14 dní v úterý - jen dodám, že né všechno co bude na seznamu se podaří dotáhnout do zdárného konce a vydání. Může jít pouze o strategii jak nasbírat co nejvíce uživatelů pro nákup TSW 2 s tím, že na seznam dají co nejvíce zajímavých věcí, které se budou postupně vytrácet.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [3]

Highlander | 7. září 2020 | 13:59 |

Tak jsem si pečlivě pročetl recenze na Steamu, především ty s červeným palcem dolů. Je to MASAKR (přesně jak jsem předpokládal), ovšem masakr pro DTG zasloužený. Doporučuji přečíst všem, kteří si zahrávají s nápadem TSW-2 zakoupit.
Nejvýstižnější jsou komentáře, že v případě TSW-2 se jedná o PLACENÝ DOWNGRADE...! Něco, co se v softwarovém herním světě jen tak nevidí.
DTG tak dosáhlo na další metu ignorace svých zákazníků - uživatelů.

Silver | | 20. srpna 2020 | 22:32 |

ahoj tak hraju TSW2
a/ hned z pocatku jsou pristupne trate z TSW (pokud je clovek koupil pred tim) :
East Coastway Brighton - Eastbourne & Seaford, Peninsula Corridor San Francisco - San Jose, Hauptstrecke Rhein-Ruhr Duisburg – Bochum.

b/ dohral jsem TSW2 - Köln-Aachen a jako ano je to perfekt, a nej jsou zvuky, dali si fakt zaležet. s touto trati spokojenost

c/ zkousim metro, pak napisu

Pavel | 17. srpna 2020 | 18:47 |

Nejspíš u DTG experimentují (neúspěšně) s teleportací :-D