TSW 2 - cirkus na tratích

Po čtvrtečním traileru ohledně předělané tratě SPG pro TSW 2 přišel na řadu opět stream, který byl věnovaný otázkám. Jak nejdříve hlásalo DTG, že PC hráči dostanou to co konzole (naprosto identické), tak dnešní stream ukázal pravý opak... Omezenost servisů a délka formací pro konzole je toho důkazem. Tak se tak nějak sám sebe ptám, co se stalo s tímto tvrzením... když né konzole tak nikdo :) Konzole budou mít cca 20 - 40 vozů na formaci, PC hráči 60 (nic extra, ale alespoň trochu pokrok). Padlo i několik otázek na scenario planer - nepůjdou dělat posunovací servisy, nepůjdou na trať naházet čekající vozy, nepůjde udělat servis s připojením nějaké soupravy a zase s odpojením na jíném místě... v podstatě jste odkázáni na jízdu z A do B :) Kde ale využijete scenario player na plno je cirkus :) Aneb jak udělat ze simulátoru mega arkádu, kde můžete jezdit s elektrickou soupravu na neelektrifikované trati (nebude to sice defaultně povolené, musí se to ve hře povolit, ale kam to DTG kleslo ?) Osobně jsem tyhle varianty mohl dávno vypustit i pro TSW 1 (i zde bych mohl vypnout fyziku), ale to by asi jejich hesla o realistickém simulátoru vzala za své.
Zatím mě tedy DTG nepřesvědčilo o tom, že bych si nutně musel pořídit TSW 2. Stejně negativně jsem dopadl i s dotazem na partner program, kde jsem psal, že bych měl zájem být součástí... jednoznačná odpověď, že nemají žádné developerské nástroje a že editor je složitý dokazuje jen to, jak si autoři myslí že jsou PC hráči totální amatéři, co se nedokážou s nějakým editorem poprat (škoda jen, že autoři prostě soudí podle sebe).

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

Monder | 5. července 2020 | 10:48 |

to Highlander: S tím odkladem bych taky docela počítal. Důkazem je ten SPG trailer i článek. V žádném z nich už 6. srpna jako datum vydání nefiguruje, zmizelo.

Highlander | 5. července 2020 | 10:34 |

Polemizoval bych s posledním odstavcem:
Podle chování DTG to spíše vypadá, že možná mají slušné modeláře, avšak mizerné programátory. A jsou si tohoto handicapu dobře vědomi. Ovšem chtějí si stůj co stůj zachovat monopol - na hru samotnou i na DLC. A tak vypouštějí mlhu v podobě "partner" programů.
Vím, že je to čirá spekulace, bo musel by tuto teorii potvrdit nějaký insider zevnitř DTG. Ale ten vnější úpadek a kličkování je zjevné.
A dost pochybuji, že TSW2 na začátku srpna vůbec bude... (Hloupý termín uprostřed léta.) Spíš to vypuštění bude odloženo na září... (Nebo třeba až na listopad.) Pak se pravda ukáže a už to neokecají.