TSW - Cement Circle Scenario Fix

Jak to vypadá, DTG si moc práce nedalo s testováním posledného DLC a jeho dopadu na ostatní formace, které se používají i ve scénářích. No a díky právě poslední aktualizaci došlo ke změnění některých formací na trati TVL. Díky této změně se potom scénář Cement Circle pro Class 31 stál nedohratelným, protože Dispatcher nevěděl jak naložit s otočenou formací. Osobně nečekám, že by DTG ještě před ukončením podpory vypustilo nějakou opravu. Naštěstí to lze jednoduše opravit a postačí k tomu mnou zatím získané dovednosti :) Pokud máte tedy TVL a k tomu i Class 31, potom by tahle oprava měla být určena právě pro Vás. Instalace je stejná jako při ostatních modifikacích a je popsána v readme.first uvnitř archivu.
Co je opraveno ?
- formace, které měly otočené loko jsou modifikoval a nahrál do adresáře formací přímo v daném scénáři (původní formace jsou stále i v servicemode adresáři)
- modifikace jízdního řádu daného scénáře aby používal formace ze složky formace uvnitř scénáře
Scénář je bez problémů dohratelný do konce... jenže modifikace sebou přinesla 2 kosmetické chyby (těžko si jich všimnete, ale já o nich vím :)
- při startu scénáře sice vidíte kompletní formaci (je plně funkční), ale při zobrazení 2D mapy zjistíte, že je ve formaci nějaké díra... nemá vliv na hraní, formace funguje bez problémů
- modifikací jízdního řádu došlo k naručení scriptu pro zobrazovací tabule u souprav 101 (zobrazení cílové destinace). AI tak nemá přednastavenou cílovou destinaci - nedošlo k poškození - když si vezmete AI soupravu, tak tu destinaci můžete nastavit ručně :) Pouze jsem modifikací naručil automatický script... opravím později :)
Tohle jsou 2 chyby, které jsem vypozoroval... a teď už hurá do hraní :)

download - [TS2Prototype-Class31_Scenario02_fix.zip] [30.9 KB]

Staženo: 174x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.