Uzamčené lokace v novém DLC

Během příprav US módu (přidávám do něj i poslední DLC) jsem se rozhodl prozkoumat i zamčené oblasti. To jsou oblasti, které sice vidíte na mapě, ale hra Vás tam normálně nepustí. Hra se tak tváří, že má obrovskou mapu kolejiště, ale jen 1/3 je v podstatě v provozu a pokud jen o centimetr přeženete své manévry, potom skončíte v menu hry s tím, že jste se dostali za povolenou herní hranici. Jenže mě takové blokace prostě nemůžou zastavit :) Mrkněte jak vypadá jedna z lokací, kde je sice reálně položená trať, ale vše ostatní je zde zcela náhodně položeno. Tohle je smutná realita posledního DLC, kde mohlo být podstatně více vagónů na různých odstavných kolejích a o větší zábavu by bylo postaráno. Můžeme jen doufat, že se dočkáme aktualizace, které tenhle kopanec napraví. Osobně této šanci dávám 0% :)Aby toho nebylo málo, přidávám video ještě z druhé lokace, kterou jsem se rozhodl prozkoumat s vlakovou soupravou. Uzamčená oblast sice začíná až ve třetí třetině videa. Krom scházejících budov si můžete všimnout i brodění se v bahně :) A že toho bahna nebylo málo... až do kabiny se mi dostalo.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [5]

Pavel | 25. února 2020 | 19:21 |

A Pavlovovi psi a mí oblíbení ptáci opět nikde, jen Schrödingerova kočka je možná zavřená v některém z vagónů... Patřím spíš mezi lidi kteří se rádi kochají pohledem do krajiny a i v simulátorech mám rád hodně pohyblivých prvků v krajině, takže mě ta postapokalyptická atmosféra TSW svým způsobem docela i děsí. Je smutné, že zatímco jiné hry na Unreal engine doslova kypí životem, TSW představuje obraz úplně mrtvého světa. Tedy až na malou vyjímku v minulém DLC, kdy u sportovního letiště létá letadlo a a nad přístavem se nějaké to hejno racků pohybuje :-) To už jsem si říkal -"že by konečně?" No a ono opět nic... I bagry a stavební jeřáby okolo trati jsou bez pohybu a přitom i v MSTS a snad i v Railworks, pokud si to dobře vybavuju, byly animované scenerie jako staveniště a zábavní parky. No možná se někdy animovaných scenerií dočkáme, a tak nějak tuším, že jelikož se jedná o DTG, budou to placené DLC.

Highlander | 25. února 2020 | 13:02 |

Ještě poznámka k video č.2:
Bahno vem čert, to se dá snížením terénu lehce odstranit, ale spíše by mi vadilo - i ve finálním provedení mapy - co je vidět v čase 24:30 a 38:10+. Totiž, to naprosto nerealistické napojení oježděných (lesklých) kolejí, na ty rezavé.
Tak, jak je to uděláno na kolejišti od DTG, to v reálu může být k vidění pouze v jediném případě - totiž těsně po rekonstrukci trati. Tj. po výměně kolejnic opotřebených, nicméně do poslední chvíle používaných, za kolejnice nové, prozatím zrezlé. Než se nové kolejnice povrchově dle intenzity používání v daném místě ojedou. Což netrvá při průměrném provozu dlouho. V opačném případě VŠE velmi rychle zrezne...
To se v DTG za 3 roky ještě nenaučili používat plynulý přechod textur u kolejnic??! V tak pokročilém editoru, jako je Unreal4 ?!
Závěrem bych si dovolil parafrázovat jeden trefný koment v angličtině, pod videm č.1 na YT:
Při sledování videa č.2 si v čase 26:30 až 27:10 představte, že projíždíte kancelářemi DTG. Hned vás přepadne lepší pocit...

schokobaer | | 24. února 2020 | 19:20 |

incredible work! can u also completely unlock other maps? dtg restricts u from taking pretty pictures by locking everything 10m next to the train very hard in west somerset railway and other maps. would be very thankful

Highlander | 24. února 2020 | 09:45 |

Vidím, že do diskuze tady nejdou normálním způsobem vkládat aktivní odkazy... škoda.
Ještě jedna poznámka:
Ve videu je v čase mezi 8. až 9. minutou dobře vidět práci s terénem na březích doků. Odhaduji hrubé "lámání" terénu (bez vyhlazení) po 2 metrech. To je úplně jiný level než ve starém RW/TS, tam šel terén formovat pouze po 8 metrech. Při takovýchto možnostech se přímo nabízí vymodelovat nějakou atraktivní horskou trať, jakých se po celém světě nachází vícero. Takového projektu se ovšem od DTG sotva kdy dočkáme...

Highlander | 24. února 2020 | 09:25 |

DTG tu "aktualizaci" určitě vydá. Ve formě samostatného DLC... Koneckonců, napovídají tomu i nazdařbůh poházené průmyslové budovy přes již položené a sjízdné koleje. Tenhle potenciál nedodělané trati si v DTG nenechají ujít. Nabídnou nějakou posunovací loko, přihodí ze dva vagony a odemknou vlečku. Při pohledu na mapu zakázaných zón to vypadá, že to bude nejspíš nadvakrát... Čili to máme 2 x 14 euro, zákazníku (oslíčku) otřes se.
Účelem je vyždímat z železničních fandů, co se jen dá.
Jinak, co se v reálu na (zamčených) vlečkách/docích v místě nachází, se [url=https://www.google.com/maps/@43.269632,-79.8049657,4474m/data=!3m1!1e3]můžeme podívat[/url] na google mapách.
PS: Jakým způsobem Pampalini do té "no-go" zóny pronikl, předpokládám asi neprozradí...