TSW update

Včerejší update na novější verzi TSW neproběhl zcela bez problémů. Pro majitele všech DLC to bylo takové jedno malé peklo v podobě několika hodinové aktualizace. Jenže jedno větší peklo to bylo pro DTG (řekl bych že doslova noční můra). Při první aktualizaci totiž omylem uvolnili vývojářskou verzi TSW, která vůbec nečetla profil hry z klasického adresáře jako běžná verze. Navíc developerská verze prozradila, že se chystá Mastery pro SPG a to včetně dioramy a doplněné krajiny. Stejně tak developerská verze obsahovala i nějaké testovací modely lokomotiv pro SPG. Bohužel během hodiny DTG stihlo hru znovu aktualizovat a tak byla vývojová verze nahrazena okamžitě tou správnou. Navíc vývojová verze má v sobě defaultní věci z editoru a to včetně možnosti hrát více hráčů na jednom PC pomocí split screanu (obraz se dá rozdělit až na 4 malé okna a hrají 4 hráči - vzhledem k rozložení klávesnice je to samozřejmě nemožné).
Správná verze pro změnu odhalila, že se můžeme těšit ještě na jedno americké DLC v podobě dieselové lokomotivy MP15 pro trať SFJ.
S updatem to šlo špatně tedy hned od samého začátku a po dokončení správné aktualizace ve hře stejně nefungují některé formace správně. Ovšem stalo se i to, čeho jsem se obával nejvíce. DTG aktualizovalo soubory formací a konfiguračních souborů pro vozový park. Ve výsledku se sice lokomotivy zobrazují jak mají, ale při nahrání do tratě se nahraje lokomotiva jiná. Mě tedy čeká aktualizace všech formací a konfiguračních souborů. Momentálně jsou tedy modifikace nepoužitelné i když některé soupravy, které jsou pevně nastavené (např. 422 pro RT, Talent2 pro RRO) fungují bez problémů.
Update 17:30
DTG dnes vypustilo další update, který opravuje chyby v suplování. Všechny mé modifikace by měly opět fungovat bez problémů :) Každopádně teď pracuji na Baby Bullet modifikaci, zatím se při použití all US módu nezobrazuje v menu hry.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.