US, DE, UK modifikace po updatu

Již zítra se dočkáme vydání Baby Bullet DLC pro TSW, které se ve hře zobrazí právě na trati SFJ. Jenže občas se stane, že s nějakým DLC přijde i menší aktualizace samotného jádra hry. Ostatně nemusí to přijít zítra, ale může se to stát příští týden před vydáním kanadského DLC. Při vydání aktualizací vyskočí hned několik otázek... takže co může asi hráče nejvíce zajímat ?

1) Co se stane s modifikacemi po aktualizaci ?
V první řadě je velmi důležité, co bude aktualizace obsahovat. Pokud se aktualizuje samotné jádro hry, ale formace a konfigurační soubory souprav zůstanou nedotčené, potom bude vše fungovat normálně.
Pokud se ovšem při aktualizacích sáhne i na formace či konfigurační soubory souprav, potom můžou přestat modifikace fungovat. Říkám, že můžou přestat, ale ve většině případů nepřestanou, pouze nebudou obsahovat nové věci přidané do souborů s formacemi a konfiguračních souborů souprav a to do doby, než soubory aktualizuji na novější verze. Navíc máte vždy možnost modifikaci ze hry odstranit a to smazáním příslušného .pak souboru. Větší problém by nastal, pokud by aktualizovali jízdní řády a kompletně přejmenovali formace... potom by mnou modifikované formace hra vlastně vůbec nenačítala.

2) Co se stane po vydání nového Baby Bullet DLC
Stane se jen jedna věc. Suplování jednotky za již existující nebude zřejmě fungovat správně, protože jsem změnil veškeré konfigurace v soupravách. Tím jsem všem soupravám nastavil stejné hodnoty (můžou tak všichni za všechny suplovat). Hodnoty u Baby Bullet budou zatím nastaveny přímo od DTG a tím dojde ke značnému omezení suplování. Hned po vydání předělám hodnoty, které budou odpovídat již ostatním modifikovaným soupravám - vše ovšem záleží na tom, zda DTG neaktualizuje i ostatním soupravám konfigurační soubory - viz. první otázka...

3) Bude Baby Bullet dostupná i na jiných US tratích ?
Oficiální cestou má být souprava pouze pro SFJ. Samozřejmě pokud se nebude souprava moc bránit tak jí s radostí umístím i na ostatní tratě (zřejmě pouze NEC, nevím zda má smysl i SPG nebo LIRR i když třeba LIRR by chtěla trošku obohatit o soupravy).

Jak to vše dopadne se dozvíme samozřejmě zítra po 19h, kdy bude DLC venku. Může se stát, že větší opravy přijdou až při vydání tratě.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.