Nový projekt v TSW menu

Už dlouho jsem nepsal o nějaké nové modifikaci, která se mi povedla. Ostatně pořádně nebyl ani čas, protože jsem se věnoval hodně módům lokomotiv pro všechny tratě (podle zemí). Dneska to můžeme každopádně napravit.
Už je to nějaký ten pátek (či sobota), co jsem zveřejnil nahrání jiné mapy z TSW menu. Modifikoval jsem některé důležité soubory a všechno šlo jak po másle (tehdá to vypadalo jako povrch Marsu). Později jsem předvedl funkční eskalátory do metra. Jenže již delší dobu se snažím dostat svůj projekt přímo do menu hry. Stálo mě to hodiny a hodiny nadávání, neustálého zapínání a vypínání hry (kdyby měl Steam statistiku na počet zapnutí hry, potom bych byl na prvních místech :). No a po dlouhém půl roce (s menší odmlkou) se konečně zadařilo. Na přiloženém videu můžete vidět všechny tratě v TSW + jeden malý bonus, který je zatím bílý. To se samozřejmě brzo změní, jen je potřeba připravit potřebné ikony. Zatím nedojde k nahrání žádné tratě, první důležitý bod mám ale úspěšně splněn. Samozřejmě mě čeká ještě kus práce a dlouhá cesta, než se na mapě bude něco dít, ale i za takovou maličkost jsem rád... Tak co, kdo bude rychlejší... DTG s editorem, nebo já s testovací tratí ? :)

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

Highlander | 2. února 2020 | 13:23 |

Bingo! Jestli tohle se podaří...
Dovolím si predikovat odpověď na závěrečnou otázku: Jak jsem kdesi napsal již před 2 lety (po prvotním zklamání s DTG ohledně slibovaného WordEditoru), DTG přijdou se svým editorem až ve chvíli, kdy budou bezpodmínečně muset. Neboť prokázali, že si budou chtít na tvorbu v TSW co nejdéle podržet monopol. Z jejich fiskálního hlediska je to pochopitelné, ovšem z hlediska solidnosti ohledně uživatelům-zákazníkům je to přinejmenším sporné.
Za prvé to fyzicky a objemově nelze naplnit - a u společnosti o velikosti DTG už vůbec ne, a za druhé je to nesplnění původně daného příslibu potenciálním zákazníkům.
Pokud ovšem v průběhu času přijde někdo (buďto přímá konkurence se svým vlastním produktem, anebo něčí soukromá osobní iniciativa v rámci modifikace produktu TSW) s obecně použitelným řešením problému WorldEditoru pro širší komunitu, potom půjde "do tuhého". Buďto se v DTG pochlapí a urychleně přijdou se svou verzí toho, co původně slibovali, anebo se budou bránit po právní linii... Sám jsem zvědav, kterou cestou se vydají!

John Griffiths | | 30. ledna 2020 | 22:15 |

no nedrží mě dech čekající na vydání DTG editora. Díky za vše, co děláte ...