TS 2020 - Ashford-Lille

Pro Train Simulator 2020 je v přípravě zajímavé DLC od Just Trains. Jedná se o trať Ashford - Lille, která vede z UK do Francie a po své cestě překonává i Euro tunnel. Trať o celkové délce 177 km bude obsahovat spoustu zajímavých věcí. Podrobnější info zatím není známo, ale ve většině případů DLC od Just Trains jsou na velmi vysoké úrovní a vyplatí se do nich investovat. Jak dlouho bude tvorba ještě trvat je ve hvězdách. Na Just Trains stránce není zatím uvedeno ani datum vydání. Co zde ale můžete vidět jsou první zajímavé obrázky.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

Highlander | 2. února 2020 | 19:03 |

Kdo má rád horské železnice, tomu velmi doporučuji kolekci od Thompson Interactive. Jedná se o Rhétské elektrifikované úzkokolejky (1000mm) ve Švýcarsku. Zatím je k dispozici 5 úseků:
Albula Line, Arosa Line, Bernina Pass, Bernina Line a Surselva Line. Všechny tratě mají velmi vysokou úroveň zpracování a shodu s originální předlohou. Developer se opravdu snažil. K tomu je možno pořídit 5 rozšiřujících RhB balíčků s lokomotivami a vagony.
Dále je ještě na místě zmínit DLC od stejného developera ze stejného švýcarského prostředí s názvem Gotthardbahn. Jak název napovídá, jedná se o normálněrozchodnou dvoukolejnou trať mezi stanicemi Erstfeld - Belinzona, přes starý Gotthardský tunel s oběma nájezdovými rampami, včetně několika smyčkových tunelů. Všechno včetně detailů je opět vysoce kvalitně zpracováno, takže opět moje doporučení. Thompsoni nasadili pomyslnou laťku kvality opravdu velmi vysoko.
Vše výše uvedené je k dispozici na Steamu, často s výraznými slevami.

Vince Black | 17. ledna 2020 | 20:48 |

Koukám, že už se z toho pomalu stává web zasvěcený TSW :-)