TSW: HAGEN – TAKE TWO!

Po obrázku, který měl komunitu trochu potrápit, přišlo DTG s oficiálním představením tratě. Budeme začínat pěkně v Hagenu a celá trať povede do nedalekého Wuppertalu. I přestože se jedná o celkem krátký úsek (cca 25 km) tak k dispozici budou 2 tratě (každá cca 25 km). Jednou z tratí je linka S8, která bude obsahovat 14 zastávek. Kromě téhle příměstské linky se můžeme těšit i na hlavní trať, kde je klasický vlakový provoz a to včetně nákladních vlaků. Mimochodem jednou ze zajímavostí, kterou na trati potkáte a nějakou dobu vedle ní i pojedete, je Schwebebahn. Jedná se o zavěšenou vlakovou soupravu. Ve hře bude funkční, ale nesvezete se a nebude ji možné ani ovládat.
Datum vydání není stanoveno, ale tipuju tak polovina až konec října.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

pampaliny | 29. září 2019 | 21:59 |

to Highlander: ono vyčkávací taktika je sice dobrá, ale na druhou stranu většina DLC vypadá při datu vydání lépe než později jak projdou optimalizací :) Třeba NEC vypadala při vydání živěji, při prvním updatu pak optimalizovali a odebrali spoustu hezkých věcí. Ostatní DLC jsou na tom podobně... při vydání téměř funkční, první update a některé funkce jsou pryč, něco je pokažené a odebrány nějaké modely a věci na trati k vůli optimalizacím (pravděpodobně to konzole nedávají v dostatečném FPS - škoda že nemůžu najít v zálohách první finální verzi TSW z března 2017). DTG mělo mít speciální oddělení jen pro konzole a hra měla jít z každého oddělení zvlášť a né ji brzdit konzolema.

Highlander | 29. září 2019 | 15:34 |

Čili DTG přešli naplno na strategii chrlení nových DLC. Tudíž je logicky očekávatelné (i potvrzené), že ty postarší budou do půl roku ve slevě, a po roce za polovic. A nebude jich málo. Doporučuji tak těm rozvážnějším vyčkávací taktiku. Já na ni přešel už před rokem a půl, a vyplácí se. Teď např. jsou k mání (do 7. října) za velkou 65% slevu tři kompletní tratě: LIRR, NTP a MSB. Za menší slevy pak další DLC.