Tees Valley Line

Pro TSW je venku další trať, která je situována opět do Anglie. Zatím vesele pokračuje kolečko DE, UK a US (i když zde je momentálně prodleva). Trať je vedena Darlingtonu do Saltburn-by-the-Sea. Těšit se můžete na 3 dieselové loco (trať není elektrifikovaná) Class 37, Class 08 a Class 101. Na trati je několik zastávek a celkem 100 věcí ke sbírání.
Mimochodem samotná trať je pro UK klíčová pro průmysl s ocelí a z historického hlediska je to v podstatě první komerční železnice. O Vaší zábavu se postará 5 scénářů, tutoriály a hlavně jako vždy 24 hodinový jizdní řád.
Pokud jsou tedy UK tratě Vaším šálkem kávy, potom si můžete toto DLC zakoupit tady a to za cenu 30 euro. Pokud nepotřebujete mít hned všechny DLC při vydání, potom se vyplatí počkat (za chvilku jsou letní akce) na nějakou tu slevu, kterých je jako pro Train Simulator tak i pro TSW opravdu v průběhu roku hodně.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Highlander | 31. května 2019 | 21:07 |

Kdo není nedočkavý a chce mít jednotlivé DLC za 50%, stačí čekat cca 12 měsíců a má to doma (legálně). Před týdnem byla k mání za 15€ americká LIRR. Brzy bude za totéž britská NTP (Manchester-Leeds). Atd, atd. Mě tedy se ten roční posun nákupu DLC od jejich premiérního vydání rozhodně vyplatí. V herním světě přece není pouze TSW.