TSW - DLC BR 182

Vydávání DLC z již dříve zveřejněného seznamu dále pokračuje. I když Rostock se momentálně nekonal, tak BR 182 je dalším připravovaným DLC pro TSW. DLC bude určeno pouze pro Leipzig addon. Pokud začínáte v tichosti jásat, že se možná dočkáme nějakých oprav pro Leipzig tak vás musím trochu ochladit. K vydání tohoto DLC se totiž žádné úpravy na trati nepřipravují a to co nefungovalo teď nebude fungovat ani s vydáním nové loko. Hlavní co nefunguje je zabezpečovací systém a ten nebude opraven. Autoři se k tomuto problému vyjádřili stylem, že by museli předělat kompletně celou trať no a vzhledem k tomu, že by aktualizace byla zdarma a DTG by to nepřineslo žádné peníze tak žádná oprava nebude. Dokud se tedy DLC prodává tak se na něj vyplatí dělat opravy, ale potom je to pro DTG mrtvá věc. BR 182 bude tedy další DLC, které nepodpořím svým nákupem. Kupovat polofunkční loko za plnou cenu... to už jsem udělal při samotném TSW (polofunkční produkt) a nehodlám to opakovat :)

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [5]

Ell | 12. března 2019 | 20:18 |

Jestli oni náhodou nemysleli PISS jakožto PISS OFF, CUSTOMERS. To by totiž plnili krásně! Nic ve zlém ale napadlo mě to jen tak, tak ať je sranda. :)

No a na MP jsem se těšil také. Už aby byl subtransit. Aspoň si užijeme něco pořádného s krásnou grafikou a MP... DTG nedodělá nikdy nic.

pampaliny | 10. března 2019 | 18:49 |

to Highlander: no DTG toho naslibovalo mnohem více a zatím není splněno nic. Kromě editoru, který měl být v betě na vánoce a který potom přesunuli na nový rok (tak mají vlastně celý rok 2019 na vydání) nám DTG naslibovalo funkční PIS (passenger information system). Cedule na nádražích zejí prázdnotou.
Hlavním trhákem a jeden z hlavních důvodů proč jsem si TSW pořizoval byl slibovaný multiplayer. Na tom bohužel nezačali ani pracovat. V čem jsou opravdu dobří je okecávání... co se totiž k daným věcem dozvíme je jen hláška... budeme o tom již brzy informovat.... no a 2 roky nic. Navíc se točí pořád jen 3 státy (zřejmě omezené znalosti ohledně světa) a o absenci parních lokomotiv ani nemluvím (opět problém na kterém zatím nezačali pracovat).

Highlander | 10. března 2019 | 10:37 |

To smash: Viděl jsem seznam základních cen hry Eurotruck Simulator 2 a jejích DLC. (Hra je rozsahem a grafikou srovnatelná s TSW, akorát že jezdíte s nejrůznějšími kamiony po silnicích celé Evropy. Plus možnost vkládat vlastní mapy či modely do hry.) Ty ceny ETS2 jsou podstatně nižší ve srovnání s TSW, i během období akčních slev od DTG. Podle mého názoru jsou základní ceny všeho od DTG naprosto přemrštěné, zvláště přihlédneme-li k nejrůznějším chybám a nedotaženostem jejich produktů (tedy zejména tratím). Prostě cenová politika šílená. Ale dokud ji zákazníci-konzumenti budou akceptovat, určitě se nezmění. Já si teprve teď pořídil RSN, protože jej (až po roce!) dali do 50% slevy, což je tak maximum, co je z mojí strany akceptovatelné. U loco-DLC jsem ochoten dát i o něco více, ty modely jsou hodně dobré a jejich základní cena je nižší.
Škoda, že mě nebaví kamiony, ušetřil bych mnohem více.
A editor do TSW? Prostě - když se něco nechce, tak je to mnohem horší, než když se nemůže. Akorát jej DTG tenkrát neměli slibovat, to byl podraz na zákazníky!

smash | | 8. března 2019 | 18:53 |

Já jsem si to zatím koupil všechno, nelituji toho a koupím si i tuto novou loko. Hra mě stále baví i přes některé chyby a nedodělky. Asi se ze mě stal TSW fanatik :-) Mimochodem, do 18.3. mají dost slušné slevy - na některé addony dokonce 60%.
Přístup i cenová politika DTG mě však trochu mrzí. Jakožto programátor jsem přesvědčen, že by uvolnění alespoň scenario editoru nemuselo být tak složité. No asi nechtějí.
Hezké by bylo domluvit se s nimi na nějaké franšíze, dát dohromady team nadšenců a udělat pořádný Czech Pack s našimi oblíbenými lokomotivami a tratěmi. Tedy až bude editor... Jestli někdy bude....

Highlander | 6. března 2019 | 13:46 |

Přesně tak, řiďme se zásadou: polofunkční produkt = maximálně 50% přijatelná cena. Ovšem vždy budou existovat fanatici, co TSW budou hájit za každou, opakuji, za každou (tj. jakoukoliv) cenu.