Subtransit

Je libo pořádný simulátor Metra ? Potom je dobré počkat na Subtransit. Subtransit je zasazen do Ruského prostředí (Moskevské metro) a je poháněn Unreal Enginem 4 (tedy stejný engine jako Train Sim World). Jenže již při prvním prozkoumání si je možné všimnout, že autoři Subtransit se věnují každému detailu což se zrovna o DTG říct nedá. Ostatně kvalitu můžete porovnat i na následujícím obrázku. Odkaz na reálnou fotku a potom na obrázek ze hry. Sami můžete vidět, že detaily jsou úžasné. Krom toho autoři hodně času věnují dokonalé simulaci.
Subtransit by mohl být k dispozici ještě tento rok (pokud se zadaří) a po vydání by měly být dostupné i editační nástroje pro tvorbu vlastních tratí. Všechno to zní až moc dobře (mimochodem autoři mají za sebou simulátor metra na Source engine za použití Garryho Modu).
Přihazuji ještě rok starý trailer pro tento simulátor, který se i po zvukové stránce za nic nemusí stydět.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

pampaliny | 5. února 2019 | 11:11 |

to VB: editor ti může posloužit i pro tvorbu scénářů, nemusíš jen stavět tratě :) Mimochodem právě pro gmod Metrostroj je i několik jiných reálných tratí z prostředí metra a nevypadají vůbec špatně.

Vince Black | 4. února 2019 | 19:23 |

Ten pohyb, kdy někdo po průjezdu soupravy vstoupí na koleje, je fakt dokonalý. Jen si moc neumím představit smysl editoru - to jako že si budeme moct sami stavět další tratě moskevského metra? To to asi bude vypadat, už vidím ty fantasie "Linka XYZ do Horní dolní v roce 2050" :-). Protože reálnou trať asi obyčejný uživatel postaví jen těžko.