Řešení k dárku

Vypadá to, že se konečně našel šťastlivec, který hru aktivoval, gratuluji. Nyní tedy přikládám řešení úkolů.
První část kódu - celý kód byl schován v názvu obrázku
Druhá část - ta byla předpokládám jednoduchá, ale i tak prozradím, že římská deset je X, BVE byl Janponský simulátor a byla v něm pouze Japonština (J), počet DLC pro TSW se dá najít na Steamu pod Train Sim World (je jich tam 5), no a polský simulátor byl Mechanik (M).
Třetí část - ta byla trošku záludná, mnozí z Vás hned opisovaly písmena a čísla co jsou vyznačení, ale řešením byly právě písmena a čísla v odkazech. A pokud v novince vidítě pouze 3 tak ten poslední je právě mezera mezi editor tratí.
Čtvrtá část - tohle byl trochu masakr, ale pokud se Vám povedlo rozluštit minimálně 2 znaky, potom jste zjistili, že se tam vždy schovává znak podobný danému znaku. Tedy pod 8 se schovává B, pod V potom U, číslo 5 nahradí S no a pod písmenem E se schovává F (za způsobené oční vady se omlouvám :).
Pátá část byla jednoduchá, stačilo rozluštit vše před tím a a doplnit na konec číslo 8 jako poslední číslice roku 2018.
Poslední část byla taky trochu mazaná, mnozí jste nenašli ani náznak. Tažke v 6té části jsou schované čísla, jsou psaná bílou barvou (kdo si tedy označil novinku myší tak měl šanci čísla vidět). No a pak už jen stačilo zjistit co vlastně čísla znamenají, najít na internetu patřičný převadeč z HEXA do ASCI a výsledek je na místě.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.