Simulatore di Treno 5.01

Autor italského vlakového simulátoru s názvem Simulatore di Treno vydal v tichosti další verzi, která zvedla velikost souboru o 100MB. Bohužel na domovské stránce projektu se mi nepodařilo zjistit, co všechno je v této verzi nové a co všechno bylo opraveno z verze 5.00. Jediná informace, která je na stránce čitelná je podpora od autora, protože verze 5.01 obsahuje pár chyb a autor je opravil v malém updatu, který odeslal svým zákazníkům přes email. Každopádně pokud Vás předchozí verze zaujaly a patříte mezi fanoušky tohoto simulátoru tak přechod na verzi 5.01 je zcela zdarma. Pokud si simulátor chcete jen vyzkoušet a zjistit o co vlastně jde, tak je k dispozici DEMO, které je potom možné odemknout sériovým číslem. To Vám bude odesláno na email po zaplacení. V předchozích verzích bylo demo omezeno na 2 - 3 minuty hraní. Jak je tomu v této verzi zatím nevím, protože jsem DEMO netestoval. O případné postřehy z testování se můžete podělit v diskusi.

download - [St501.exe] [227.3 MB]

Staženo: 993x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Vince Black | 13. května 2014 | 23:54 |

Problém bych viděl především v tom, že je to celé v italštině. Nenašel jsem nikde žádnou možnost přepnutí na angličtinu, a tak vzhledem k celkem velkému množství nastavení je program v podstatě k nepoužití.

V demu je poměrně příšerná grafika z doby někdy dávno před Zusi :-). Na YouTube jsou k vidění videa s o něco lepší grafikou, ale i tak to není nic moc.

Nejvíc to připomíná BVE - fotorealistické pozadí krajiny, promítající se 3D objekty. Ale úrovní je to tak někde ve verzi BVE 1. Obávám se, že tyhle koleje, které připomínají dětské omalovánky, dnes už nikoho neoslní.

Program s největší pravděpodobností nemá full screen, takže to miniaturní okénko má být konkurence dnešním simulátorům?

Sorry, ale nějak nevím, komu se dneska může tohle líbit, když je k dispozici tolik jiných a lepších simulátorů. Jediné, co ještě trochu ujde, jsou kabiny.