Train Simulator 2012 trailer

Railsimulator.com zveřenili trailer na připravovaný update Train Simulator 2012 a musím říct, že se jim opravdu povedl. Není to jen pár záběrů na jedoucí loko jako to bylo dříve, ale tentokrát tomu dali i opravdu hezký příběh s malým chlapcem, který vždycky snil řídit vlaky a ten sen se mu díky Train Simulatoru 2012 může splnit. Teď už může řídit vlakové soupravy každý den... V takovém duchu se nese tento nový opravu povedený trailer, který si zde můžete prohlédnout. Pokud Vás natolik zaujme, že si jej budete chtít uchovat, potom si jej můžete z lokálního downloadu i stáhnout. Train Simulator 2012 vyjde v pátek 23.9.2011 kolem 18h a to jako free update. Pro nemajitele předchozích dílů bude samozřejmě možnost si tuto hru zakoupit. Jako bonus k nové verzi dostanou nováčci i novou trať, kterou si ostatní budou moci zakoupit za zvýhodněnou cenu. Ten trailer mě tak natěšil, že teď přijde opravdu to nekonečné natěšené čekání.

Krom toho stejně jako loni je k dispozici i rozhovor s autory, kteří prozradili zase něco navíc co v traileru nebylo. Pro neangličtináře bude sice ono 30 minutové video k ničemu, ale tak alespoň v pár větách Vám nastíním o co se jedná. Vděčni tomu budou určitě i ti, kteří nemají čas koukat 30 minut na rozhovor. V podstatě první část videa je o nových technologiích, děšť, reálná obloha, světelné efekty a možnosti enginu. Proběhne pár ukázek z hraní včetně ukázky pohupující se cabview. Od druhé části se začínají zajímat i multiplayerem a zde prozradili, že není těžké multiplayer udělat, ale co je pro ně vývza je udělat jej atraktivní aby to hráče lákalo... tzn. žádná rychlokvaška jako v Trainz Simulator 12, kde je opravdu náhoda, když člověk narazí na multiplayer session. Autoři chtějí zajistit aby na serveru fungoval svět 24h denně a to ať jsou nebo nejsou na serveru hráči. Výzvou je pro ně tedy časový harmonogram, jízdní řády apod... Zní to zajímavě a jsem zvědav až to skutečně předvedou v akci. Celý záznam rozhovoru můžete shlédout přímo zde:

download - [Train_Simulator_2012_Official_Trailer(720p_H.264-AAC).mp4] [30.8 MB]

Staženo: 945x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Stanin | 22. září 2011 | 20:53 |

Musim zamacknout nostalgickou slzu, protoze jestli budu mit potomka, tak ho uz bohuzel ke "svemu" prejezdu nevezmu, protoze tam misto trate udelali cyklo stezku.