8. července 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator update 4.2 - 4.3

Dočkali jsme se dalšího updatu ruského simulátoru ZD Simulator. Update o velikosti 50 MB opravuje opět několik chyb, přidává další podporu apod... Stahovat jej můžete přímo z lokálního downloadu.
Update funguje i na placenou verzi hry, do které přidává ještě další možnosti, ke kterým nemají ostatní přístup. Placenou verzi hry si můžete pořídit velice snadno a ani není drahá, stojí krásných 6 dolarů což si myslím není mnoho na to jaký simulátor dostanete. Kromě toho později platící hráči dostanou i funkční editor. Otázkou je zda bude editor i v angličtině. Pro správné fungování updatu je pořeba vlastnit ZD Simulátor ve verzi 4.2.

Autor:
Celý článek » | download [54.5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

18. června 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.2

ZD Simulátor poskočil o další verzi s označením 4.2. Díky tomu, že mi verze 4.1 unikla tak není možné aplikovat jejich update z 4.1 na 4.2. Takže je potžeba opět stáhnout celý 230 MB balíček. Maximálně bych mohl udělat update z 4.0 na 4.2 kdyby byl zájěm a dělalo někomu problém stáhnout těch 230 MB. Do této verze přidáno několik věcí, opraveno několik chyb a vypadá to, že simulátor obsahuje 2 tratě. Soudím tak jen podle počtu adresářů ve složce Routes. Instalátor je v ruštině, ale jedná se pouze o spustitelný winrar soubor takže jej klidně můžete rozbalit i pomocí winrar programu. Před spuštěním doporučuji otevřít složku routes a přejmenovat si tratě na nějaké rozumné znaky. To samé musíte udělat i v .ini souboru ZD Simulátoru. ZD Simulátor se v současné době dělí na 2 verze. Jedna je zdarma (tu Vám nabízím k lokálnímu downloadu) a druhá za poplatek (podle všeho 6 dolarů). Rozdíly ve verzích budou hlavně v simulaci, ale do budoucna se počítá i s editorem tratí, který bude zřejmě určen zejména pro platící hráče.

Autor:
Celý článek » | download [230.9 MB] | Diskuse k článku [7 komentářů]

30. května 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4 - Kharkov - Poltava

Na stránkách ZD Simulatoru autoři zveřejnili onu trať, která je součástí hry. Zveřejnili ji jako verzi 1.0 což znamená, že postoupila z testovací verze do dokončené verze. Download o velikosti 34 MB si můžete stáhnout i z tohoto lokálního downloadu. Změn asi nebude mnoho, protože co jsem obě tratě velikostně porovnával tak je tam rozdíl v 1 MB. Po rozbalení tratě doporučuji složku tratě přejmenovat na nějaký rozumný název, který potom zapíšete i do onoho ini souboru co je součástí ZD Simulátoru jinak se Vám trať nenačte. Druhé řešení je přepsat již existující trať v ZD Simulátoru 4 touto.

Autor:
Celý článek » | download [30.9 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. května 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4

Téměř nečekaně se najednou ukázala na internetu nová verze tohoto ruského simulátoru pod značkou ZD Simulator 4. Předchozí verze se stala na tomto serveru jednou z nejstahovanějších downloadů s náskokem téměř dvojnásobku od druhého místa takže se určitě malé popularitě těší. Teď je tady verze nová, velikostně sahající na 200 MB obsahující několik dalších novinek. Pojďme se na to podívat:
- přidána elektrická loko VL82m
- zlepšen model rychloměru
- animované kolektory
- namalované a naanimované kola CHS4 CWR CHS8
- teď je možné během zabrždění vlaku prozkoumat vlak (i venku)
- nový model a textury osobních vozů pro pasažéry
atd atd... seznam je dlouhý, ale na samotném konci seznamu je velice zajímavá věc: Verze 4 přidává možnost vytvoření vlastní tratě, editor tratí bude zveřejněn později samotným autorem. Uvidíme jak na tom bude onen editor co se práce týče, ale pokud to bude uživatelsky zajímavé potom se nám tady rýsuje další zajímavý simulátor na který by v budoucnu mohla vyjít i nějaká česká trať.

Autor:
Celý článek » | download [183.1 MB] | Diskuse k článku [7 komentářů]

14. listopadu 2009 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 3.31 patch

Autoři ZD Simulatoru vydali patch, který upravuje verzi 3.3 na verzi 3.31. Už podle velikosti patche (70km) můžete tušit, že změn mnoho nebude a je tomu tak. Ostatně ony změny se týkají akorát toho, že odebrali z menu test instalaci pro loco a test instalaci pro trať Kyiv-Kazatin2. Update si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [69.5 KB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

6. srpna 2009 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 3.3

Vyšla nová verze ruského freeware simulátoru pod jménem ZD Simulator s číslem 3.3. Simulátor obsahuje několik novinek což se promítlo i do jeho velikosti. Od minula nabral krásných 20 MB. Simulátor obsahuje poslední verzi kompletní ruské tratě z Kieva do Kazatinu. A o tom, že je to simulátor se přesvědčíte hned při spuštění. Jak autoři sami upozorňují, je potřeba tak trošku ovládat elektriku (elektrické obvody a PTE). Před samotným startem je potřeba nahodit baterie, pozapojovat různé blbosti a potom se teprve můžete pustit do jízdy. Je simulováno houpání vlaku, poskakování vlaku a dokonce co nejreálnější fyzika vlaku. Ostatně o reálnosti už se přesvědčila spousta hráčů, kteří si stáhli verzi 3.2 a podělili se o své pocity právě v diskusi pod tímto downloadem. Hra má jednu nevýhodu a tím je to, že je celá v ruštině (mohl by se najít někdo, kdo by texty přeložil do čestiny nebo angličtiny). Hru stačí pouze rozbalit a spustit souborem StartPrj.exe.

Autor:
Celý článek » | download [148.5 MB] | Diskuse k článku [201 komentářů]